Šta je novo?

Xiaomi Mi 9 SE (Gcam prvi post)

To bi bilo AOD :)
 
Imam zastitno staklo na telefonu, ali sad sam primetio da nema lepka iznad prednje kamere, vec ide samo okolo kuda i notch... Nabila se prasina unutra, selfi kamera je neupotrebljiva sad, skroz mutno...
Moze li preporuka za drugo staklo koje nema takvih problema?
Ili ako neko ima viska, rado bih kupio, ili mu narucio drugo sa alija (plus jos jedno kao zahvalnicu za uslugu)
 
ljudi, nesto sam se zaljubishka u ovaj fon u dizajn pogotovo :)
zamina me da li u poslednjem global romu ima always on a da rade notifikacije na istom tipa
viber poruka, sms, propusten poziv i sl....?
i da li imate neke primedbe na fon generalno ?
 
Always on ima od samog starta, međutim ne pokazuje sve notifikacije. Malo čudno radi taj AOD ali verovatno će ga srediti sledećim uodateom. Sve ostalo je čista desetka.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Npr. ista je ikonica za wa, viber i neke novine. Desilo mi se par puta da sam imao poruku na viberu a da ništa ne prikazuje. Sve su to sitnice koje će se srediti, siguran sam.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Npr. ista je ikonica za wa, viber i neke novine. Desilo mi se par puta da sam imao poruku na viberu a da ništa ne prikazuje. Sve su to sitnice koje će se srediti, siguran sam.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
Meni Whatsapp ne prikazuje takođe.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Propušten poziv prikazuje. Upravo sam probao. A sada mi je prikazao WA, ali nije Viber... SMS bi trebalo da prikazuje takođe.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
upravo sam sada video 9t i 9 kao cigle naspram 9 se...
al me ubija sto a3 nmg da vidim nigde, niko nema :|
i nzm sta je ovo ubagovalo, do pre 2 dana cene su bile 250e sada od 1 280e za 9 se :|
 
Poslednja izmena:
Po meni je veličina glavna prednost SE modela. Mana je manja baterija. Ostalo; ekran, izrada, kamera, to je sve jako slično u odnosu na 9/9t.

Sent from my Mi 9 SE
 
Poslednja izmena:
Kod mene oko 3.5-4h. Kad nisam na putu onda sigurno 4h i možda malo preko ponekad.
Na prethodnon RN5 je trajala malo više, oko 5h.

Sent from my Mi 9 SE
 
To zavisi samo od tebe.
Meni izdrži ceo dan, što mi je bitno. Dosta vremena sam u kolima, pa ako i zaboravim da ga uveče dopunim, dopunjavam ga u autu kada se setim. Baš mi je bilo potrebno osveženje od prevelikih telefona.

Sent from my Mi 9 SE
 
To zavisi samo od tebe.
Meni izdrži ceo dan, što mi je bitno. Dosta vremena sam u kolima, pa ako i zaboravim da ga uveče dopunim, dopunjavam ga u autu kada se setim. Baš mi je bilo potrebno osveženje od prevelikih telefona.

Sent from my Mi 9 SE

30e je razlika... ovo lepota ovo cigla :)
ovaj nema batt ovom nepotrosiva :)
nisam pametan :D
 
Ma koja cigla naviknes se u roku od 5 minuta, nemoj to da ti je 'mana' u 2019oj, cak suprotno.. Nema ivica vise, ceo telefon ti je ekran tako da nisu uopšte ogromni sami po sebi..

Uzeo Note 10+ danas u ruku očekujem da je bas ogromno tih 6.7 (ili 8?) inca, kad ono jako slicno kao moj 9T..

Moj brat se kleo u iPhone SE i kao 'idealan za ruku i dzep' a sad ne veruje kakvu igračku je koristio sve vreme kad je uzeo 9T.

I 9Se je prelep telefon ali kazem mnogi se loše tripuju oko veličine ekrana zive u nekoj 2012oj, a napamet i iz neke navike lose samo pricaju..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Uopšte nije upitna veličina ekrana, već veličina celog telefona. A Mi9/Mi9t jesu poprilično veći. U svakom slučaju postoji izbor, pa kako ko želi.
 
Poslednja izmena:
upravo to, BUKVALNO u samoodbrani da ga izvuchem...al deluje da ovaj 9 se bukvalno NEMA bateriju tako da je nazalost jasan izbor...
Što se baterije tiče meni je do sada u najgoroj situaciji ostajalo 30% u 12 uveče (obično je na oko 45%). A SOT je oko 6h. Pre toga sam koristio Nexus 5X i dobijao mac 3.5h SOTa u vreme kada je baterija bila u dobrom stanju.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Meni je baterija ok...
97c1fca64e1fee6b07b060e7e4e8a70f.jpg


Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Ja ne znam da li neko uopšte ima 3h sot sa ovim telefonom... Koliko si ti mislio da ima sot kada si napisao da uopšte nema bateriju?

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Zavisi od načina korišćenja.. Meni je i 3h sot ok jer telefon punim svako veče pa makar on imao 2% ili 50% baterije.. volim da je ujutru pun i da ne mislim na bateriju ceo dan.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Može biti da na mojim telefonima nešto kraće traje baterija. Značajno veći deo dana je na 4G mreži u odnosu na wifi, Bluetooth je stalno uključen zbog slušalice u kolima, volim da držim ekran uvek na 90-100% osvetljenosti, a i često sam na putu po Srbiji. Verujem da to sve pomalo utiče. Meni bitno da izdrži dan...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno