Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
275D21BD-6759-44B4-8AFA-9A786371D9B1.jpeg
Zna li neko koji provider koristi ovo?
Imaju li neki link sa spiskom kanala i koliko kosta?
 
Da li nekom eon van mreže pušta fox programe i uz koji vpn?

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
@Ljubicica: Konfuzno & kontradiktorno ti je pitanje :d Ako je "Eon van mreže" nalog/usluga onda u Srbiji rade svi kanali sa bilo kog internet provajdera (= ne treba ti VPN). Uz takav nalog VPN bi ti trebao samo za korišćenje van Srbije & van UnitedGroup teritorije. VPN za gledanje Foxa u Srbiji treba samo "u mreži" nalozima...
 
Jasno, nego mislim na "pozajmljeni" nalog, nisam se lepo izrazio

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ako sam dobro razumeo, da ti ja odgovorim. Imam pozajmljen nalog, i radi mi Fox, kao i svi ostali kanali na Supernova internetu.

Sent from my Pocophone F1 using Tapatalk
 
Meni na pozajmljenom nalogu na mts internetu ne rade. Ne radi ni sa vpn (sk, n1, nova rade) ali nijedan fox neće

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nek besplatni, mislim da se zove proton

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Pretpostavljam da orion aplikacija funkcioniše isto kao EON, ako imam nalog otključavaju se svi kanali?

EON, Orion, Exe-net, ima li još neku aplikaciju?
 
Nek besplatni, mislim da se zove proton

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
Лоши су ти бесплатни. Јави се на ПП да ти помогнем.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Pozdrav svima,
U potrazi za novim iptv provajderom naleteh na ovaj forum i procitao sam neke korisne informacije pa evo da podelim i moja iskustva:

- balkaniyum - korektno za te novce. kvalitet slike slabiji. Desava se da imaju problema. Zbog kvaliteta slike sam odustao od njih
- nettv i gss - nemaju sve kanale (arena sport) a mislim da se kod oba placa neka registracija oko 40e a mozda i vise.
- BOOM tv - veoma skupi i samo za jedan tv. Kvalitet slike korektan i ponuda kanala. Cak razvijaju u svoju tv aplikaciju sto je retkost. Tu prestaju dobre stvari. Cesto imaju problema sa streamovima. POsebno kad je neki kanal pod opterecenjem onda je neupotrebljiv. Support ocaj. Kontakt sa korisnicima, nesto najprimitivnije sto sam video. TO se i na samom sajtu moze videti kako su napisali FAQ. Isto tako odgovaraju na tickete i mailove. Od prilike sve se svodi da smo mi kao korisnici *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i i ne znamo sta radimo i ne umemo ni ticket da otvorimo. MAda ne znam sta ima nejasno u tiketu "kanal "taj i taj" ne radi. Iskreno treba ih zaobici u sirokom luku

Trazim nove.
- tvviet -Po preporuci mi se cini da ce biti po mom ukusu ali niko niti odgovara na skype, niti na mail niti na telefon
- exyu tv los kvalitet slike
- tv balkan ne daje vise test period :)

Sve u svemu, da li sam propustio neki vredan spomena? Ono sto je meni najbitnije je da ima arene + sport klub, o2 i nova S. Naravno zeleo bih HD sliku jer ipak na 55ici sve osim hd je negledljivo.

Hvala svima na vremenu
 
Pozdrav svima,
U potrazi za novim iptv provajderom naleteh na ovaj forum i procitao sam neke korisne informacije pa evo da podelim i moja iskustva:

- balkaniyum - korektno za te novce. kvalitet slike slabiji. Desava se da imaju problema. Zbog kvaliteta slike sam odustao od njih
- nettv i gss - nemaju sve kanale (arena sport) a mislim da se kod oba placa neka registracija oko 40e a mozda i vise.
- BOOM tv - veoma skupi i samo za jedan tv. Kvalitet slike korektan i ponuda kanala. Cak razvijaju u svoju tv aplikaciju sto je retkost. Tu prestaju dobre stvari. Cesto imaju problema sa streamovima. POsebno kad je neki kanal pod opterecenjem onda je neupotrebljiv. Support ocaj. Kontakt sa korisnicima, nesto najprimitivnije sto sam video. TO se i na samom sajtu moze videti kako su napisali FAQ. Isto tako odgovaraju na tickete i mailove. Od prilike sve se svodi da smo mi kao korisnici *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i i ne znamo sta radimo i ne umemo ni ticket da otvorimo. MAda ne znam sta ima nejasno u tiketu "kanal "taj i taj" ne radi. Iskreno treba ih zaobici u sirokom luku

Trazim nove.
- tvviet -Po preporuci mi se cini da ce biti po mom ukusu ali niko niti odgovara na skype, niti na mail niti na telefon
- exyu tv los kvalitet slike
- tv balkan ne daje vise test period :)

Sve u svemu, da li sam propustio neki vredan spomena? Ono sto je meni najbitnije je da ima arene + sport klub, o2 i nova S. Naravno zeleo bih HD sliku jer ipak na 55ici sve osim hd je negledljivo.

Hvala svima na vremenu
Probaj Reddevils...ne znam jel daje test jedno vreme je prestao al mislim da sad ponovo daje mada su trenutno skoro svi nasi u problemu.

Imas jos od nasih poznatijih

Zdravahrana
Dva brata
Diogen
Gradina
....


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Апропо ТВВИЕТ - побегао човек у болницу када је чуо да је кренуло хапшење по Италији [emoji23]
Шалим се, пукло му слепо црево.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Brzo se sve prevazišlo i opet sve radi kao što je radilo pre četvrtka
 
Gotit i dalje u kanalu...

...A3...
 
No1 iptv poceo sa radom danas...;)

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Probaj uk, hungary ili germany pa ces videti

...A3...
 
Mhm... pokusao neku komunikaciju sa kinezom ali osim generickih odgovora sa my friend zavrsetkom nista korisno...
Ajd da vidimo No1...

...A3...
 
My friend :D Ni kod No1 jos ne radi sve, samo domaci i sportski...

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Probaj uk, hungary ili germany pa ces videti

...A3...

Evo stigao da proverim
Mađari najlošiji, samo par kanala radi (nisam ih nikada ni gledao pa nisam primetio)
Od nemaca ne rade IPTV kanali kojih nema na satelitu (telekom fudbal i slično), ostalo manje više radi, kao i Sky Select filmski.
Englezi od bitnijih ne radi C4, i CBS kanali, ostalo skoro sve šljaka.
Ne radi i dosta skandinavskih kanala.
 
Kod uk takodje sky zabada zesce, ako uspe da ga otvori...

...A3...
 
Radi li ti domaci sport na GotIt?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
a italijanski sky?

to mislim da nisam video da negde radi nakon one akcije
 
Samo par sport kanala
 
Pukao i ovaj M top dok je tvviet radio i onaj dan kada je vecina prsla.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno