Šta je novo?

Izrada aplikacije

djx084

Poštovan
Učlanjen(a)
13.03.2015
Poruke
11
Poena
54
Potrebna mi je pomoc u kom pravcu da krenem i koje alate da trazim:)
Zelim da napravim aplikaciju koja ce moci da edituje fotografiju tako sto ce na njoj moci da dodaje pikir tj.tacku i brojeve na karakteristicnim detaljima na njoj...
Kako bi bilo najbolje ovo odraditi, tj koja platforma ili alat za kreiranje oakvih stvarcica. Okacicu jedan primjer kako bi to trebalo da izgleda.
Znaci, na fotki kako uzmem da klikam da se redom pojavljuju brojevi, s tim sto bi mi nudilo od kojeg rednog broja da pocnem..
8791d42465841059c9dd0de3ee9ef2be.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Zašto ne koristiš Paint? Mislim da je ovo relativno jednostavno u bilo kom programskom jeziku.
 
Ne moze paint:-(
Treba mi aplikacija il sta vec, na kojoj cu na licu mjesta cim slikam moci da editujem tu sliku tako sto cu da cim kliknem na karakteristicni detalj postavi mi sama broj i tako redom, cim kliknem oma postavi sledeci, ne kao u paint i sl. Da svaki put odaberem text opciju pa unosim vrijednosti...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Za koju platformu ti treba aplikacija? Web, desktop, Android, iOS?
 
Da moze na android (telefon a i tablet bi bio pozeljan..)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pošo si u prvoj poruci napisao da želiš da napraviš app reci nam i s kojom programskim jezikom vladaš?

Kako si ti to zamislio da "napraviš"?

Ili si možda mislio da ti to neko "napravi?

Hajde budi malo precizniji. :)
 
Moze i neko drugi da "napravi" za neku razumnu cijenu ili da mi da smjernice kako bi to bilo najbolje/najbrze odraditi.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Sa vrha glave: Uzmeš bitmapu, napraviš paint objekat za pisanje, I staviš on touch listener, kojim uzimaš koordinate, i lepis brojeve logikom koju si opisao...
Imaš i puno tutorijala na netu, pa izučavaj :)
How to draw bitmap android, how to draw text on bitmap...


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno