Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, i ja kao eksterni plejer biram kodi, ipak je on najbolji za bilo kakav rad sa titlovima.

jedina glupa stvar je sto posle gledanja filma morate ponovo da vratite na ljk default player da sve radi kako treba.
 
Чекајте, вама је брже и једноставније учитавање филма у Коди него у MX player?
Да ли сте уопште пробали учитавање у MX player?
Ево ја се пробао ту вашу варијанту, па ми је то јако споро и непрактично. Сваки пут морам излазити из Кодија и поново улазити у стб емулатор и чекати да учита, па опет да листам....

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Чекајте, вама је брже и једноставније учитавање филма у Коди него у MX player?
Да ли сте уопште пробали учитавање у MX player?
Ево ја се пробао ту вашу варијанту, па ми је то јако споро и непрактично. Сваки пут морам излазити из Кодија и поново улазити у стб емулатор и чекати да учита, па опет да листам....

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
Pa po mom mišljenju Kodi jeste jednostavniji. Izvini što sad napamet pričam ali mislim da MX nije dostupan na Android TV Play Store-u i nije optimizovan za daljinski?

Kodi je već tu, ima Opensubtitles i Titlovi.com i to je to.

Ovo pričam za iskustvo korišćenja Android Box-a/TV-a daljinskim. Naravno BT tastatura može da se koristi pa tu si upravu, MX stvarno može sve to brže da odradi. Ja navikao na Kodi, jeste da se otvara 30 sekundi kad sam ga natrpao sa silnim Add-on-ovima al' opet dobro. :D
 
Ja imam i MX player, a kodi se učita odmah jer već cuci u pozadini i čeka da ga pozovem a i nudi mnogo više opcija za rad sa titlovima i moj box je amlogic s912 i 3gb rama [emoji39]

Ali recimo deca kada koriste box oni najviše koriste MX player za online streaming, kodi ne vole jer im je komplikovan

U suštini kada sve ide kako treba potpuno je svejedno.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam dal smem ovo da pitam ovde, ako je zabranjeno brisite naravno. Jel onaj paket od 12e na tvviet jedini? Hteo bih da probam jedno mesec dana da vidim kako bi mi radilo na Kodiju. Poslao sam im mail pa sad cekam odgovor, a u medjevremenu sto da ne pitam i ovde?:D
 
Има неки основни пакет са неких 15-ак канала.

Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
 
Upravo sam uplatio onaj veći paket, na mesec dana da probam. Vidim da kanali rade na sajtu, ali čekam da mi pošalju onu m3u listu da ubacim u IPTV Simple Client. Deluje mi da su kanali vrlo dobrog kvaliteta?
 
Vrlo dobrog kvaliteta, ali ne najviseg.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
А највиши квалитет има? Питам да мењам добављача ИПТВ-а.

Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
 
Poslednja izmena:
Upravo sam uplatio onaj veći paket, na mesec dana da probam. Vidim da kanali rade na sajtu, ali čekam da mi pošalju onu m3u listu da ubacim u IPTV Simple Client. Deluje mi da su kanali vrlo dobrog kvaliteta?

Msm da on ne daje .m3u nego imas plugin za Kodi.
 
A pa dobro, može i tako. Samo da ga ubacim u favorites i napraviću put do njega. Kao što sam za Spotify. Nije problem nikakav. Onaj Bingie skin izuva koliko je dobar, bukvalno možeš praviti šta god hoćeš. Jedino me nervira malo što "samo" 8 widgeta izgleda dozvoljeno po jednom dugmetu. Ja bih još, kao Netflix :d
 
Auuu brate slika je na dosta kana bolja nego kod mene na kablovskoj. Recimo RTS, Nat Geo, Eurosport, HBO, N1 sve u HD. Ne znam, meni je ovo odličan kvalitet slike. Namestio m3u listu u Kodiju, dali mi ljudi i xml za epg. Sve radi kao švajcarski sat za sada.

izvinjavam se na duplom postu, mislio sam da je neko posle mene ostavio komentar :D
 
Imaš analognu kablovsku?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Auuu brate slika je na dosta kana bolja nego kod mene na kablovskoj. Recimo RTS, Nat Geo, Eurosport, HBO, N1 sve u HD. Ne znam, meni je ovo odličan kvalitet slike. Namestio m3u listu u Kodiju, dali mi ljudi i xml za epg. Sve radi kao švajcarski sat za sada.

izvinjavam se na duplom postu, mislio sam da je neko posle mene ostavio komentar :D
Pogledaj samo koliko je kasnjenje, cekaj utakmice.

Jesi li dibio m3u listu ?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Pa kašnjenje ima na svakom iptv.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima samo sto je kod njih po meni ubedljivo najvece.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Ima neki bolji za kanale sa našeg područja?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
ART Iptv ko je cuo za njih, zna da su najstabilniji na nasem podrucju, najmanja kasnjenja su kod njih, imaju sve svoje servere tj sami sve drze. Kad je pao Xtream oni su jedini radili bez ikakvih smetnji, sa svim kanalima online, cak imaju neke kanale, filmove u 4K. Koliko sam cuo oni su valjda u vlasnistvu SBB, NetTV Plus samo druga platforma

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Pa koliko znam sbb radi legalno a sve ovo o čemu se piše u ovoj temi je nelegalno tako da teško da su povezani sa sbb
 
ART Iptv ko je cuo za njih, zna da su najstabilniji na nasem podrucju, najmanja kasnjenja su kod njih, imaju sve svoje servere tj sami sve drze. Kad je pao Xtream oni su jedini radili bez ikakvih smetnji, sa svim kanalima online, cak imaju neke kanale, filmove u 4K. Koliko sam cuo oni su valjda u vlasnistvu SBB, NetTV Plus samo druga platforma

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
ART nema nikakve veze sa SBB-om. Možda samo skidaju neke kanale sa SBB-a.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ako su u vlasništvu SBB-a, nemaju Arene?
Ma samo kazem sta sam nacuo, ja to ne tvrdim. Inace pa skoro je MTS tuzio SBB u Nemackoj i dobio spor jer im SBB krao signal za NetTV plus

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
ART Iptv ko je cuo za njih, zna da su najstabilniji na nasem podrucju, najmanja kasnjenja su kod njih, imaju sve svoje servere tj sami sve drze. Kad je pao Xtream oni su jedini radili bez ikakvih smetnji, sa svim kanalima online, cak imaju neke kanale, filmove u 4K. Koliko sam cuo oni su valjda u vlasnistvu SBB, NetTV Plus samo druga platforma

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Koliko gluposti u jednom postu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ma samo kazem sta sam nacuo, ja to ne tvrdim. Inace pa skoro je MTS tuzio SBB u Nemackoj i dobio spor jer im SBB krao signal za NetTV plus

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Nisu krali nikakav signal, nego su emitovali RTS
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno