Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ја вам објашњавам да ТВВИЕТ и ти "пилићари" од 5 еври не могу да се ставе у исти кош. Човек далеко озбиљније приступа свему и није му циљ да се обогати за кратко време, него доста и улаже у опрему.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Mislis 3 evri :)
Gotit je super radio pre "krize", od tada nikako da se sastavi...
Steta jer im je app solidna...
Neki link za tvviet da ne lovim u mutnom?

...A3...
 
Код ТВВИЕТ једино налог, нема "дивље". Него, ај сад ћу контактирати човека за тест на 24 часа.

ИЗМЕНА: Може тест за 10 брзих [emoji6]
Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
I'm in...

Inace trenutno kod gotit, gde sam se zalio i prodavac trazio dokaze:


...A3...
6fb8b020e2a51d15648e2c5a0ee7b7f6.jpg
605c26d65e7168935583b58451e49d72.jpg
423154e01856013d70898de6ef766920.jpg
d688ddf1427ed9e047c478367176eca0.jpg
f8dce6ace3e6adeeea4eae31ddcf2150.jpg
913b8315b65461c1675a4ceba2bd4475.jpg
446fe2136d94db2436f0a4212b1b4f40.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja bih voleo da vidim spisak kanala
 
Samo da napomenem, koliko vidim TVViet nema klasicnu IPTV listu. Gledanje je kroz browser, Kodi ili preko android aplikacije i neophodno je logovanje korisnickim imenom i sifrom. SIPTV i slicne aplikacije nisu podrzane.
 
Samo da napomenem, koliko vidim TVViet nema klasicnu IPTV listu. Gledanje je kroz browser, Kodi ili preko android aplikacije i neophodno je logovanje korisnickim imenom i sifrom. SIPTV i slicne aplikacije nisu podrzane.
Sve je podrzano pa i siptv samo ih kontaktiras. A i brzo odgovore sto je za pohvalu. Meni je bitno samo da je stabilno i da ima sport sto vise kanala u sto boljoj rezoluciji i fps.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Mislim da ne daje m3u listu na test vec samo za aktivnu pretplatu, tako mi je rekao kad sam ja uzimao test ali svakako je ima i on.
 
Prijatelj moj radi u inostranstvu. Do skoro je koristio raznorzne liste. Kad se pojavio problem prosle nedelje,preporucio sam mu Tvviet. Uzeo na probu,i odmah nakon toga i pretplatu. Kad dodje u Srbiju otkazuje sve osim interneta i koristice samo Tvviet.Svi ostali sd dizu cene,a ne mogu da pridju Tvvietu za minimalnu razliku u ceni.
 
Imam mts IPTV (zaseban modem) i nisam zadovoljan kvalitetom HD slike kod HD kanala.
Prikazuje mi se kao HD Ready umesto Full HD na RTS 1 HD. Da li treba da zamenim modem sa karticom ?
Moj TV je LG 43LK6100PLB.
 
Nema mts u ponudi kartice
 
Imam mts IPTV (zaseban modem) i nisam zadovoljan kvalitetom HD slike kod HD kanala.
Prikazuje mi se kao HD Ready umesto Full HD na RTS 1 HD. Da li treba da zamenim modem sa karticom ?
Moj TV je LG 43LK6100PLB.
Idi u podešavanja risivera i odaberi veću rezoluciju, 1920i.
 
Pozdrav svima pre svega. Totalni sam noob sto se tice ovoga pa imam i par takvih pitanja.

Da li moze da radi sa Amazonovim fire tv stikom prve generacije?

Da li bih imao problema u Nemackoj zbog glupih zakona? (piraterija,peers/seeders)

Ono sto sam zakljucio sam,da je najbolje uzeti listu tvvietnam za sport i nase kanale...

Hvala svima
 
Koristis IPTV a ne torrent, nema veze sa zakonom osim ako ti nisi distributer ilegalnih IPTV kanala.
Za fire stick ne znam.
I nije tvvietnam vec tvviet :)

Gotit totalni raspad... ima li jos neki slican koji gura UK i USA kanale a da radi normalno?
 
Ima client portal, e sada ne znam kako doći do njih
Usa kanali su 60fps, neki Uk su 50 fps
 
Client portal... malo opsirnije ako moze?
Kontaktirao sam par kineza te cekam test ali kao sto znamo, svi su na isti fazon, ne ocekujem cuda...
 
Ja sam uzeo za test gotit. Ono sto meni treba su samo Arene, radila je Arena 1, pa tek 4,5. Ti @Duke,ako si pratio nase sportske kanale, da li je to to sto sam video na testu ili se menja sa vremena na vreme? Takodje ako neko ima preporuku za nekog proverenog prodavca , nek mi baci poruku u inbox. *mjau**mjau**mjau*, ovaj Kinez(gotit) kosta 15$ za godinu dana, pa neka imam samo Arenu 1, dosta.
 
Posalji mi mail na pm i saljem ti moje podatke gde ces videti komplet listu.
Problem Gotita je sto sada (od intevencije zakona) jako ne ravnomerno radi. Npr Sky UK prekjuce sve mrtvo, juce ponesto ali sto je radilo bese super. Sada sve radi ali sa 5fps-a, trzanja itd tj problem je kod gotit-a i on to ne resava iako sam ga nedelju+ dana gnjavio.
Arene takodje brljale, svaki dan random.
 
Poslednja izmena:
Koristis IPTV a ne torrent, nema veze sa zakonom osim ako ti nisi distributer ilegalnih IPTV kanala.
Za fire stick ne znam.
I nije tvvietnam vec tvviet :)

Gotit totalni raspad... ima li jos neki slican koji gura UK i USA kanale a da radi normalno?
Odakle se vuce stream filmova koje nalazimo u listama? Nisam siguran sto se tice toga da li je slicno torrentu.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Sad cu proveriti pa ti javljam.
Koliko vidim, ide direktno sa njihovih servera kao i IPTV.
 
Poslednja izmena:
Znaci nije tipa kao showbox, popcorn, torrent itd? Na primer ako sam u nekoj zemlji gde je kaznjivo pa ne bih da fasujem bez potrebe.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Pa ako si u takvoj zemlji (kao i ja sto sam) i neces da razmisljas, onda ti ozbiljniji placeni vpn ne gine...

...A3...
 
U svakom slucaju nego me zanima taj deo koji je malo nejasan. Da li treba vpn za iptv ili ne i iskustva su podeljena na forumima. Koristim svejedno PIA vpn za torrente.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
[emoji106]hvala

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
@Duke
Hvala na infou. Ne treba mi lista, video sam da ima dosta toga.Naravno, nisam uspeo da proverim koji kanali rade sem nasih sportskih. I ,kao sto rekoh, veoma krezavo. Praticu jos, da vidim druga iskustva. Na kraju, tu je Polaris za 5e(samo sto su Arene SD kvaliteta).
Sto je najgore, imam MTS TV Go uslugu, ali nece na android box-u.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno