Šta je novo?

Pomoć našim šampionima za glasanje! AXE-R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
l8OGxaB.gif
 
da ne zvucim kao hejter ali meni je ovo nekako cheatovanje :)
 
Ja sam glasao,ali kao sto je @ericm napisao ovo ispade kao glasanje na Pinku od cega se odmah najezim!Kakvo je to takmicenje kada glasovi uticu na pobednika,a ne znanje!Najpravednije bi bilo kada bi se predstavili modovi,a da se ne zna koje autor do samog kraja glasanja!
 
ima stvarno odlicnih buildova koji ne moraju uopste da budu skupi, jednostavno je cela kompozicija do najsitnijih detalja uklopljena. ali ukusi su razliciti i treba tako da bude ali na kraju ipak sa glasanjem bude namestaljki sto mi nekako "nije sportski".
neSSu jako cenim ali njegov build nije uopste imao puno glasova pre ovog reklamiranja jer sam se registrovao i "okacio" pre njega pa sam pratio desavanja. takodje trenutno prvo mesto po mom misljenju ni po cemu ne zasluzuje da bude tu ali sigurno covek ima isto jaku publiku i reklamu.
 
Bas sam zato i napisao tako!Bas bi voleo da momci pobede,ali dzabe ako su autori modova iz USA ili Kine.Mozemo mi glasate kao manijaci kada nam je klub ljubitelja takvih stvari kao broj ucenika iz nekog sela pokraj Durmitora!
 
Samo glasajte za ono sto vam se svidja, niko vas ne primorava da glasate bas za njih. Svi ostali ce se organizovati zajedno i pobediti a mi cemo po starom obicaju "da komsiji crkne krava"....
Sad mi krivo sto sam uopste i kacio ovo, neka moderator obrise.
 
Bas sam zato i napisao tako!Bas bi voleo da momci pobede,ali dzabe ako su autori modova iz USA ili Kine.Mozemo mi glasate kao manijaci kada nam je klub ljubitelja takvih stvari kao broj ucenika iz nekog sela pokraj Durmitora!

Pa momci, po 10-toro dece po glavi i resen problem za 2 generacije...
 
^
Da je svet u kome zivimo normalan,to bi trebala da bude veoma cesta pojava!Danas,da tako nesto postoji,umesto onog dokumentarca "Zemlja kosarke" napravili bi "Zemlja socijalnih slucajeva"!:D
 
Samo glasajte za ono sto vam se svidja, niko vas ne primorava da glasate bas za njih. Svi ostali ce se organizovati zajedno i pobediti a mi cemo po starom obicaju "da komsiji crkne krava"....
Sad mi krivo sto sam uopste i kacio ovo, neka moderator obrise.

Ne treba da briše, naprotiv. Da nisi postavio link ne bih ni znao za ovo takmičenje uopšte.

Informativno sam znao za ovo naše šestougaono kućište još od ranije ali ne pratim tu tematiku.

Sad vidim da su trenutno na 7. mestu. Iskreno, meni se najviše sviđa ovo što je trenutno na 1. mstu.

https://builds.gg/contests/the-builds-gg-10k-challenge-2

https://builds.gg/builds/frostedge-10235

Nisam glasao jer mi se ne sviđa to što me tera da se registrujem, a to ne želim da uradim.
 
^
Da je svet u kome zivimo normalan,to bi trebala da bude veoma cesta pojava!Danas,da tako nesto postoji,umesto onog dokumentarca "Zemlja kosarke" napravili bi "Zemlja socijalnih slucajeva"!:D
Gde I zbog čega je to normalno? Kako misliš da to bude normalna pojava? Najmanji problem su tu pare, da vidim ta dva supersposobna roditelja koji će da vaspitaju desetoro dece. Pa žena bi provela u trudnocama 12 godina, uz sve obaveze prema deci.

Ne, nije normalno imati toliko dece, to je norma tamo gde civilizacija prestaje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno