Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ček, pričaš o nekom ott za Android? On podržava više “mac” listi? Mešam ga s onim za smart tv, pa ako možeš da postaviš ikonu od apk.
Edit: a ništa , sad vidim da ne radi vod.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li stavljanje pod CGNAT utiče na gledanje IPTV? Do pre 10ak dana mi je sve bilo savršeno. U svakom trenutku sam mogao bez problema da gledam IPTV bez ikakvog seckanja. A onda je krenulo sve naopako. Zastajkivanje, seckanje, preskakanje, bafering...
Postoji opcija da se kod internet provajdera zakupi statička IP adresa, pa razmišljam o toj opciji.
 
Da ti ne radi uopšte to bi moglo da bude do toga da je banovana spoljna ip adresa koju deliš sa još njih stotinu drugih korisnika. Seckanje i buffering je po svoj prilici nešto drugo, takodje do operatera. Jesi probao različite liste i na svima je isto?
Ja sam natovan kod mts i nemam probleme, jedna world-iptv i jedna portal.geniptv lista.
 
Ja sam natovan nedavno kod SBB-a i to nije nikakve posledice ostavilo na gledanje IPTV. Sve normalno radi.
 
Utice tako da ne mozes da pristupis listi (ili odredjenim kanalima). Baferovanje i slicno znaci da je problem u necem drugom.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ја пре два дана скенирао сам добар сервер. Заборавио да укључим ВПН или да ставим одигразм под прокси. Резултат томе је да су ми блокирали ИП адресу. Сад не могу гледати тај сервер. Докле, видећу. Сад замисли да сам натован, то значи да сви који су на мојој адреси, не могу приступати тим серверу.

Него питање за вас који сте многооооо дуже од мене у водама ИПТВ. Који сервер има у себи природњачке 4к канале? Значи руске Натура, Хоме, америчке Planet earth оба канала, НАСА ухд. Знам за један, али он је stalker_portal, а тај Министра портал ми је за сада недоступан.
За награду добија од мене по десет мак адреса за десет различитих сервера.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Hvala svima na pomoći i sugestijama. Mogu da gledam IPTV. Kanal se najnormalnije startuje, ali se npr. blkira posle 5 sekundi kada ga gledam na kompu sa VLC playerom. U pitanju je TVVIET lista. Sa listama sa MAC adresama je bolja situacija. Tu koristim sfvip player. Tu mi se često dešava baferovanje. Moram da priznam da se to najviše dešava u večernjim satima. Verovatno su u to vreme svi na internetu i preveliko je zagušenje. Drago mi je da sam saznao da to seckanje nije zbog natovanja. još jednom, hvala svima na pomoći.
 
Hvala svima na pomoći i sugestijama. Mogu da gledam IPTV. Kanal se najnormalnije startuje, ali se npr. blkira posle 5 sekundi kada ga gledam na kompu sa VLC playerom. U pitanju je TVVIET lista. Sa listama sa MAC adresama je bolja situacija. Tu koristim sfvip player. Tu mi se često dešava baferovanje. Moram da priznam da se to najviše dešava u večernjim satima. Verovatno su u to vreme svi na internetu i preveliko je zagušenje. Drago mi je da sam saznao da to seckanje nije zbog natovanja. još jednom, hvala svima na pomoći.

To je do tog servera koji hoces da gledas, nema tu pomoci osim da nadjes neki koji bolje radi.

Tek kad gledas na vise servera vidis kako neki jako lose rade, a internet ima najmanje veze sa tim.
 
Hvala svima na pomoći i sugestijama. Mogu da gledam IPTV. Kanal se najnormalnije startuje, ali se npr. blkira posle 5 sekundi kada ga gledam na kompu sa VLC playerom. U pitanju je TVVIET lista. Sa listama sa MAC adresama je bolja situacija. Tu koristim sfvip player. Tu mi se često dešava baferovanje. Moram da priznam da se to najviše dešava u večernjim satima. Verovatno su u to vreme svi na internetu i preveliko je zagušenje. Drago mi je da sam saznao da to seckanje nije zbog natovanja. još jednom, hvala svima na pomoći.
То што ти бафује m3u листа, је доказ да је та листа са једном конекцијом, а је гледа више људи.
Ја нисам никад имао проблем са мак адресом. Или ради или не ради. Никад до сада ми није бафовала или нешто друго. Имам СББ дуо голд пакет 100/8 интернет.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Ма где тввиет листа блокира сваких 5 секунди??? О чему причате? Ево управо пустио да проверим - апсолутно нормално ради. Додуше, није у влц плејеру него у Tivimate.

Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
 
Poslednja izmena:
Koji vam je to tivimate plejer?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ма где тввиет листа блокира сваких 5 секунди??? О чему причате? Ево управо пустио да проверим - апсолутно нормално ради. Додуше, није у влц плејеру него у Tivimate.

Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
Pa ne blokira tebi kad imas placenu a on nema [emoji6]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Iznosiš neistine. Odakle ti informacija da nemam uredno plaćenu TVVIET listu?
Pa prvo spominjes makove da ih gledas u SF playeru, drugo pises ovde da ti ne radi lista,ako si je vec kupio pisi luclucu tj. onome od koga si je kupio da ti ne radi. Lista kada radi par sekundi pa stane ili prebaci na drugi kanal znaci da si je pozajmio i da je neko drugi gleda zato sam mislio da nisi platio.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pa prvo spominjes makove da ih gledas u SF playeru, drugo pises ovde da ti ne radi lista,ako si je vec kupio pisi luclucu tj. onome od koga si je kupio da ti ne radi. Lista kada radi par sekundi pa stane ili prebaci na drugi kanal znaci da si je pozajmio i da je neko drugi gleda zato sam mislio da nisi platio.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Loše misliš.
 
Па прво ТВВИЕТ није ограничен на 1 конекцију него на 3, тако да то вероватно није разлог проблема ( наравно, под условом да је све остало наведено тачно ).
Друго, сазнадох пре неког времена од једног члана овде на форуму ( приватна преписка била ) да има исто некаквих проблема са радом листе и кроз разговор ми човек објашњава који све канали не раде, да је ужасан квалитет... Ја збуњен, јер знам да дотичних канала нема у понуди ТВВИЕТ, позовем Лук Лука да га питам о чему ми човек прича и сазнам да постоји пар лажних листи са сличним називом. Јавим колеги с форума да се зезнуо и да ти није прави ТВВИЕТ. Једна од њих је "net tvviet".

Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
 
Poslednja izmena:
Da, jedan od razloga što sam se opredelio za TVVIET je i činjenica da su jedni od retkih koji dozvoljavaju konekciju na 3 uređaja, ali moraju biti na istom internetu. Nemam neki lažnjak. U to sam siguran jer mogu da se ulogujem i gledam kanale na adresi tvviet.tv ili tvviet.gs. Već sam imao ovakav problem. Pisao sam podršci da li imaju bilo kakav problem jer imam otežan prijem, tj. seckanje kanala. Dobio sam negativan odgovor i shvatio da je problem kod mene, odnosno kod provajdera. Zato sam i pomislio da je natovanje možda problem.
 
Kakve veze ima sa policijskim casom?
Kod mene u zgradi SBB vec dva dana sredjuje signal...
 
Na uređaju sa kog gledaš stavi Google dns. Meni je isto počelo da radi kanal samo po 5s. Kad sam promenio umesto telekomovog Google dns proradilo je normalno
 
Probaj VPN neki na brzaka, cisto da vidis da li ces imati iste probleme. Mozda je ruta izmedju tebe i servera tvvieta zagusena.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Malo sam presao preko postova, nisam bas obratio paznju. Onda je problem do njega/njegovog provajdera.
PS: Moze viet i preko 3 konekcija ;)
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Пар пута ме питали људи, па да вам и овде објасним.
За оне који гледају иптв на стб емулатору у андроиду систему. Све филмове и серије у ВОД категорији могу се гледати са нашим титловима. Титлове можете учитати на два начина.
Први корак је да се инсталира MX player. Стартује се стб емулатор. Пре проналаска филма кликне се на "хамбургер" мени и изабере се Media player. Изабере се опција External player. Ту вас пита хоћете ли увек да изаберете ово и понуди вам плејере које имате. Изаберете увек и бирате MX player. Стартујете филм. Е то зна некад да брља јер неки филмови подржавају хардверско декодирање, а неки софтверско декодирање. У сваком случају идете на подешавање плејера. Изаберите титл, па титлови са интернета. Ту се улогујете на сајт opensubtitles са валидним налогом. Изаберете које титлове хоћете да скидате. Е сад морате изабрати "унесите текст за претрагу", јер се филм обично зове неким бројем. Укуцате име филма и крене претраживање. То је прва варијанта. Друга је да скинете титл за филм који ћете гледати и исто тако да учитати, само преко опције отвори, па титл. Иду слике као прилог.
Мој савет је ако гледате канале да изабере за плејер опцију LJK јер на MX player не ради пребацивање канала преко даљинског. Ово је моја варијанта за гледање филмова, ако неко има бољу или лакшу, нека напише.

Титлови који се скидају, ево овако, они који су добили сервере са 4к филмовима (по заслузи и великим залагање на форуму), они скидају титлове са ознаком Blu-ray. Та синхронизација одговара. Ови остали тестирајте, јер ја само гледам 4к филмове :D
dc1a18c02125790aa4ba671b1412bf0d.jpg
b2b6a3464192d0f66b49eb5b13e1b759.jpg
372b293806e6492fc7b351fb44fd5606.jpg
20e8920ec13fff5a9010f5d27dc53a44.jpg
79fdf6faa3ee93198d2cbae7ba06fd7d.jpg

a07e14b229118914bff1eb2887b0aca8.jpg


Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ili se za externi plejer za Vod stavi kodi pa se u njemu traze titlovi sa vise sajtova. Probao sam i lepo radi. Mada ja ne gledam filmove iz Vod-a jer su u odnosu na Elementum losijeg kvaliteta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno