Šta je novo?

Halo: The Master Chief Collection

Kada ce treci deo,svaki koliko izlaze delovi?

Do sad je bilo na svaka 3-4 meseca.

Mogli su stvarno da se malo bolje potrude oko ovih portova. Halo Reach ima ogromnih problema sa zvukom, Halo 1 ima gomilu nekih bagova koji idu na zivce, a Halo 2 je na Legendary i dalje nepravedno tezak. Igrica uopste nije izbalansirana i to su znali i mogli da isprave. Oni snajperisti me skinu sa jednim metkom, dok ja moram minimum 2 da ispalim da bi nekog skinuo. Drugi problem je sto igrac uopste nema sansu da skonta odakle puca jer cim ispali gotov si. I to nije kraj frustracija. Protivnici sa letelicama ispale 3-4 puta u tenk i gotov sam, a ja saspem dve rakete u njih i oni i dalje zivi.
 
Instalirao prosle nedelje. Nije moglo da se odabere samo Halo 2, vec ceo MCC - 65 GB, pa onda kad se instalira sve, da se otcekiraju ostale igre koje ne trebaju.
Nakon svega toga, danas da pokrenem i javi gresku i da mora da se opet skine - svih 65 GB @#$%[emoji2959]


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Završio sam malopre prvi deo Halo remastera. Originalnu verziju sam igrao kad je izašla za pc ali nisam prešao, tako da je ovo bila odlična prilika. Meni je igra zabavna ali mi spada u onu kategoriju da kada je jednom pređem, više je ne bih opet igrao. Mnogo su mi zabavniji nivoi koji su dešavaju napolje, nego nivoi u enterijeru. Nekako mi je sve delovalo kao jedno te isto i da iznova i iznova prolaziš već viđeno. Igrao sam na normal težini tako da nisam imao nekih velikih problema oko onog čuvenog nivoa "The Library". Sada na red dolazi Halo 2 remaster. Original sam isto davno igrao na pc, nikad prešao. Koliko se sećam, mislim da mi je dvojka tada bila zabavnija od prvog dela i sećam se pesme od grupe Breaking Benjamin koju su snimili za igru. :) Ostale Halo naslove nisam igrao, ne računajući Halo Reach koji sam odmah refundirao na Steam-u kad je izašao zbog bagova sa zvukom.
 
Poslednja izmena:
Bre, samo dolaze nove igre.
Ko će sve postići?
Ovo mora da se igra.
Sećam se trejlera za H3, kakva je ložana bila, još ih imam na disku :)
I najzad ću odigrati.

ps. Mogla ga je nazvati srećko :D
 
Poslednja izmena:
Prešao i Halo 2. Mogu definitivno da kažem da mi se dvojka dopada više od prvog dela. Sviđa mi se što su ubacili mogućnost da se nose dva oružja i što kroz igru vodite dva lika. Muzika zaslužuje sve pohvale. Ono što sam rekao za prvi deo važi i Halo 2, a to je da je ovo jedna od onih igara u kojima uživam dok prvi put igram ali kada je jednom pređem, to je to. Kupio sam i Halo 3 pa ću odmah to da nastavim. Taman na vreme izašlo :)

Inače da li je neko testirao Halo Reach pošto su rekli da su popravili zvuk ? Da li je sad vredno kupovine ?
 
Ne znam za zvuk u Reach-u, meni nije previse smetalo, ali mi je za sada (H1 i pri kraju sam H2), kampanja u Reachu najbolja, tako da je vredno samo zbog toga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam sad počeo da igram Reach, nema nikakvih problema sa zvukom.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poceo sam da igram trojku, bolja grafika od prethodnih delova, iako naravno za sadasnje standarde poprilicno zastarela, to je igra pre 13 godina, ali sasvim ok se drzi.
Odlicno odradjen remaster, fps leti, igra ima veoma brz odziv i neverovatno je glatka, cak vise od prethodnih delova, zaista pruza sjajan osecaj tokom igranja...

Pristojan dizajn je sad na pocetku, prilicno je igrivo, zadovoljan sam za sad...

Od zamerki, ipak je to i dalje sve potpuno isto, jovo nanovo... isti neprijatelji, oruzja, vozila, sve... u serijalu najvise mrzim kad krene da te seta po onim hodnicima, generalno jako lose rade indoor lokacije, a mnogo bolje outdoor lokacije... da sam na njihovom mestu, stavio bih samo outdoor da se igra, jer indoor izgleda uzasno i graficki i dizajnom... barem je tako za sad, ali ako je kao prethodni delovi, ostace isto...

i naravno da se stavi Normal tezina i nista preko toga, inace se igra pretvori u vecno napucavanje - sponge fest.
 
Poslednja izmena:
Obrnuh trojku, prilicno dobra igra, po meni ubedljivo najbolja do sad, nekako u ovoj kolekciji su mi bile sve bolje i bolje igre... prvo mi je Reach bio najgori, nisam ga cak ni zavrsio, onda je kec bio bolji, dvojka jos bolja i zavrsio sam ih, ali sam bio ravnodusan, nisam uzivao... e to se za trojku ne moze reci, uzivao sam i to celom duzinom igre, odlicno su je napravili, nema smarackih delova.

Sad jos da izadje ODST i cetvorka, da i to predjem, a bas steta sto i petica nije u ovoj kolekciji, cak se ne zna ni dal ce uopste izaci za PC, tako da necu moci sve da kompletiram, ali videcemo, mozda kasnije odluce da izbace i peticu, zasebno.

Sto se tice Halo 3 - 8.5/10.
 
Poslednja izmena:
Da li se nekome desava da ne igra halo nedelju ili dve i onda kad pokrene, ovo xxxx javi gresku i mora opet svih 70, 80 koliko vec gb da se skida opet.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Meni ne a upalio sam igru kada su izbacili halo 3 i obrnuo je, posle toga nisam palio sve do halo odst.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Zdravo, u nedostatku boljih, uzeo xbox one s.
Imam preko trial game pass-a pristup halo-u, izuzev Reach-a i 3 ODST.
Koliko vidim na netu, bez obzira sto sam kupio u Microsoft store-u za PC, to ne moze da se instalira i na xboxu? Nema svrhe da zovem podrsku?
Hvala

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Zavrsio Halo 4. Svideo mi se, ali sam ocekivao malo duzu bitku za kraj sa glavnim.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno