Šta je novo?

Google Announces Stadia: A Game Streaming Service

Da nemaš neki DNS podešen na uređaju, direkt na ruteru ili tako nešto? U podešavanjima ti nije uključeno "L2TP"?

Ne sećam se da sam ikada nešto podešavao u Psiphon-u, radilo je out of the box.
 
Slabo se razumem u mreže. Rešio sam preko Urban Vpn for Chrome (isto može Austrija i nakon ulaska u igru isključim VPN).
 


 
Realno odlazak ovih ljudi na prvu zvuči jako loše, barem je meni tako delovalo... a dugoročno ćemo videti. Šta ukoliko su baš ovi ljudi bili odgovorni za gomilu debilnih poteza koji su se vukli u zadnje 2 godine?
 
Realno odlazak ovih ljudi na prvu zvuči jako loše, barem je meni tako delovalo... a dugoročno ćemo videti. Šta ukoliko su baš ovi ljudi bili odgovorni za gomilu debilnih poteza koji su se vukli u zadnje 2 godine?
Postoje predvidjanja da ce do kraja godine, firma biti zatvorena...
 
To što se gasi razvojni studio, to je očekivano. Ne znam ko još očekuje velikih firmi da naprave dobru igru. Ali da ugase sam servis, to bi bilo iznenađenje
 
Inače koliko je promašio Google u proceni potražnje, govori i to da i dalje prodaju kontrolere koji su proizvedeni 2019! Pri čemu su kontroleri u nekoliko akcija deljeni besplatno (YT Premium pretplatnicima, kupcima CP77 i RE8...)

Možete misliti reakciju menadžmenta nakon takvog promašaja. I ne samo njih nego i partnera, studija, izdavača kada je došlo ovakvog fijaska u prodaji.
 

 
Inače koliko je promašio Google u proceni potražnje, govori i to da i dalje prodaju kontrolere koji su proizvedeni 2019! Pri čemu su kontroleri u nekoliko akcija deljeni besplatno (YT Premium pretplatnicima, kupcima CP77 i RE8...)

Možete misliti reakciju menadžmenta nakon takvog promašaja. I ne samo njih nego i partnera, studija, izdavača kada je došlo ovakvog fijaska u prodaji.
Može neko pojašnjenje molim te pošto si zadnji odgovorio.
Ne kapiram ovo kačenje linkova mahinalno.

Je l servis radi ili je suspendovan? Bilo je reči da će biti ukinut, pa vidim da je opwt akutuelan...?

Hvala
 
Cek ova Stadia zvanicno nije dostupna u nasoj zemlji. Sta ima od tih gaming servisa za nas, zvanicno?
 
Poslednja izmena:
GFN je zvanično prisitan.
@Mijucin mediji često pišu budalaštine i senzacionalističke vesti i namerno izvrću činjenice. Ugašen je studio koji je trebao da pravi ekskluzive.
 

 


 
znamo i sami da je Stadia živa ali i da se ukida Stadia Studio. a jes' nesrećno izabran naziv za gaming studio :D
 

 
vrtiš jedne te iste vesti u različitim pakovanjima. stvarno nema potrebe, dovoljna je jedna jedina vest
 
Iskreno, Stadia, i slični servisi, imaju samo smisla kada budu bili kao Netflix. Platiš 10-15 EUR mesečno i strimuješ šta hoćeš iz kataloga.
 
Iskreno, Stadia, i slični servisi, imaju samo smisla kada budu bili kao Netflix. Platiš 10-15 EUR mesečno i strimuješ šta hoćeš iz kataloga.
Pa ne znam baš - neko mi daje platformu da igram sve igre u full hd za džabe, a ja samo da uzmem igru koja košta kao i svuda - meni je to super.
 
Ja za ovih nekoliko igara koje sam probao nisam primetio nikakav lag koji bi me odvratio od igranja. Pritom igram na serverima koji nisu moja lokacija, niti su "blizu".
 
Kako svi sem mene imaju magicni internet?To mi nije jasno... Cak na yt Linusu je lagovalo...
 
Nazad
Vrh Dno