Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bila je postavljen ta vest par postova iznad tvog.
 
Piše da su izvore italijanskih kanala pohvatali (jednog velikog su nedavno isto ugasili), da li vam kod tih kineza radi sky italijanski?
 
Dobro je nisu sve pohvatali :)
Kod mojih i to ne kineza nego skupih, ne radi.

Kada već pišemo o tome, da ne misli neko da neki kinezi ili bilo ko ima na gomili 5000 sat risivera i pretplata i terabajt / s aplouda i hidrocentralu da to napaja..
Sve su to samo preprodavci a na primer taj sky ide po veleleprodajnoj ceni sa nekoliko izvora. Kao i sve ostalo ..

U posljednjih par meseci su nekoliko velikih uhvatili, onaj prošli je imao oko 200 sky risivera i pola miliona eura keša i btc-a.. sve iz jednog stana radio :)
 
Poslednja izmena:
@Lappy koji je tvoj server? Moze da se proba lista [emoji1]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Hvala probacu te kanale kod kineza jos testiram jer ovde ima dosta vise kanala od tvviet, makar ovo od sporta sto me zanima. Ovde bre pola foruma reseleri[emoji23].
Lappy, moze test lista od tih skupljih? Da vidim na sta lici.
Zasto je onaj Golden iptv skuplji od GOTIt? Slicni kanali koliko sam video.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mnogo više on demand sadržaja
 
Kako vam rade domaći kanali danas? Ovaj moj 'kinez' pukao kao zvečka, jedva sam isčeprkao prenos.
 
Nema testa, nema panela,

hah, evo šta je situacija :)

Resellers: Since panel interface is down, you can not load your dashboard so basically you can not do anything at the moment. Needless to say that your previous modifications should be intact and your clients should have no issues watching their service.

This has hit almost every IPTV provider on the market, therefore we ask for your patience and trust until we resolve this.
 
Gotit radi odlično ceo dan.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Rade domaci na tvviet. Nije mi jasno zasto nema Zvezda na Areni 1 FullHD nego Dinamo-Atalanta? Ovako gledam na 720p. Ima na Nova BH 1080p.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Kod mene ima na arena 1 hd zvezda, na arena srb/bih 1 ide ta druga utakmica

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Rade domaci na tvviet. Nije mi jasno zasto nema Zvezda na Areni 1 FullHD nego Dinamo-Atalanta? Ovako gledam na 720p. Ima na Nova BH 1080p.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

To je Arena HR
Na Arena Sr je Zvezda
 
Ovo što ja imam je pandar, ne preporučujem znači, uzeo sam čisto za probu jer je bio najjeftiniji uz paket od mesec dana, i par dana je radio ok. Danas muka, baš ono što ja gledam skandinavija i ex-yu ne radi maltene ništa.
 
A ti imas...?

...riding on 720p...
 
kupio listu juce, GotIt.
nisam docekao da je posalju.

citiram :

Due to Extream Code server system issue, All the Extream IPTV current are out of service.
We are unable to login on the IPTV Management system;
Please kindly wait our server provider to move our IPTV Database to a new IPTV System.
They are going to finish it soon by the recent conversation,
please kindly wait and show us your generous understanding, my friend
 
Javi kad ti posalju pa da uplatim i ja, taman sam hteo da kupum kad ono medjutim.
 
Besplatan je ssiptv i ott. Siptv je oko 5 evra. Ubacuješ preko njihovih portala kao m3u ili kao URL. U ssiptv (najbolji besplatni zbog izbora titla kod multisub filmova) može samo jedna m3u i ostale kao url.
Siptv naravno najbolji, između ostalog i zbog rekonekcije kad kanal zakuca (tzv. Loop).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Molim vas prvi put se srecem sa ovom tematikom da li bi neko mogao da mi objasni kako listu sa ikonicom m3u ubaciti u smart Lg tv .Koristim besplatnu aplikaciju ssiptv .Znam kako ide sa url ali ovo prvo ne.Hvala
 
Тешко да ће му послати. Када један велики "играч" у ланцу падне, он повлачи и гомилу малих који од њега зависе.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Ubaciš je opcijom my list ili tako nešto, ne sećam se ovako napamet. Mislim da external list skroz desno, a ovo skroz levo. Dakle klik na my list pa tu negde ima opcija da se uploaduje lista sa kompjutera.
Tako ubačena lista se ne pojavljuje u spisku listi ubačenih preko URL nego bas u my list folder na početnom ekranu. Posle ubacivanja, obavezno save.

https://ss-iptv.com/en/users/documents/how-to-upload-playlist

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Тешко да ће му послати. Када један велики "играч" у ланцу падне, он повлачи и гомилу малих који од њега зависе.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока

tvviet je koji igrac u lancu ?
 
Poslednja izmena:
Cela ova priča je isuviše jeftina i dostupna, i uz mlm preprodaju prosto bode oči. Ne ide da bilo ko može da klikne na reklamu na fb, i da za 2-3 evra mesečno ima 5000 kanala u odličnom kvalitetu.
Elem, dok ne ode i ovo pod lock, ako neko ima predlog za nešto bolje od gotita, sa skandinavijom i ex-yu pre svega nek baci pp. ;)
 
Da li neko zna kako ubaciti epg za ex yu kanale na Gotit

Ne znam koji ti je to provajder ali probaj ovako, ako ima svoj EPG radice ti:

Imas link od tvoje liste koji izgleda ovako: http://xxxxxx.xxx:yyyy/get.php?username=xxxxxx&password=yyyyyy&type=m3u_plus
Taj link preradi u http://xxxxxx.xxx:yyyy/xmltv.php?username=xxxxxx&password=yyyyyy

Taj preradjeni link prekopiraj u player i imas EPG, kazem samo pod uslovom da ga ima tvoj provajder ce ovo raditi.


Ako ne radi onda stavi neki od ovih za izvor za EPG ali opet to ko zna dal ce ti raditi dobro mora da se slazu ime kanala iz EPG-a sa imenom kanala u tvojoj listi

http://epg.nextgen-iptv.com/epg.xml

https://epg.serbianforum.org/losmij/epg.xml.gz
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno