Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma to je kod prijatelja u Austriji. On je kupio od nekog Beclije tu listu i taj mu je namestio u tom playeru.
Naplatio mu 150e za godinu dana. Mislim da je Edin.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Uzeo sam Gotit listu sa https://iptvprocaja.com/ juče međutim i dalje čekam da mi bilo šta pošalju...

Ima li neko predstavu koliko im treba inače posto sam citao da dosta vas koristi gotit?
 
Koju aplikaciju za IPTV liste preporučujete na LG smartu (WebOS)?
 
Mislim da na TV-u ne možeš da koristiš liste treba neka vrsta računara koja će da emulira stb

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Valjda Smart IPTV radi na LG.
 
Nisam probao ni jednu. Bilo bi dobro da bude jednostavna za korišćenje daljinskim od TV-a. Prednost ako je besplatna, ali nije obavezno.
 
Glupi ssiptv, i ja sam na Hisense osuđen na njega. Ako je velika lista, koči, jedino da edituješ listu i pobrišeš višak kanala (verovatno gledaš max 50 kanala).
Nije to do liste već slabog procesora na tv-u. Na boljim tv-ima radi odlicno.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nisam probao ni jednu. Bilo bi dobro da bude jednostavna za korišćenje daljinskim od TV-a. Prednost ako je besplatna, ali nije obavezno.
Koristi se daljinskim od tv-a, nije besplatna, ali imaš 7 dana probni period. Podešavanje je putem web stranice što je dosta praktično. Mana koju sam primetio, verzija aplikacije za Samsung smart TV ne može da 'učita' kompletan EPG za Gotit listu. Sa manjim listama i EPG nema problema. Verzija za Mi Box radi ok.
 
Nije to do liste već slabog procesora na tv-u. Na boljim tv-ima radi odlicno.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Kad uploaduješ listu na server postoji ograničenje u veličini liste, to je problem.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Meni se solidno pokazao ott player. Radi korektno i na lg smartu iz 2016. godine, ali sam morao da podelim listu u vise delova.
 
ja imam jedan lg iz 2014 gde sipt i dalje radi savršeno sa velikom gotit listom
 
Zna li neko da li postoji neka aplikacija za smart TV Samsung gde je moguce manuelno ubacivati MAC adresu kao kod Stb Emu?
 
STB EMU na Amazon 4k kao i na xiaomi boxu rade mi jako dobro..liste piratske i retko kad ukoce..optika 100/50

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
STB EMU na Amazon 4k kao i na xiaomi boxu rade mi jako dobro..liste piratske i retko kad ukoce..optika 100/50

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Da li bi mi poslao taj tvoj stb emu koji nece da blokira posto i ja furam piratski fazon ;)

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
to ti je do liste, veruj..blokirale i meni neke..sad vise jako retko

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Meni se desava da se restartuje android komoletno na android tv-u, dok se na boxu desava da zakuca box, ali onda se samo reloaduje taj profil i onda se ucita ponovo i radi super.
Da li koristis stb emu sa play prodavnice ili skidas pro verzjije sa neta?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Kad sam uzimao iptv od nekog sa alija rekao je da mogu da koristim samo na jednom uredjaju na jednoj aplikaciji da ga ne "ostetim", jel to tacno?
Jer zna da secka pa zelim da probam na telefonu da vidim jel do njega ili mene.
 
Bas tako, bitno je da se ne koristi istovremeno na vise uredjaja zbog stabilnosti

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Gotit moze do 3 uredjaja sa jedne IP adrese, ali svako treba da proveri sa svojim prodavcem
 
Samo da se razjasni: SIPTV i SSIPTV nije isto, tj dve različite aplikacije od kojih je druga veoma traljavo odrađena...
 
Cim je vise njih na listi, kocenje je zagarantovano.
Ima listi gde mi izbaci 1/2, tako da definitivno ima provajdera koji daju vise konekcija

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Uzeo sam Gotit listu sa https://iptvprocaja.com/ juče međutim i dalje čekam da mi bilo šta pošalju...

Ima li neko predstavu koliko im treba inače posto sam citao da dosta vas koristi gotit?
Druze jesi li dobio listu ?
Ja sam zatrazio test pre 7 dana,nema odgovora.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno