Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Steta sto u besolatnoj verziji moze samo jedna lista. Da li u tivi mate radi vod?
Kod mene u besolatnoj verziji ne radi

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Требало би да ВОД не може, из простог разлога што им и стоји
30db2e98dfa22636cd130068bae9735d.jpg


Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Kako radi sa Stalker-om kad ima više Mac lista?Kojom brzinom učitava i jel se dešava da nece neke servere/Mac liste?
(probao sam free verziju ali može samo jedna lista)
 
Znaci VOD ipak ne radi, steta. Kada bi radio i VOD, onda bi ovo bila savrsena apk.

Kod mene na free verziji odlicno radi stalker lista :) Mrzi me da probam da li pusta sve liste bas iz razloga sto moze samo jedna lista u free varijanti

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Kako radi sa Stalker-om kad ima više Mac lista?Kojom brzinom učitava i jel se dešava da nece neke servere/Mac liste?
(probao sam free verziju ali može samo jedna lista)
Možeš imati i 20+ MAC lista, učitava instant. Ne kao šu*avi OTT Nav. koji učitava MAC liste u celosti pa to traje 5+ minuta. TiviMate progresivno učitava spisak kanala, to šta na ekranu vidiš i šta tražiš to se učitava, samim tim učitava se kao m3u lista. Tom brzinom mislim.

Biće i VOD za Stalker.

Neke nije mogao da učita, neke bi obarale app, poput Gotit gde nisu radili kanali, KingBoxClub koji bi obarao ceo TiviMate, ispravljeno sve.

Ostale koje koristim rade ok.
 
Znaci nisam jedini kome se desavalo da ndki kanal bukvalno restartuje android sistem na tv-u, a ne samo tivi mate. Ako je sve to ispravljeno, onda ce tivi mate biti neprikosnovena

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Strale_123
Hvala na odgovoru.Upravo me zanimalo u odnosu na Ott.Večeras pazarim[emoji846]
 
Koji free aplikacije koristite na Philips Saphi OS-u za gledanje iptv-a. Prvenstveno me zanimaju one koje koriste klasicne m3u liste.
 
Kupio sam TiViMate aplikaciju i od tog momenta sve je proradilo. Savršeno update-uje kanale, filmove i serije bez obzira na veličinu liste. EPG je proradio na svim programima. Za svaku preporuku.
 
Što se tiče epg-a, jedno pitanje, jel to treba iptv provajder da obezbedi ili se to može od negde skinuti/linkovati? Kako to ide, pošto vidim da na king ott nemam epg sada?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
moze provider sto rade neki, a mozes sam ubaciti u aplikaciju...ali to ce raditi tek kad sredis imena kanala,moraju ista biti ..pisano vise puta..

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Kupio sam TiViMate aplikaciju i od tog momenta sve je proradilo. Savršeno update-uje kanale, filmove i serije bez obzira na veličinu liste. EPG je proradio na svim programima. Za svaku preporuku.

Kod mene nema EPG. Jel to zavisi od liste ili jednostavno nisam nešto dobro podesio? Legalan TiviMate je u pitanju.
 
Na Gotitu zeza EPG poslednjih dana.
 
zavisi od liste..meni od 3 liste samo 1 ima EPG

da li famozna Nordic lista je url nordicone.tv ?? hvala

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kod mene nema EPG. Jel to zavisi od liste ili jednostavno nisam nešto dobro podesio? Legalan TiviMate je u pitanju.

Pisano mnogo puta ID kanala mora da bude u listi i u xml.tv-u isti, ako nije ne moze da se poveze jedno sa drugim.
 
Poslednja izmena:
Šta se dešava sa TVVIET-om? Na početku sam bio prezadovoljan, a u poslednje vreme samo problemi. Najnoviji problem. Ne mogu da gledam Noleta kojeg upravo prenose na SK2 jer bilo koji kanal da okrenem (SK2 FHD ili SK2 HD) dobijam hrvatskog komentatora. Probam i na SK2 HR misleći da se možda nešto rotiralo, ali ista priča. Srećom da imam BNN IPTV kao backup. Tamo sve super radi. Iskreno, na TVVIETu sam samo zato što dozvoljavaju gledanje na 3 uređaja istovremeno.
 
Tako je vec duze vreme, mislim da je i SK3 samo hrvatski. A zna nekada da SK1 FHD(koji bi trebalo da je srpski stalno) bude bosanski komentator, sto zna jako da iritira... :(
 
Pa kad čovek krade sa bosanskog totala i vama preprodaje
Zato su hrvatski komentatori
i bosanski na SK1
 
Da, mada su loši komentatori na svim SK.
Meni se spava kada njih slušam.
Bolja su ona dvojica *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*a na Eurosportu
 
Šta se dešava sa TVVIET-om? Na početku sam bio prezadovoljan, a u poslednje vreme samo problemi. Najnoviji problem. Ne mogu da gledam Noleta kojeg upravo prenose na SK2 jer bilo koji kanal da okrenem (SK2 FHD ili SK2 HD) dobijam hrvatskog komentatora. Probam i na SK2 HR misleći da se možda nešto rotiralo, ali ista priča. Srećom da imam BNN IPTV kao backup. Tamo sve super radi. Iskreno, na TVVIETu sam samo zato što dozvoljavaju gledanje na 3 uređaja istovremeno.
To i mene nervira. Inače relativno dobro radi.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Проблем је до босанског телемаха. Они су избацили српске коментаторе.
Ради се на решавању проблема.

Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno