»RSS Benchmark sajt

Strana 12 od 13 PrvaPrva ... 28910111213 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 166 do 180 od ukupno 182

Tema: Xiaomi Mi 9 SE (Gcam prvi post)

Member Avatar korisnika desp
        Na forumu od
        Dec 2002
        Poruka
        7.652
      2. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 5 2400G
        • MoBo: Asus B450M-K
        • RAM: 16GB Kingston
        • MON: HP E27i
        • HDD: 970EVO, WD RED
        • Case: Seasonic 520GM2, MicroATX CM
        • SND: 2.1
        • LAP: HP
        • INET: Kablovska
      3. Ako si zadovoljan nema razloga da daješ još para. Biće dogodine neki Mi 10se da se dokupi

Sent from my Mi 9 SE

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2018
        Poruka
        69
        Citat Citiram korisnika: dzile1984 Pogledaj poruku
        Uzeo sam u vipu mi a3 ali sa namerom da ga prodam,dodam neki dinar i uzmem mi 9se,mi a3 je interesantan telefon,baterija odlicna kamera takodje cak je i rezolucija ekrana dobra,ti pixeli se ne vide koliko ...
        Sad sam u dilemi da li menjati uz doplatu za mi 9se

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
        Ja sam u dilemi sta kupiti od ta dva... Ne toliko zbog rezolucije, koliko osvetljanja što se tice ekrana, koliko zbog baterije... I voleo bi NFC...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Newcomers Avatar korisnika korisničkoime
        Na forumu od
        Mar 2019
        Poruka
        612
        Kupi Mi 8. Kompletniji i od Mi 9Se i od A3.

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2018
        Poruka
        69
        Citat Citiram korisnika: korisničkoime Pogledaj poruku
        Kupi Mi 8. Kompletniji i od Mi 9Se i od A3.
        Fora je sto definitivno hoću "manji" fon... Da nije do toga uzeo bi 9T

Member Avatar korisnika dzile1984
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        88
        Citat Citiram korisnika: mio8drag Pogledaj poruku
        Fora je sto definitivno hoću "manji" fon... Da nije do toga uzeo bi 9T

Bravo,i ja hocu mali tel,ne mogu vise sa ciglama,a fora je sto su i manji telefoni cigle

Member Avatar korisnika marinko98
        Na forumu od
        Aug 2005
        Poruka
        2.772
      9. Moja mašina
      10. Imao oba(Mi 9 SE i A3), ponovo bi uzeo A3.

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2018
        Poruka
        69
        Citat Citiram korisnika: marinko98 Pogledaj poruku
        Imao oba(Mi 9 SE i A3), ponovo bi uzeo A3.

Ali si ipak uzeo Mi 9T pro

Member Avatar korisnika dzile1984
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        88
        Imao oba(Mi 9 SE i A3), ponovo bi uzeo A3.

Daj neki konkretan razlog,npr da li je razlika u displeju tolika

Na forumu od
        Aug 2005
        Poruka
        2.772
      14. Moja mašina
      15. Razlike u realnom radu (znači uzmeš telefon/e i koristiš ga, a na da čitaš i gledaš tuđe komentare), u prikazu na ekranu nema. A3 je i brži jer nije opterećen fabričkim interfejsom(Miui). A ono najvažnije je i da je jeftiniji. Uostalom, idi u prodavnicu pa probaj oba i sam odluči...

Member Avatar korisnika fain2daniel
        Na forumu od
        Jan 2006
        Poruka
        2.421
        Kako vam radi gcam app link iz prvog posta? Jel stabilna,rade sve kamere?Treba li neko posebno podesavanje posle instalacije?
        only fools and horses

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2018
        Poruka
        69
        Razlike u realnom radu (znači uzmeš telefon/e i koristiš ga, a na da čitaš i gledaš tuđe komentare), u prikazu na ekranu nema. A3 je i brži jer nije opterećen fabričkim interfejsom(Miui). A ono najvažnije je i da je jeftiniji. Uostalom, idi u prodavnicu pa probaj oba i sam odluči...

A tvoje iskustvo Miui vs stock?

Na forumu od
        Aug 2005
        Poruka
        2.772
      19. Moja mašina
      20. Rekoh već, stok Android brži, ali i jednostavniji, a neko bi rekao i siromašniji(kako za koga).

Member Avatar korisnika Asi
        Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        257
        Što se tiče tog proximity senzora i njegovog otključavanja u đžepu, koje izgleda software ne može popraviti, lako je riješiti isključivanjem double tap opcije, jer i tako nije potrebna kad se telefon otključava otiskom prsta direktno iz sleep stanja.

Bacio sam i ja bio pogled na MI A3 jer je i on malo manji od većine današnjih mobitela. Rezolucija mi vjerovatno i ne bi puno smetala ali kamera je koliko sam vidio po nekim youtube primjerima ipak nešto lošija nego na SE, recimo nema ni pravi 2X optički zoom.
        Da i pod suncem se slabo vidi, kaže ovaj talijan https://www.youtube.com/watch?v=PDkXa6piI0k
        Možda su to još dječije bolesti koje će kasnije softverski srediti. I ja bih puno radije MIUI nego čisti android, tako da mu je to meni minus.
        A opet za mrvicu veći ekran je ovo i dosta teži uređaj.
        Meni je MI9 SE u prednosti, taman su ga speglali, ubacili su i 1080p 60fps snimanje u novi stock rom. Igre ne igram tako da će mi baterija uvijek izdržati cijeli dan.

Više me zanima koji će uskoro manji mobiteli izaći jer će možda samsung sa svojim manjim modelima navući i Xiaomia da izda stvarno Mi10 SE iako je onaj neki njihov direktor rekao da neće više izdavati manje mobitele sa jačim specifikacijama jer je kao teško ugurati to unutra, laže čovjek bez srama.

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2018
        Poruka
        69
        Citat Citiram korisnika: Asi Pogledaj poruku
        Što se tiče tog proximity senzora i njegovog otključavanja u đžepu, koje izgleda software ne može popraviti, lako je riješiti isključivanjem double tap opcije, jer i tako nije potrebna kad se telefon otključava otiskom prsta direktno iz sleep stanja.

Bacio sam i ja bio pogled na MI A3 jer je i on malo manji od većine današnjih mobitela. Rezolucija mi vjerovatno i ne bi puno smetala ali kamera je koliko sam vidio po nekim youtube primjerima ipak nešto lošija nego na SE, recimo nema ni pravi 2X optički zoom.
        Da i pod suncem se slabo vidi, kaže ovaj talijan https://www.youtube.com/watch?v=PDkXa6piI0k
        Možda su to još dječije bolesti koje će kasnije softverski srediti. I ja bih puno radije MIUI nego čisti android, tako da mu je to meni minus.
        A opet za mrvicu veći ekran je ovo i dosta teži uređaj.
        Meni je MI9 SE u prednosti, taman su ga speglali, ubacili su i 1080p 60fps snimanje u novi stock rom. Igre ne igram tako da će mi baterija uvijek izdržati cijeli dan.

Više me zanima koji će uskoro manji mobiteli izaći jer će možda samsung sa svojim manjim modelima navući i Xiaomia da izda stvarno Mi10 SE iako je onaj neki njihov direktor rekao da neće više izdavati manje mobitele sa jačim specifikacijama jer je kao teško ugurati to unutra, laže čovjek bez srama.
        Mislio sam da su kamere iste? Cak mi se cini da je u nekim recenzijama A3 bio u prednosti... Iako mi je baterija najveca mana, na A3 moze i dva dana... Ja ne igram igrice, ali umem dosta da fotkam i obrađujem slike pa mi je to znacajno

Member Avatar korisnika Asi
        Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        257
        https://forum.xda-developers.com/mi-...-mode-t3933216
        Ovdje su bar dvojica koji su imali problem sa buđenjem u đžepu potvrdili da je nakon jednog update-a problem nestao iako nije ubačen pocket mode.

https://www.youtube.com/watch?v=u3jZE51LLTI
        Ovaj španjolac mi je ozbiljan i dobar za analize. Obično stavi dosta korisnog kod testiranja kamere. Za MI9 SE kaže da mu je baterija kroz cijeli dan dala 07:38 SOT-a, a na sljedećem punjenju i 20 minuta više. Predobro. Koliko sam skužio nema neke zamjerke, zadovoljan je. Radije koristi face unlock nego fingerprint jer je brži, samo double tapne i paf, otključa se.

Citat Citiram korisnika: mio8drag Pogledaj poruku
        Mislio sam da su kamere iste? Cak mi se cini da je u nekim recenzijama A3 bio u prednosti... Iako mi je baterija najveca mana, na A3 moze i dva dana... Ja ne igram igrice, ali umem dosta da fotkam i obrađujem slike pa mi je to znacajno

A3 po usporednim battery drain testovima pokazuje vrhunsku bateriju, kada se ugase također izdržljivi Mi9T i CC9 njemu ostane još oko 20%.
        Ono malo što sam ja vidio na youtube od A3, ima malo lošije ili neoptimiziranije kamere nego Mi9 SE, ali pogledaj si i ti na youtube sve, gledaj, uspoređuj, svi daju neke primjere videa i slika u recenzijama. Opet, kladio bih se da mora biti dosta bolji s kamerom od jednog galaxy A50, od kojeg sam puno materijala pregledao.

Strana 12 od 13 PrvaPrva ... 28910111213 PoslednjaPoslednja

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •