Šta je novo?

Kamera?

pro_bokaco

Poštovan
Učlanjen(a)
21.09.2014
Poruke
183
Poena
69
Koji mobilni ima bolje kamere Honor 10 lite ,Huawei p20 lite ili Samsung a7?

Послато са HTC 10 уз помоћ Тапатока
 
Pocophone F1.
 
+1 Pocophone definitivno.
 
Da l' ste realni, preporučujete Poco za žensku osobu kojoj je kamera najbitnija. Garantujem vam da će automatski da ga odbaci kada vidi kako izgleda.[emoji1787]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pise da je kamera najbitnija, Poco ima daleko bolju kameru od telefona u tom budzetu, sa ili bez GCam-a koji se skida kao normalna aplikacija.

Dodatni bonus je to sto ima najbolji softver, 6GB ram-a, najbolji chipset i najbolju autonomiju od navedenih :)
 
Znam, ali ipak je žensko u pitanju, a Poco je poprilično ružan. Verujem da će ipak ići na neku opciju lep dizajn, solidna kamera, a HW samo da bude dovoljan za društvene mreže.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Znam zenske osobe koje koriste Xiaomi, a i Pocophone, i to nisu uzele po mojoj preporuci :D

Ako je Poco previse ruzan i plastican, Mi A2 neka uzme, on je metalan ceo i lepsi je od Poco-a, a i dalje ima bolju kameru od gore navedenih.
 
Dzabe je najbolji kad nece Saomi[emoji23] samo Huawei i Samsung dolaze u obzir,sad je uzela u razmatranje i mate 20 lite

Послато са HTC 10 уз помоћ Тапатока
 
Ako je za žensko onda mi8 Lite. Hardverski je lošiji nego Poco, mada ona verovatno ne bi ni primetila, izuzev to da joj baterija kraće traje. Kamera je valjda ista a mnogo je lepši. Ne znam samo dal ga ima u vipu.
 
Onda p20 Lite. Najjeftiniji je od svih a svi imaju kameru tu negde. Pritom za njega kažu da ima jako dobru selfi kameru a kontam da joj je to vazno. A7 je meni lično odvratan vizuelno mada je to stvar ukusa
 
Ne znam kakav je procesor u A7, ali ja iz principa ne bi kupio taj p20lite koji ima procesor star već evo 3 godine. Još je trpan u p9lite, a ovde su mu samo malo podigli radnu frekvenciju, promenili ime i prodaju ga kao novog.

Sent from my Moto Z (2) using Tapatalk
 
P20 Lite zaobici u sirokom luku.
 
Činjenica je da je p20 Lite precenjen za ono što nudi. Lično bih ga kupio jedino u slučaju da košta recimo oko 17000. Ali s obzirom da je ovaj slučaj malo specifičan, telefon je za devojku kojoj nije bitan čipset već da je telefon lep i da je kamera dobra, on pored a7 i honora 10 predstavlja ok izbor. Ekran je ok, notch nije toliko ruzan, sjajno leži u ruci (žensko je ima manje šake pa će joj ovo značiti), prednja kamera pravi ok slike...
 
Uf sad videh da nije honor 10 već honor 10 lite. :-D Zanemari sve što sam ja pisao, može da uzme njega :-D
A pošto je i Mate 20 Lite ušao u priču on je svakako mnogo bolji izbor od svih navedenih tako da...
 
Nazad
Vrh Dno