Šta je novo?

Airpods 2

Da dodam da meni nisu bas stabilne za sportske aktivnosti...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Super su za bajs, jedino što ima dosta buke od vetra.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Pa za takve aktivnosti su ipak in-ear dosta bolji izbor.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedan od prioriteta mi je noise cancelling pošto ne želim u teretani da čujem ništa oko sebe, tj. ako slušam svoju muziku, neću da mi smeta njihova. Probao Bose QC35 II u radnji, upario sa telefonom i pustio svoju muziku. BT veza je pucala sama od sebe nekoliko puta svakih 30ak sekundi, a da ništa nisam radio, samo puštao sa soundclouda, tako da Bose otpada. Hteo bih neke in ear. Jabra otpada jer mnogi imaju problem sa šuštanjem jedne sluške. Uzeo bih odmah Airpods2 da ima Noise Cancelling, al nema.
 
Jedan od prioriteta mi je noise cancelling pošto ne želim u teretani da čujem ništa oko sebe, tj. ako slušam svoju muziku, neću da mi smeta njihova. Probao Bose QC35 II u radnji, upario sa telefonom i pustio svoju muziku. BT veza je pucala sama od sebe nekoliko puta svakih 30ak sekundi, a da ništa nisam radio, samo puštao sa soundclouda, tako da Bose otpada. Hteo bih neke in ear. Jabra otpada jer mnogi imaju problem sa šuštanjem jedne sluške. Uzeo bih odmah Airpods2 da ima Noise Cancelling, al nema.

Mozda da probas sa earskinz ali ne znam gde bi to i kako probao
 
Jedan od prioriteta mi je noise cancelling pošto ne želim u teretani da čujem ništa oko sebe, tj. ako slušam svoju muziku, neću da mi smeta njihova. Probao Bose QC35 II u radnji, upario sa telefonom i pustio svoju muziku. BT veza je pucala sama od sebe nekoliko puta svakih 30ak sekundi, a da ništa nisam radio, samo puštao sa soundclouda, tako da Bose otpada. Hteo bih neke in ear. Jabra otpada jer mnogi imaju problem sa šuštanjem jedne sluške. Uzeo bih odmah Airpods2 da ima Noise Cancelling, al nema.

Beats X.Mislim da su izlozene na posebnom pultu u vip centru i Istyle.Imaju W1 čip i mislim da se bolje čuju nego airpods 1.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To, na taj sam i mislio. Nisam probao, ali bih voleo, doduše nema šanse da bih nosio tu "štipaljku" na ušima.
 
Vredi li dati malo vise za Airpods 2 u odnosu na 1? Nemam ni jedne, razmisljam o kupovini, al nesto ne primecujem razliku izmedju generacija. [emoji846]
 
Vise neces naci 1 a na oglasima je razlika 10e s toga :-D
 
Kao audiofil da vam svima kazem moj stav- Razlika izmedju airpodsa prve i druge generacije je u siriju i bezicnom punjenju. (eventualno malo brzoj konekciji) Sve ostalo je subjektivni osecaj prosipanja para i ocekivanje boljeg, a ono isto zvuci. Bose je takodje pozerska kuca uvek bila. Ni u jednm studiju ozbiljnom necete naci njihovu opremu, iako ima nekih prednosti, posebno linija sa NC u kojoj su zadali neke domace zadatke svima, koji su se ipak potrudili da ih odrade, tako da danas imate barem jos 3-4 firme koje idu uz rame sa Bose-om po pitanju NC slusalica. Ako hocete kvalitet zvuka, uzmite slusalice sa kablom, u zavisnosti sta zelite da slusate. (i tu mogu da vam pomognem) A ako hocete da vam uredjaj rdi super povezano i da tece kao mleko, uzmite airpods ili beats. (posebno ako slusate muziku sa dosta basova) Ali ne ocekujte savrsenstvo zvuka ni udobnosti. Ali ocekujte jedno lepo iskustvo... Mislim da me razumete :D
 
^
Ili cekati ovo:
“New in-ear AirPods with noise cancellation found in iOS 13.2 beta.
Other references found in the OS suggest the new AirPods will have different listening modes, with or without noise canceling, which is being called “focus mode” in the system. The new AirPods have the model code B298.
It’s possible the new AirPods with noise cancellation will be announced later this month, when Apple is expected to have another special event.”
https://9to5mac.com/2019/10/02/new-...celling-found-in-ios-13-2-beta/#disqus_thread




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kul! Vreme je za malo ozbiljnije inovacije, videcemo. Posto imam 1 i 2, i to je bukvalno neprimetno
 
Mare, koliko kostaju WF-1000XM3 u Singapuru, verovatno su jeftinije nego u Evropi?
U sustini tesko da postoje bolje TW u tom cenovnom rangu. E jedino ako neko ceka H1 cip i ''hey siri'' funkcije, onda su Airpods 2 logican izbor.
 
Pa ja se bas dvoumio da li njih da kupim ili Senn Momentum TW, nije tako ni velika razlika u ceni, 30-ak € su bile skuplje Senn u Saturnu,tako nesto. Cak mi je kolega Proday doneo Senn da testiram,sto se kvaliteta zvuka tice, nisam cuo bolje TW sluske, e sad, Sony svakako imaju svojih prednosti, autonomija, NC naravno, itd... Senn su mi bolje i sto se tice dizajna, Sony malo vise strce. Ali ako bas nije rec o audiofilu, mislim da su te Sony trenutno najkompletnije TW sluske kad se podvuce crta, za tih ~250€, bas bang for the buck.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nemojte zaboraviti da te sony nemaju mogućnost povećavanja i smanjivanja zvuka na sebi (vol up/down) kao i kodeke bitne za hi res audio što je po meni no brainer i za slušalice od 50e a kamoli 230 ;)

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
Pa rekoh da nisu za audiofile,a tebi smeta i sto nemaju nikakav IP rating,tako da nisu ni za bildere [emoji12] Vec smo konstatovali da nema kompletnih,kod svakih mora da se pravi neki kompromis,a to je bezobrazluk vec u kategoriji 250-300€ [emoji20]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mare, koliko kostaju WF-1000XM3 u Singapuru, verovatno su jeftinije nego u Evropi?
U sustini tesko da postoje bolje TW u tom cenovnom rangu. E jedino ako neko ceka H1 cip i ''hey siri'' funkcije, onda su Airpods 2 logican izbor.

217 eur onako na prvu loptu, 168 EUR na oglasima nove neotpakovane (export set, sto znaci da ti garancija vazi u Koreji ne ovde)
 
Poslednja izmena:
To je bilo neocekivano brzo...

Nadam se da su dostupne i u drugim bojama.

EDIT:

Jesu K, opet samo bele.
Narucio sam ih.
 
Poslednja izmena:
Da, napisah gore u editu...

Bas razocaravajuce. Moguce da ce posle dodati druge boje pa da ponovo uzmemo...

Bas sam nestrpljiv da stignu.
 
Porucicu i ja, samo sto su ove trebale da budu AirPods 2 i po onoj ceni, ali ajde...
ANC, IP sertifikat, bolji zvuk i udobnost je sve sto mi je falilo kod prvih AP, tako da su ove Pro must have.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kolika bi mogla da bude cena kod "alternativnih" prodavaca? I da li ce tokom vremena ona padati? Zao mi je sto nema jos nekih boja mada su meni i bele lepe.
A sto se tice silikona ima li mogucnosti da se nabave rezervni koji bi pasovali kao ovi u slucaju gubitka. Znajuci Apple ne bi me cudilo da budu i silikoni skupi.
U pravu je @Conquer ovo su trebale da budu Airpods2. Ali navikli smo od Apple da na kasikicu daje novitete. :)
Cekam utiske.
 
Poslednja izmena:
Ah stoka... uzecu ih, ali tacno su to trebale biti AP2
 
Nazad
Vrh Dno