»RSS Benchmark sajt

Strana 13 od 19 PrvaPrva ... 391011121314151617 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 181 do 195 od ukupno 278

Tema: Xiaomi Mi 9 SE (Gcam prvi post)

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2018
        Poruka
        90
        Citat Citiram korisnika: Asi Pogledaj poruku
        https://forum.xda-developers.com/mi-...-mode-t3933216
        Ovdje su bar dvojica koji su imali problem sa buđenjem u đžepu potvrdili da je nakon jednog update-a problem nestao iako nije ubačen pocket mode.

https://www.youtube.com/watch?v=u3jZE51LLTI
        Ovaj španjolac mi je ozbiljan i dobar za analize. Obično stavi dosta korisnog kod testiranja kamere. Za MI9 SE kaže da mu je baterija kroz cijeli dan dala 07:38 SOT-a, a na sljedećem punjenju i 20 minuta više. Predobro. Koliko sam skužio nema neke zamjerke, zadovoljan je. Radije koristi face unlock nego fingerprint jer je brži, samo double tapne i paf, otključa se.

A3 po usporednim battery drain testovima pokazuje vrhunsku bateriju, kada se ugase također izdržljivi Mi9T i CC9 njemu ostane još oko 20%.
        Ono malo što sam ja vidio na youtube od A3, ima malo lošije ili neoptimiziranije kamere nego Mi9 SE, ali pogledaj si i ti na youtube sve, gledaj, uspoređuj, svi daju neke primjere videa i slika u recenzijama. Opet, kladio bih se da mora biti dosta bolji s kamerom od jednog galaxy A50, od kojeg sam puno materijala pregledao.
        Nekako vise naginjem ka Mi 9 SE... Probao bi nesto novo (miui) i nfc bi želeo. Mada kod mene trenutno ima extra ponuda za Mate 20 pro (450 e... Cak na rate bez kamate) koji nije toliko siri pa mi je i od tih užih zapao za oko i Note 10 (ima neka fora da placas mesecno i ukljuceno osiguranje od grebanja, razbijanja, a posle 18 meseci mozes da menjas za novi fon) Zvuci glupo, ali imam problem sa rukom, ligamenti itd i cini mi se da bi mi prijao "manji" telefon, inace mi ne bi padalo na pamet da menjam Mi A1, koji mi radi savrseno nekih godinu i po... Gcam u jednoj lowlight situaciji je slikala bolje od drugarovog P20 pro.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Jan 2006
        Poruka
        1.787
      3. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II x4 925, 3.22Ghz + LC-POWER LC-CC-120
        • MoBo: MSI 770-C45
        • RAM: 2x2Gb Kingston, 2x2Gb Transcend - 1333Mhz DDR3
        • VGA: Radeon R9 280x PowerColor - dead
        • MON: Asus MX279H
        • HDD: Samsung F3 (UGHD502HJ), WD32000AAKS
        • OPT: Samsung SH-224BB
        • Case: Xigmatek Asgard
        • SND: stock
        • LAP: HP 350 G1 (F7Z04EA)
        • TV: ...
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Thermaltake Smart SE SPS-530M, HP - LAserJet PRO MFP M125a, Huawei P9 lite
      4. Koje BT slusalice preporucujete za njega? Da je dobar odnos cene i kvaliteta. Za trcanje bi najvise koristio.

Member
        Na forumu od
        Jan 2006
        Poruka
        1.787
      6. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II x4 925, 3.22Ghz + LC-POWER LC-CC-120
        • MoBo: MSI 770-C45
        • RAM: 2x2Gb Kingston, 2x2Gb Transcend - 1333Mhz DDR3
        • VGA: Radeon R9 280x PowerColor - dead
        • MON: Asus MX279H
        • HDD: Samsung F3 (UGHD502HJ), WD32000AAKS
        • OPT: Samsung SH-224BB
        • Case: Xigmatek Asgard
        • SND: stock
        • LAP: HP 350 G1 (F7Z04EA)
        • TV: ...
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Thermaltake Smart SE SPS-530M, HP - LAserJet PRO MFP M125a, Huawei P9 lite
      7. Odlicni prvi utisci ovog mobilnog!
        Zeznuo sam jednu stvar. Kada sam pokrenuo mob. pitao me da li hocu da emigriram sa starog (p9 lite), prihvatio, uparili su se i onda sam imao opcije da mi instalira sve aplikacije ali sam mislio da ce mi ih prikazati pa da cekiram koje hocu. Mob. je krenuo sve da downloduje i povukao je i Huawei aplikacije. Takodje mi se ucinilo u opisu te migracije da ce povuci i konfiguracione fajlove od aplikacija ali nije. Neke konfiguracije jeste, verovatno za Google. Valjda mi je sve po defaultu telefona kao da i nisam povezao sa gmail-om....

Kako sledeci put da odradim, da znam? Samo da spremim za migraciju i sam uradim download iz play-a sta zelim?

Member Avatar korisnika dzile1984
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        111
        Da li vam radi aod,ili kako da se podesi,sve mi je uključeno i ne izlazi,tipa flashscore,viber...

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2017
        Poruka
        123
        Ja se dvoumim izmedju Mi9se i mi9t, a sad i A3 gledam, mada, ne verujem da bi njega, jer trenutno koristim A2, i ne vidim neki napredak sem baterije... Najviše me interesuju kamere, ako je neko koristio sve modele...

Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        111
        Citat Citiram korisnika: Danilo74 Pogledaj poruku
        Ja se dvoumim izmedju Mi9se i mi9t, a sad i A3 gledam, mada, ne verujem da bi njega, jer trenutno koristim A2, i ne vidim neki napredak sem baterije... Najviše me interesuju kamere, ako je neko koristio sve modele...
        Znam za a3 i mi 9se,oba odlične kamere,a3 ima brutalnu selfi kameru, mnogo bolju od mi 9se.
        Od sva tri po meni a3 best buy za te pare, zavisi koliko para ti se daje

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2017
        Poruka
        123
        Citat Citiram korisnika: dzile1984 Pogledaj poruku
        Znam za a3 i mi 9se,oba odlične kamere,a3 ima brutalnu selfi kameru, mnogo bolju od mi 9se.
        Od sva tri po meni a3 best buy za te pare, zavisi koliko para ti se daje

Ma ja vise naginjem ka mi9t jer mi 9se mali, pogotovu u odnosu na A2 koji koristim i koji takođe ima odlicnu selfi kameru...
        E sad da li Vredi razlika u ceni izmedju A3 i 9t...
        Jel možes da mi uporediš A2 iA3?

Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        111
        Citat Citiram korisnika: Danilo74 Pogledaj poruku
        Ma ja vise naginjem ka mi9t jer mi 9se mali, pogotovu u odnosu na A2 koji koristim i koji takođe ima odlicnu selfi kameru...
        E sad da li Vredi razlika u ceni izmedju A3 i 9t...
        Jel možes da mi uporediš A2 iA3?
        Imao sam a2 i a3,nisam instalirao romove ...
        Što se tiče brzine telefona tu su negde, kamere su bolje na a3, ekran takodje a o bateriji neću ni da pričam
        Prodao sam a3 doplatio i uzeo mi 9se ne mogu mogu više velike telefone ali se nisam nesto spec usrecio, eto

Member Avatar korisnika Bobajakuda
        Na forumu od
        Sep 2013
        Poruka
        1.520
        Ekran na A3 bolji od Mi9T ili Mi9SE??

Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        111
        Citat Citiram korisnika: Bobajakuda Pogledaj poruku
        Ekran na A3 bolji od Mi9T ili Mi9SE??
        Pitao je covek da li mogu da uporedim a2 i a3

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2018
        Poruka
        90
        Imao sam a2 i a3,nisam instalirao romove ...
        Što se tiče brzine telefona tu su negde, kamere su bolje na a3, ekran takodje a o bateriji neću ni da pričam
        Prodao sam a3 doplatio i uzeo mi 9se ne mogu mogu više velike telefone ali se nisam nesto spec usrecio, eto

Je l mozes da kažeš nesto vise tj da usporedis A3 i SE9... Ja se dvoumim izmedju njih, hocu manji fon (trenutno imam A1) za se9 mi naginje kao bolji ekran i nfc, a odbija baterija u odnosu na A3... A kamere su mi prioritet. S tim sto mi Miui deluje zanimljivo... Čisto promebe radi... I svidja mi se AOD bas kako su uradili

Member Avatar korisnika Pavell
        Na forumu od
        May 2017
        Poruka
        586
        To su ti neke slatke muke pri odabiru..Vecita problematika,jedan ima ono sto ovaj drugi nema i obrnuto..Uporedi koji ti se vise svidja vizuelno,oba su dobra..Mada je 9se bolji osim u bateriji,pa vidi koje imas prioritete..

Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        111
        Citat Citiram korisnika: mio8drag Pogledaj poruku
        Je l mozes da kažeš nesto vise tj da usporedis A3 i SE9... Ja se dvoumim izmedju njih, hocu manji fon (trenutno imam A1) za se9 mi naginje kao bolji ekran i nfc, a odbija baterija u odnosu na A3... A kamere su mi prioritet. S tim sto mi Miui deluje zanimljivo... Čisto promebe radi... I svidja mi se AOD bas kako su uradili

Isti si kao i ja tj isti razlozi
        Ja sam kupio se9 star 3 meseca za 220 msm da sam jeftino prošao ali sam sa baterijom razočaran,možda jer sam imao nedelju dana a3 koji je šampion sa baterijom prvi tel na kome mi je baterija dva dana gurala,se9 mnogo lošiji Sot ali se jako brzo puni.
        Aod je nula na se9 dok ne stigne miui 11ili ja nzm da podesim.
        Se9 dosta brzi i fluidniji od a3 ipak je jača mašina
        Msm da su zadnje kamere slicne, selfi je mnogo bolja na a3

Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        111
        Isti si kao i ja tj isti razlozi
        Ja sam kupio se9 star 3 meseca za 220 msm da sam jeftino prošao ali sam sa baterijom razočaran,možda jer sam imao nedelju dana a3 koji je šampion sa baterijom prvi tel na kome mi je baterija dva dana gurala,se9 mnogo lošiji Sot ali se jako brzo puni.
        Aod je nula na se9 dok ne stigne miui 11ili ja nzm da podesim.
        Se9 dosta brzi i fluidniji od a3 ipak je jača mašina
        Msm da su zadnje kamere slicne, selfi je mnogo bolja na a3

Otisak je jako los na a3,se9 je mnogo brži,a otključavanje licem je fantastično na se9

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2018
        Poruka
        90
        Otisak je jako los na a3,se9 je mnogo brži,a otključavanje licem je fantastično na se9

Uspes li potrositi bateriju za dan? Na 9 se

Strana 13 od 19 PrvaPrva ... 391011121314151617 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •