Šta je novo?

Airpods 2

Jel' se to meni cini ili su ih malo skratili.
 
Jesu malo krace, evo tacne dimenzije:

Size and weight:

As for how AirPods Pro compare to AirPods for size and weight, the Pro variant are shorter but slightly deeper and wider.

Weight-wise, AirPods Pro are a tiny bit heavier at 0.19 oz (5.4 grams) each compared to 0.14 oz (4 grams) for AirPods.

IMG_0358.JPG
IMG_0359.JPG

I kompletno poredjenje:

https://9to5mac.com/2019/10/28/airpods-pro-vs-airpods-compare-features-price-size-weight/


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bogami 1 cm nije bas malo. A za ove silikone sam pitao jer imam problem da prilikom vadjenja iz dzepova slusalica otpadnu. Zato sam kupio rezervne vel. M.
 
Tačno su onoliko naplaćivali wireless charging case da bi sada razlika izmedju klasičnih i pro bila samo 50$. Bas su preterali sa cenom ovaj put. Da je ostala izvorna cena od 160$, ovo bi bila najbolja kupovina ikad (iako ni 160$ uopšte nije malo za slušalice).

Sledeći potez je izbor boja za slušalice i case, još 50$
 
Poslednja izmena:
Sve je relativno.

Mislim da Sony jedini ima takve wireless noise canceling slusalice i kostaju svega 20-30 eur manje.

Tako da u odnosu na to cena je takva kakva je.
 
Mislim da ima i Huawei neke, po ceni od ~200$, mozes Lazo cak i boju da biras [emoji39]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma pricamo o ANC funkciji, u tom slucaju bolje uzeti Sony i ne doplatiti nista [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probao danas sestricine Airpods2 slusalice. Meni je zvuk bio sasvim korektan. Doduse ja volim da slusam muziku skoro na najjace. E sada ono sto nismo uspeli nikako jeste da telefon nije mogao da se poveze sa slusalicama kada se otvori poklopac od kutije u kojoj su slusalice. Mogao je na drugim iPhone telefonima i tabletu. Resetovao sam telefon,gasio i palio bluetooth ali nista. Inace telefon je na verziji iOS-a 12.0.1 Sta moze da je problem. Rekoh ako resim da kupim slusalice da znam sta je u pitanju.
 
Sa apple sajta, da bi opcija radila:

Requires an iCloud account and macOS 10.14.4, iOS 12.2, iPadOS, or watchOS 5.2 or later.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Hvala ti nisam znao za to. Mozda ih kupim ako pazarim najavljeni SE2. Meni je zvuk sasvim ok pogotovo sto napisah da slusam blizu maksimuma.
 
Poslednja izmena:
Moze li neko da mi kaze kako razlikovati po kutiji Airpods 1 od Airpods 2?
 
Dvojke imaju rupicu-notification light na prednjoj strani,jedinice nemaju ništa.

airpods1-vs-airpods2-1024x732.jpg
 
Hvala :)
 
Pozdrav, kupio sam juce nove airpods 2 slusalice na KP. Nisam siguran da li su original, prodavac naravno kaze da su 100% original. Kada ukucam serijski broj na https://checkcoverage.apple.com/ dobijem ovu poruku:

We’re sorry, but this is a serial number for a product that has been replaced. Please check your information and re-enter your serial number. If your information is correct, you may need to contact us.
 
Pozdrav, kupio sam juce nove airpods 2 slusalice na KP. Nisam siguran da li su original, prodavac naravno kaze da su 100% original. Kada ukucam serijski broj na https://checkcoverage.apple.com/ dobijem ovu poruku:

We’re sorry, but this is a serial number for a product that has been replaced. Please check your information and re-enter your serial number. If your information is correct, you may need to contact us.

Ja mislim da su ovde cetri scenarija.
Prvi da su kradene i da je prijavljeno apple.
Drugi da je defective kutija za punjenje sluski.
Trece da je radjen apple care na tim sluskama i da je lik dobio nove a ove nije vratio cim iste nemaju apple care garanciju.
Cetvrta fake sluske.




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Bilo bi dobro da je ova treca opcija, jer su 2 puta povoljnije nego u prodavnici. Slusalice su kupljene za poklon, nisam ih jos ni otpakovao. Ne bih zeleo da poklonim bas fake slusalice, ako neko zna o cemu se ovde radi neka javi. Hvala.
fdb8373def75c0207a76fa0442889ce4.jpg
ec7a70b242518d0205b179c10ed98b19.jpg


Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Verovatno kopija.
Apple nikad ne stavlja ovako traljavo celofan... [emoji2]
 
Da i meni tako deluje i nema na etiketi zemlje porekla i onaj datum proizvodnje.
 
Poslednja izmena:
Kako ti cena nije bila sumnjiva, obicno se krecu oko 150€?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo pakovanje je kriminalno... odaje utisak djubreta unutra.
 
Ne znam ni sam, ne koristim apple uredjaje, iz tog razloga sam insistirao da se nadjem sa covekom licno, gleda me u oci i laze, kaze 100 posto original, ne brini nista, prodao sam ih vec 4-5 komada. Mislim da ima preko 10 pozitivnih ocena na KP, bez negativnih. 100e sam ih platio. Mnogo je prevaranata, necu propasti za 100e, ali je zalosno sta se desava oko nas, prevaranti na svakom koraku.
 
Problem je sto se taj sto ih je proao sada ne javlja na telefon, mozda je dumro u medjuvremenu :D
 
Zovi ga sa drugog telefona ako se ne javi do večeras. Reci da hoćeš da kupiš Airpods-e i kad se nađete, kreni sa još nekim (dva drugara npr) i traži pare nazad.
 
Hahahahahahahhha kontaktiraj ga na kp sa drugim nalogom :-D sluske su sa aliexlress-a
 
Ne treba mi 2 druga za njega,a mislim da njemu ni 2 druga ne bi pomogla kad bih ga dohvatio, neki prcopevac je u pitanju. Al problem je sad doci do njega. Da ne gusim temu, pamet u glavu, ne budite glupi kao ja da verujete ljudima....
 
Ovo užas izgleda, ni blizu originala, vakum bude isti kao na iPhoneima, da ne idemo u druge detalje :D

Ima dobrih prodavaca u NS, trebao si malo više paziti.
 
Lažne su, ali neka ti bude za nauk ubuduće. Najniža cena koju možeš da očekuješ je ona koja stoji na apple sajtu u inostranstvu. Sve što košta manje je ili polovno ili kradeno ili fejk.
 
Nazad
Vrh Dno