»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 9 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 16 do 30 od ukupno 127

Tema: Airpods 2

Member Avatar korisnika Pobesnelo_pile
        Na forumu od
        Nov 2007
        Poruka
        628
      2. Moja mašina
        • CPU: I7 7700k
        • MoBo: Asus Z170-A
        • RAM: 2x8GB DDR4 HyperX Fury @2666
        • VGA: Asus Strix 1060 6Gb OC
        • MON: AOC q3279vwf
        • HDD: SP SSD 240GB + WD Blue 2TB + Samsung F3 1TB
        • Case: CM690 Dominator + SS620w
        • TV: Sony 48W705c
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: PS4
      3. Ukusa ima raznih, al cisto da odrzimo balans. Ja sam imao Airpods 1 dosta dugo (zamenio ih za beats solo na kraju) i po meni imaju top zvuk za sluske koje nisu in ear. Sta vise, ja nanisti nikakve zamerke nisam imao. Ergonomija 9/10. Ova unapredjenja na AP2 mi deluju kao gimmick. Ono sto je meni falilo je malo bolji grip u usima jer su umele da mimse pomere dok trcim, ali mi recimo nikad nisu ispale.

Sent from my iPad using Tapatalk

Member Avatar korisnika Conquer
        Na forumu od
        Mar 2017
        Poruka
        2.302
        Citat Citiram korisnika: LazaNS Pogledaj poruku
        Sutra ce verovatno i AirPower Wireless punjac konacno da izbace, taman da se upari sa slusalicama
        Mozda nece danas,ali uskoro svakako hoce. Ova fotka je navodno pronadjena u kodu na Australijskom sajtu.

Click image for larger version. 

Name:	IMG_0087.jpg 
Views:	166 
Size:	78,3 KB 
ID:	267510

Sent from my iPhone using Tapatalk

Administrator Avatar korisnika kUdtiHaEX
        Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        17.338
      6. Moja mašina
        • CPU: ~ 40
        • RAM: ~ 1TB
        • LAP: MacBookPro12,1, MacBookPro10,1, MacBookPro6,1, Mac Mini
        • Ostalo: 25 cm
      7. Citat Citiram korisnika: drgonzo Pogledaj poruku
        Što volim kad pročitam ovakav komentar...
        Koje sluške po tebi onda imaju odličnu ocenu što se tiče praktičnosti i funkcionalnosti ako Airpods imaju prelaznu?
        Prva generacija Airpods, objavljena pre skoro 2 i po godine:
        - dolazi u jednom od najmanjih pakovanja čak i danas
        - iako su u najmanjoj kutiji, imaju autonomiju od 5+20 sati (sa čim se malo ko od konkurencije može pohvaliti
        - najjednostavnije se povezuju sa ajfonom (bukvalno izvadiš ih iz kutije i staviš u uši), Samsung je pre mesec dana izašao sa sličnim rešenjem....
        - imaju jednu od najboljih konekcija sa telefonom (u smislu dometa i stabilnosti veze)
        - bolji kvalitet obavljanja telefonskog razgovora od konkurentskih proizvoda
        - odsustvo laga pri gledanju video sadržaja, na koji se žale korisnici over ear sluški od 300+ evra

Airpods su veoooma dobro osmišljene sluške što možda nije bilo očigledno u trenutku kad su se pojavile, a najbolji dokaz za to je što su i danas ,posle 2 i kusur godine najprodavanije u klasi....
        Kao da čitam PR obaveštenje Eplovog marketing odeljenja.

1. Šta tačno znači to najmanje pakovanje imajući u vidu da se ono obično nosi u torbi ili ga prosto zaturiš negde? I koliko je to tačno manje u odnosu na konkurenciju pošto ja ispred sebe imam dva para wireless sluški čije su kutije poprilično male?
        2. Jabra Elite 65 i Zolo (Anker) takođe imaju odličnu autonomiju, plus možeš da ih napuniš par puta u samoj kutiji.
        3. Okej, da, najjednostavnije je prvi put... jednom kad upariš bilo koje i gore pomenute sluške proces je besmisleno jednostavan - izvadiš iz kutije i to radi. Dakle ne znači ama baš ništa.
        4. Moguće ali 98% korisnika svoje telefone drži u džepu dok koristi ovakve slušalice (ili na metar od sebe u teretani) pa samim tim gotovo svi zadovoljavaju taj uslov. Ja nikad nisam imao prilike da vidim taj prekid konekcije kod drugih proizvođača.
        5. Naravno da ne, kvalitet zvuka AirPods je jedan od najgorih u svim kategorijama.
        6. Kakvog laga? Čak i najjeftinije BT sluške nemaju problem sa lagom prilikom bilo kakve reprodukcije zvuka. Odakle sad odjednom lag (sem u marketing pisaniju na njihovom sajtu)?
        U svakoj laži ima pola istine. Što znači da se laž sastoji od jedne polovine, koja je istina, i druge polovine, koja je laž. E sada, ako na ovu drugu polovinu ponovo primenimo aksiomu da u svakoj laži ima pola istine, zaključujemo da u prvobitnoj laži ima 3/4 istine, a 1/4 laži. Matematičkom indukcijom dalje lako dolazimo do rezultata da je limes istinitosti svake laži = 1, tj. da je u pitanju sušta i neokaljana istina.

Member Avatar korisnika K e n z o
        Na forumu od
        Oct 2012
        Poruka
        1.487
      9. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i7 8700K • NZXT Kraken X62
        • MoBo: Asus Maximus X Hero
        • RAM: G.Skill Trident Z RGB 32GB
        • VGA: Nvidia EVGA GTX 1080 Ti FTW3
        • MON: Asus ROG PG348Q
        • HDD: Samsung 960 EVO NVME M.2 250GB•Samsung 850 EVO 1TB
        • Case: Phanteks Evolv ATX TG • Corsair RM750x 2018
        • SND: 2.1
        • TV: Samsung Q6FN 55''
        • Ostalo: Logitech G900 • SS Rival 100
      10. Zaista ne vidim svrhu ovog AirPower-a u ovoj nekoj trenutnoj tacki u vremenu kad su ih svi vec presisali. Naravno, svrhe nema osim mozda tastine...

Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        17.338
      12. Moja mašina
      13. Citat Citiram korisnika: K e n z o Pogledaj poruku
        Zaista ne vidim svrhu ovog AirPower-a u ovoj nekoj trenutnoj tacki u vremenu kad su ih svi vec presisali. Naravno, svrhe nema osim mozda tastine...
        Sa tim su neočekivano zakasnili. Ja sam u međuvremenu kupio ovo:
        https://www.aliexpress.com/item/Airp...27424c4dQzsBkb

Za telefon radi ok, stavim ga uveče da se puni i mirna Bosna. Sat je lako namestiti ako ne koristiš velcro loop. I sve to za $16.
        U svakoj laži ima pola istine. Što znači da se laž sastoji od jedne polovine, koja je istina, i druge polovine, koja je laž. E sada, ako na ovu drugu polovinu ponovo primenimo aksiomu da u svakoj laži ima pola istine, zaključujemo da u prvobitnoj laži ima 3/4 istine, a 1/4 laži. Matematičkom indukcijom dalje lako dolazimo do rezultata da je limes istinitosti svake laži = 1, tj. da je u pitanju sušta i neokaljana istina.

Member Avatar korisnika MareBGD
        Na forumu od
        Mar 2003
        Poruka
        1.610
      15. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 2600
        • MoBo: ASRock B450M Pro
        • RAM: 2x8GB Klevv 2666MHz
        • VGA: Zotac 2060
        • MON: Dell
        • HDD: 1xSSD 1xSATA
      16. Update: ne vredi ovaj model upgrade-a, bas cu da uporedim ako uzmem dva zeni jer kuka za sluske, ali generalno ko ima keca moze da preskace. Mada sad ce verovatno biti pad cene za keca, a ima ih jos gomila bar ovde po radnjama pa ce to biti bestbuy.

Svako nek kupi sebi sta hoce, ja licno nemam vremena da trosim na testiranje kojekakvih zajebancija. Pogledas vidis, izvadis lovu i uzivas u cemu zelis, samo hrabre izjave kako su ovo najgore slusalice zvuce neozbiljno te ih ne bih komentarisao mislim da ne gubimo vreme besmisleno je.
        Here to stay Even when I'm gone When I close my eyes Through the passage of time Kings never die

Member Avatar korisnika LazaNS
        Na forumu od
        Aug 2004
        Poruka
        3.363
      18. Moja mašina
        • CPU: i5 750@4.2/ Noctua NH-U12P SE2
        • MoBo: ASUS P7P55D
        • RAM: 8xMushkin 1600MHz
        • VGA: MSI GTX 570
        • MON: Samsung T240
        • HDD: Intel X25-M G2 WD 1TB Black
        • OPT: Samsung
        • Case: Antec P180, PSU Corsair HX750 750W
        • SND: Xonar STX+Sennheiser RS 180
        • LAP: Dell Latitude E6410
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech MX Revolution Logitech G15 V2
      19. Nije ovo vredno update-a onima koji ih vec imaju(cak i ne procam o novcu, vec jednostavno upgrade nije vredan pomena), ali kao refresh proizvoda je skroz OK.

Member Avatar korisnika chimpresco
        Na forumu od
        Jul 2004
        Poruka
        1.195
        +1
        Stvari koje su unapredili su vec radile savrseno, a ono najvaznije (kvalitet zvuka) nisu pipnuli...
        CBR1000RR

Member Avatar korisnika NovemberWhisky
        Na forumu od
        May 2007
        Poruka
        2.083
        Jasno je da airpods nisu slušalice namenjene audofilima, već pre svega za razgovore. Meni savršeno odgovaraju jer i ne volim in ear slušalice, a vidim da ni alternativa koju je naveo Kutija nije mnogo jeftinija. Uglavnom, ne pamtim kada sam ovoliko bio zadovoljan nekim proizvodom
        'Till things are brighter, I'm the man in black

Member Avatar korisnika Conquer
        Na forumu od
        Mar 2017
        Poruka
        2.302
        Ako cemo realno,nisu ni ove druge u toj klasi (150-200€) namenjene audiofilima,probao sam i pomenute Jabra i Bose Super Sound,ne bi se usrecio ni sa jednim onaj kome je kvalitet zvuka na prvom mestu. AirPods su i pored nekih nedostataka odlican proizvod za ljude u Apple ekosistemu,prvenstveno za razgovore i tu nema neke dileme. Sto naravno nije opravdanje za tanak upgrade druge generacije,ocekivao sam bar neku vizuelnu promenu ako nista drugo,niti nove boje,a ni premaza o kom se pisalo.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Member Avatar korisnika LazaNS
        Na forumu od
        Aug 2004
        Poruka
        3.363
      24. Moja mašina
        • CPU: i5 750@4.2/ Noctua NH-U12P SE2
        • MoBo: ASUS P7P55D
        • RAM: 8xMushkin 1600MHz
        • VGA: MSI GTX 570
        • MON: Samsung T240
        • HDD: Intel X25-M G2 WD 1TB Black
        • OPT: Samsung
        • Case: Antec P180, PSU Corsair HX750 750W
        • SND: Xonar STX+Sennheiser RS 180
        • LAP: Dell Latitude E6410
        • Ostalo: Logitech MX Revolution Logitech G15 V2
      25. Verujem da ce biti nove boje, negde za 6-12 meseci. Taman kad svi koji su planirali upgrade-uju, pa onda ajmo ponovo sada treba crne uzeti.

Member Avatar korisnika NovemberWhisky
        Na forumu od
        May 2007
        Poruka
        2.083
        12 meseci minimum
        'Till things are brighter, I'm the man in black

Member Avatar korisnika igor88
        Na forumu od
        Jul 2009
        Poruka
        5.887
      28. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 3570k
        • MoBo: Intel DZ77BH-55k
        • RAM: Kingston - KHX1600C10 2x8GB
        • VGA: ASUS GTX650TI BOOST 2GB OC (DC2OC)
        • HDD: Kingston HyperX 120GB
        • Case: Antec Sonata III Silent
      29. Mozda budu crne izlaskom novog iphone-a

Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        17.338
      31. Moja mašina
      32. Citat Citiram korisnika: MareBGD Pogledaj poruku
        Update: ne vredi ovaj model upgrade-a, bas cu da uporedim ako uzmem dva zeni jer kuka za sluske, ali generalno ko ima keca moze da preskace. Mada sad ce verovatno biti pad cene za keca, a ima ih jos gomila bar ovde po radnjama pa ce to biti bestbuy.

Svako nek kupi sebi sta hoce, ja licno nemam vremena da trosim na testiranje kojekakvih zajebancija. Pogledas vidis, izvadis lovu i uzivas u cemu zelis, samo hrabre izjave kako su ovo najgore slusalice zvuce neozbiljno te ih ne bih komentarisao mislim da ne gubimo vreme besmisleno je.
        Da, da hrabre. Ja bi ih pre nazvao potkovane ličnim iskustvom sa nekoliko različitih pari sluški, a ti kako hoćeš.

Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        17.338
      34. Moja mašina
      35. Citat Citiram korisnika: LazaNS Pogledaj poruku
        Verujem da ce biti nove boje, negde za 6-12 meseci. Taman kad svi koji su planirali upgrade-uju, pa onda ajmo ponovo sada treba crne uzeti.
        Imajući u vidu kolornu šemu XR-a siguran sam da će ih biti.

Strana 2 od 9 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •