Šta je novo?

Airpods 2

Kazu da ce sledece dobiti redizajn :)
 
Nadam se da se makar bolje cuju nego 1.Posto 1 izazaziva kadar neveru kad shvatis za sta si dao 200 evra.Nazalost u toj aam grupi.Sto se tice prakticnosti i funkcionqlnosti imaju prelaznu ocenu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovako napisase :)

Performance you’ll want to hear.
Powered by the all-new Apple H1 headphone chip, AirPods deliver a faster and more stable wireless connection to your devices — up to 2x faster when switching between active devices,3 and a 1.5x faster connection time for phone calls.4 The H1 chip also drives voice-enabled Siri access and delivers up to 30 percent lower gaming latency.5 So whether you’re playing games, listening to music, or enjoying podcasts, you’ll experience higher-quality sound.
 
Ja se nadao bar novoj boji,ako vec dizajn ostaje isti [emoji849] Ali verovatno cu ih kupiti,prvu generaciju sam preskocio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni djavo nije dao mira i otiso sam da ih kupim.Iskreno krivo mi je sto nisam poslusao savete forumasa da ne vrede te pare.Ajde nadam se ove sa h1 virusom da se bolje cuju [emoji2957].


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nadam se da se makar bolje cuju nego 1.Posto 1 izazaziva kadar neveru kad shvatis za sta si dao 200 evra.Nazalost u toj aam grupi.Sto se tice prakticnosti i funkcionqlnosti imaju prelaznu ocenu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Što volim kad pročitam ovakav komentar...:lupko:
Koje sluške po tebi onda imaju odličnu ocenu što se tiče praktičnosti i funkcionalnosti ako Airpods imaju prelaznu? :S:
Prva generacija Airpods, objavljena pre skoro 2 i po godine:
- dolazi u jednom od najmanjih pakovanja čak i danas
- iako su u najmanjoj kutiji, imaju autonomiju od 5+20 sati (sa čim se malo ko od konkurencije može pohvaliti
- najjednostavnije se povezuju sa ajfonom (bukvalno izvadiš ih iz kutije i staviš u uši), Samsung je pre mesec dana izašao sa sličnim rešenjem....
- imaju jednu od najboljih konekcija sa telefonom (u smislu dometa i stabilnosti veze)
- bolji kvalitet obavljanja telefonskog razgovora od konkurentskih proizvoda
- odsustvo laga pri gledanju video sadržaja, na koji se žale korisnici over ear sluški od 300+ evra

Airpods su veoooma dobro osmišljene sluške što možda nije bilo očigledno u trenutku kad su se pojavile, a najbolji dokaz za to je što su i danas ,posle 2 i kusur godine najprodavanije u klasi....
 
Apple kada je dizajn u pitanju je nenadmasan ali ove slusalice....ne bi ih nosio da mi ih poklone koliko su mi ruzne. A da ne pricam da bi ih izgubio posle izvesnog vremena.

Ponavljam to je moje misljenje kao sto su i ukusi svih nas razliciti.
 
Što volim kad pročitam ovakav komentar...:lupko:
Koje sluške po tebi onda imaju odličnu ocenu što se tiče praktičnosti i funkcionalnosti ako Airpods imaju prelaznu? :S:
Prva generacija Airpods, objavljena pre skoro 2 i po godine:
- dolazi u jednom od najmanjih pakovanja čak i danas
- iako su u najmanjoj kutiji, imaju autonomiju od 5+20 sati (sa čim se malo ko od konkurencije može pohvaliti
- najjednostavnije se povezuju sa ajfonom (bukvalno izvadiš ih iz kutije i staviš u uši), Samsung je pre mesec dana izašao sa sličnim rešenjem....
- imaju jednu od najboljih konekcija sa telefonom (u smislu dometa i stabilnosti veze)
- bolji kvalitet obavljanja telefonskog razgovora od konkurentskih proizvoda
- odsustvo laga pri gledanju video sadržaja, na koji se žale korisnici over ear sluški od 300+ evra

Airpods su veoooma dobro osmišljene sluške što možda nije bilo očigledno u trenutku kad su se pojavile, a najbolji dokaz za to je što su i danas ,posle 2 i kusur godine najprodavanije u klasi....

To sto je tebi ispran mozak, ne znaci da je svima ovde.Slusalice koristim i sve sto sam napisao tako je.Meni ova iskopirana sranja sa drugih portala ne moras da navodis.Slusalice su obicno *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* i ne vrede ni pola para koliko kostaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Smaraci...ja kupio keca pre mesec dana jer rekose nece sad, inace su slusalice vrhunske i prakticnost a i zvuk je vrlo vrlo korektan ne znam sta prica gore korisnik. Napominjem da sam do pre mesec koristio bubice Seinheiser momentum, imam ih jos i airpods ne zaostaju. Ok ove su 200 dolara one 100, ali ne postoji nista prakticnije....realno znam da cu da uzmem dvojku, proklet sam
 
Sutra ce verovatno i AirPower Wireless punjac konacno da izbace, taman da se upari sa slusalicama :)
 
Ukusa ima raznih, al cisto da odrzimo balans. Ja sam imao Airpods 1 dosta dugo (zamenio ih za beats solo na kraju) i po meni imaju top zvuk za sluske koje nisu in ear. Sta vise, ja nanisti nikakve zamerke nisam imao. Ergonomija 9/10. Ova unapredjenja na AP2 mi deluju kao gimmick. Ono sto je meni falilo je malo bolji grip u usima jer su umele da mimse pomere dok trcim, ali mi recimo nikad nisu ispale.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Što volim kad pročitam ovakav komentar...:lupko:
Koje sluške po tebi onda imaju odličnu ocenu što se tiče praktičnosti i funkcionalnosti ako Airpods imaju prelaznu? :S:
Prva generacija Airpods, objavljena pre skoro 2 i po godine:
- dolazi u jednom od najmanjih pakovanja čak i danas
- iako su u najmanjoj kutiji, imaju autonomiju od 5+20 sati (sa čim se malo ko od konkurencije može pohvaliti
- najjednostavnije se povezuju sa ajfonom (bukvalno izvadiš ih iz kutije i staviš u uši), Samsung je pre mesec dana izašao sa sličnim rešenjem....
- imaju jednu od najboljih konekcija sa telefonom (u smislu dometa i stabilnosti veze)
- bolji kvalitet obavljanja telefonskog razgovora od konkurentskih proizvoda
- odsustvo laga pri gledanju video sadržaja, na koji se žale korisnici over ear sluški od 300+ evra

Airpods su veoooma dobro osmišljene sluške što možda nije bilo očigledno u trenutku kad su se pojavile, a najbolji dokaz za to je što su i danas ,posle 2 i kusur godine najprodavanije u klasi....

Kao da čitam PR obaveštenje Eplovog marketing odeljenja.

1. Šta tačno znači to najmanje pakovanje imajući u vidu da se ono obično nosi u torbi ili ga prosto zaturiš negde? I koliko je to tačno manje u odnosu na konkurenciju pošto ja ispred sebe imam dva para wireless sluški čije su kutije poprilično male?
2. Jabra Elite 65 i Zolo (Anker) takođe imaju odličnu autonomiju, plus možeš da ih napuniš par puta u samoj kutiji.
3. Okej, da, najjednostavnije je prvi put... jednom kad upariš bilo koje i gore pomenute sluške proces je besmisleno jednostavan - izvadiš iz kutije i to radi. Dakle ne znači ama baš ništa.
4. Moguće ali 98% korisnika svoje telefone drži u džepu dok koristi ovakve slušalice (ili na metar od sebe u teretani) pa samim tim gotovo svi zadovoljavaju taj uslov. Ja nikad nisam imao prilike da vidim taj prekid konekcije kod drugih proizvođača.
5. Naravno da ne, kvalitet zvuka AirPods je jedan od najgorih u svim kategorijama.
6. Kakvog laga? Čak i najjeftinije BT sluške nemaju problem sa lagom prilikom bilo kakve reprodukcije zvuka. Odakle sad odjednom lag (sem u marketing pisaniju na njihovom sajtu)?
 
Zaista ne vidim svrhu ovog AirPower-a u ovoj nekoj trenutnoj tacki u vremenu kad su ih svi vec presisali. Naravno, svrhe nema osim mozda tastine...
 
Update: ne vredi ovaj model upgrade-a, bas cu da uporedim ako uzmem dva zeni jer kuka za sluske, ali generalno ko ima keca moze da preskace. Mada sad ce verovatno biti pad cene za keca, a ima ih jos gomila bar ovde po radnjama pa ce to biti bestbuy.

Svako nek kupi sebi sta hoce, ja licno nemam vremena da trosim na testiranje kojekakvih zajebancija. Pogledas vidis, izvadis lovu i uzivas u cemu zelis, samo hrabre izjave kako su ovo najgore slusalice zvuce neozbiljno te ih ne bih komentarisao mislim da ne gubimo vreme besmisleno je.
 
Nije ovo vredno update-a onima koji ih vec imaju(cak i ne procam o novcu, vec jednostavno upgrade nije vredan pomena), ali kao refresh proizvoda je skroz OK.
 
+1
Stvari koje su unapredili su vec radile savrseno, a ono najvaznije (kvalitet zvuka) nisu pipnuli...
 
Jasno je da airpods nisu slušalice namenjene audofilima, već pre svega za razgovore. Meni savršeno odgovaraju jer i ne volim in ear slušalice, a vidim da ni alternativa koju je naveo Kutija nije mnogo jeftinija. Uglavnom, ne pamtim kada sam ovoliko bio zadovoljan nekim proizvodom
 
Ako cemo realno,nisu ni ove druge u toj klasi (150-200€) namenjene audiofilima,probao sam i pomenute Jabra i Bose Super Sound,ne bi se usrecio ni sa jednim onaj kome je kvalitet zvuka na prvom mestu. AirPods su i pored nekih nedostataka odlican proizvod za ljude u Apple ekosistemu,prvenstveno za razgovore i tu nema neke dileme. Sto naravno nije opravdanje za tanak upgrade druge generacije,ocekivao sam bar neku vizuelnu promenu ako nista drugo,niti nove boje,a ni premaza o kom se pisalo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Verujem da ce biti nove boje, negde za 6-12 meseci. Taman kad svi koji su planirali upgrade-uju, pa onda ajmo ponovo sada treba crne uzeti.
 
Mozda budu crne izlaskom novog iphone-a
 
Update: ne vredi ovaj model upgrade-a, bas cu da uporedim ako uzmem dva zeni jer kuka za sluske, ali generalno ko ima keca moze da preskace. Mada sad ce verovatno biti pad cene za keca, a ima ih jos gomila bar ovde po radnjama pa ce to biti bestbuy.

Svako nek kupi sebi sta hoce, ja licno nemam vremena da trosim na testiranje kojekakvih zajebancija. Pogledas vidis, izvadis lovu i uzivas u cemu zelis, samo hrabre izjave kako su ovo najgore slusalice zvuce neozbiljno te ih ne bih komentarisao mislim da ne gubimo vreme besmisleno je.

Da, da hrabre. Ja bi ih pre nazvao potkovane ličnim iskustvom sa nekoliko različitih pari sluški, a ti kako hoćeš.
 
Verujem da ce biti nove boje, negde za 6-12 meseci. Taman kad svi koji su planirali upgrade-uju, pa onda ajmo ponovo sada treba crne uzeti.

Imajući u vidu kolornu šemu XR-a siguran sam da će ih biti.
 
Nazad
Vrh Dno