Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zanimljivo i korisno. Hvala!

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
E *mjau**mjau**mjau*, dobro, nisam napisao šta će vam namenski iptv editori...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Evo uputstva, sklepao sam ga na telefonu, ali ok je.

Mogao si ostaviti i primer kako bi to izgledalo editovano tj nekim fejk korisnickim imenom i sifrom.
 
Mogao si ostaviti i primer kako bi to izgledalo editovano tj nekim fejk korisnickim imenom i sifrom.

Naravno da sam stavio sve komplet. Neko je editovao, mozda gledas samo sliku, treba da skines pdf fajl, ja sam skinuo sada i sve ti je unutra kulturno napisano.
Evo postavio sam opet.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1568546987011.pdf
    33.6 KB · Pregleda: 120
Poslednja izmena:
Mogao si ostaviti i primer kako bi to izgledalo editovano tj nekim fejk korisnickim imenom i sifrom.
Evo ja dobih dve sa Alija i od Slovaka(hvala) jednu. Uglavnom ovakav link npr: http://world-iptv.net:8080/get.php?username=test&password=test&type=m3u&output=ts
ubacis u browser i skines tu listu koja ce biti u m3u ekstenziji. Posle sredjujes radis sta hoces kao sto su naveli vec gore u notepadu ili gde zelis.


Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Zaboravih najbitnije da za grupe kanala preimenujes m3u&output=ts u m3u_plus i onda paste u browser i takvu listu skines.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Mogu li se i u kom formatu liste uvesti u neki plejer na LG WebOS-u.

Koji plejer preporučujete i kakva su vam iskustva. Da li je bolje koristiti Android uređaje?
 
Mogu li se i u kom formatu liste uvesti u neki plejer na LG WebOS-u.

Koji plejer preporučujete i kakva su vam iskustva. Da li je bolje koristiti Android uređaje?

Smart iptv najbolji. Košta oko 500 dinara, ali vredi i preko toga
 
@renne

Prave li GOTiT kinezi (i generalno ovi selleri/reselleri) problem ako se jedna subskripcija/pretplata koristi na razlicitim uredjajima i / ili razlicitim mrezama ali ne u isto vreme? Npr. sad gledam na laptopu, posle castujem sa telefona na TV preko Chromecast-a, sutra npr. odem do burazera pa gledamo kod njega na totalno drugom netu? Pitao sam i njih medjutim dok oni odgovore potrajace.
 
@renne

Prave li GOTiT kinezi (i generalno ovi selleri/reselleri) problem ako se jedna subskripcija/pretplata koristi na razlicitim uredjajima i / ili razlicitim mrezama ali ne u isto vreme? Npr. sad gledam na laptopu, posle castujem sa telefona na TV preko Chromecast-a, sutra npr. odem do burazera pa gledamo kod njega na totalno drugom netu? Pitao sam i njih medjutim dok oni odgovore potrajace.

Ako ne pristupas istovremeno listi sa razlicitih lokacija, nema sanse da ti prave problem. Nije bitno odakle gledas, koja mreza, koji uredjaj, ako istovremeno pristupas sa 1 uredjaja (ili koliko provajder dozvoli). Naravno, sve zavisi kako oni odrede, ali 90% da je ovako. Isto tako, na onom linku sto sam poslao, mozes videti koliko maximalno konekcija imas.
^^ Za LG valjda Smart IPTV, SSIPTV, OTT Player, Ministra, Smarters, ...
 
Poslednja izmena:
@renne

Prave li GOTiT kinezi (i generalno ovi selleri/reselleri) problem ako se jedna subskripcija/pretplata koristi na razlicitim uredjajima i / ili razlicitim mrezama ali ne u isto vreme? Npr. sad gledam na laptopu, posle castujem sa telefona na TV preko Chromecast-a, sutra npr. odem do burazera pa gledamo kod njega na totalno drugom netu? Pitao sam i njih medjutim dok oni odgovore potrajace.

Ne prave.
Isprobano je
 
Mogu li se i u kom formatu liste uvesti u neki plejer na LG WebOS-u.

Koji plejer preporučujete i kakva su vam iskustva. Da li je bolje koristiti Android uređaje?

Besplatan je ssiptv i ott. Siptv je oko 5 evra. Ubacuješ preko njihovih portala kao m3u ili kao URL. U ssiptv (najbolji besplatni zbog izbora titla kod multisub filmova) može samo jedna m3u i ostale kao url.
Siptv naravno najbolji, između ostalog i zbog rekonekcije kad kanal zakuca (tzv. Loop).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Super, hvala momci, onda uzimam na 6 meseci za povremeno gledanje.

Sta preporucujete od Android IPTV aplikacija za Android a da podrzava cast na Chromecast?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Radi automatski, da i kad zamrzne.
Automatski u smislu bez podesavanja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene ne radi, zato pitam. Imam jednu listu gde fox crime često zamrzne, i moram da promenim kanal pa vratim da bi radio. Prodavac kaze da se to dešava kad automatski promenin server sa kog strimuje

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Hm, da li mešaš siptv i ssiptv? Siptv rekonektuje, a ss ne. A ovo za prodavca zvuci kao muljanje. Prava dobra lista nikad ne štuca ili strasno retko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ova, i samo ona, prvih sedam dana free, veže se za mac
Beleška 2019-09-17 203402.jpg
 
Ovo:
https://siptv.app/news/

Ne znam da li prodavac mulja, ali fox kanali redovno zabodu posle nekog vremena, odmah se vrate cim promenim pa vratim kanal. Sad sam uzeo kineza za test, pa cu da vidim kakav je, 10$ 3 meseca
 
To je ta.
Do prodavca je. Prodao milion linija
 
Renne ne videh u ovim cajna listama 4k kanale nigde. Ima li koji? Inace dolazi mi nvidia shield pa da uzitak pocne.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Imaš na početku liste Russia & UA-BY 3 kanala, fashion one 4K, home 4K i festival 4K.
 
Plus portugalski Sport 4k, poljski Canal + UHD, nemački RTL UHD
 
'jel vam radi to?

xtream-codes iptv platforma je zaplenjena jutros
 
Da, evo proradilo, ali nemam panel :)

Valjda će se reši na neki način.

(da pojasnim, imam svoj panel, za prodaju, koji sada ne postoji, ne mogu da pristupim ni kontrolišem ništa)
 
Sad sam tek video
 
Evo i zvanicno za GOTiT i koriscenje na razlicitim uredjajima ali ne u isto vreme:

Yes, friend, you can do that, but we do not recommend, in case of any bugs or problems for the account, due to security reasons. Easy to be hacked or stolen. Thanks.

U sustini "Yes friend", ovo ostalo je malo smesno mada ko zna sta sve ljudi rade.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno