Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima kroz svoju aplikaciju za gledanje, ali nema cini mi se puno kanala gdje mozes gledati unazad
 
Meni na LG tv-u u DuplexIPTV aplikaciji radi odlično MaxHD. Jel i tvoja lista isto sa Aliexpress Gadgets Store-a?
Moze link za maxhd?I ja ne uspevam naci.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Postovani, nisam nigde nasao resenje pa ako moze pomoc. Imam SONY KD-49XF7077 sa linuxom i do sada nije mi bilo vazno za iptv, ali sad pitanje da li se moze instalirati na ovaj model neka od iptv aplikacija bez boxova i slicnih kutija. Da kazem sa sam probao preko hotelskog moda instalirati ss iptv ali nece, a i sony je prosle godine raskinuo ugovor sa operastore. Ako neko ima slican problem bilo bi lepo da ga podelimo.....
 
Poslednja izmena:
Moze link za maxhd?I ja ne uspevam naci.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

https://www.aliexpress.com/item/4000975223898.html

@nsbistrik probaj FreeTuxTV... ima opciju za m3u dodavanje iz online repo... pitanje samo kakav ti paket treba za TV
NFo6WO8.png
 
Ima mi drugar mnostvo programa od nekog svog dobavljaca pa bi i ja preko njega uzeo taj paket a tu ima dosta 4k programa.
 
Poslednja izmena:
Bein Sport ima 10 UHD kanala, RMC Sport jedan, RTL jedan, RAI jedan i ima jos neki Eagle Cinema 4K, cini mi se italijanski.

Mislim da nema nesto puno UHD kanala jos uvek. Da ovaj Bein nema ovoliko ni 10 ne bi moglo da se skupi. :D
 
Radi li vam Gotit lista? Imam jos 30 tak dana pretplate, ne gledam je bas mnogo, danas vidim ne radi.
 
Ne radi ni kod mene. Nisam ni gledao danas. Juče još lepo radio.

Tapatalkkal küldve az én BAH2-L09 eszközömről
 
Bein Sport ima 10 UHD kanala, RMC Sport jedan, RTL jedan, RAI jedan i ima jos neki Eagle Cinema 4K, cini mi se italijanski.

Mislim da nema nesto puno UHD kanala jos uvek. Da ovaj Bein nema ovoliko ni 10 ne bi moglo da se skupi. :D

To pricas za tu listu ili generalno?
Posto Bein nema 10 kanala u UHDu, Eagle je piratski, a generalno ima sigurno vise od 10 4K kanala.
 
Poslednja izmena:
To pricas za tu listu ili generalno?
Posto Bein nema 10 kanala u UHDu, Eagle je piratski, a generalno ima sigurno vise od 10 4K kanala.

Neka lista koju ja imam za strane kanale. Ima par tih UHD kanala.

Ovo za Bein stvarno ne znam, ja kad pustim UHD kanal ide ton, al slike nema :D Ali pise da ima 10 UHD kanala, a FHD ima vise negde oko 15 valjda. Vrlo verovatno da je upscale uradjen ako nema toliko.
 
Налазио сам у свакаквим листама и да су сви наши канали 1080р, тако да те квази 4K треба узети са резервом.
У сваком случају, ово је списак стварних 4K/UHD канала који се могу наћи у неким листама
  • TF1 4K (француски)
  • RMC sport UHD (француски)
  • RTL UHD (немачки)
  • RAI 4K (италијански)
  • TRT 4K (турски)
  • V SPORT ULTRA (шведски)
  • NASA UHD (амерички)
  • HOME (руски)
  • EUROSPORT 4K (руски)
  • EXTASY 4K :)D) диван један канал (обећао сам га за @салекојот)

Остало што се емитује у 4K/UHD и пар 8К канала можете наћи на сателиту, а списак имате овде:
https://en.kingofsat.net/ultrahd.php
 
Poslednja izmena:
Mozda nisu svi dostupni za 20 dolara godisnje? :)
 
Наравно, шаљем, само да нађем где је.
Ваља ти мало после NASA и HOME погледати још неких природних лепота.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
НАСА 4к ми је чувар екрана на телевизору кад нема клинаца. Какви снимци свемира!
Хоме 4к је исто супер, али мора да се утиша. Видео природе у 4к резолуцији је фантазија, али брате звук воде све живе у кући тера на малу нужду [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Буде ретко лепих емисија и на ВИАСАТ УЛТРА.

Ето зашто мени треба ИПТВ.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Не могу изменити поруку, прође време.

@salacue урекли смо ГенИПТВ. Ево не ради. Први пут откад радим са њим.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Наравно, шаљем, само да нађем где је.
Ваља ти мало после NASA и HOME погледати још неких природних лепота.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
Послао

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Molim savjet, kako ubaciti i koji epg za nase kanale na ott navigatoru ? Nikako ne uspijevam. Hvala
 
Na Europe Max HD postoji po 10-tak Nova Premiere 4K (Grčki) i SKY Primafila 4K (Italijanski) na kojima povremeno budu i filmovi sa ENG audio
 
Nisu piratski
regulrani PPV kanali
 
НАСА 4к ми је чувар екрана на телевизору кад нема клинаца. Какви снимци свемира!
Хоме 4к је исто супер, али мора да се утиша. Видео природе у 4к резолуцији је фантазија, али брате звук воде све живе у кући тера на малу нужду [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Буде ретко лепих емисија и на ВИАСАТ УЛТРА.

Ето зашто мени треба ИПТВ.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Gde ima da se gledi nasa kanal?

...Helios rising...
 
Има да се гледа, за сада на два позната сервера али су јако тешки за скенирање. Треба добар прокси и добар скенер.
Не знам како ти Миле можеш гледати ове наше листе у Немачкој. Да ли ти њихов закон ограничава гледање?

Први и најпознатији сервер је mag.clientportal.link
Други је
Pure-iptv.com



Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nisu piratski
regulrani PPV kanali

Ja i dalje ostajem pri tome da su piratski.
Priznajem da mozda gresim jer nemam tu listu da isprobam i proverim.
PS: Zapravo sam uveren da su piratski. DOKAZITE mi da gresim ;)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno