Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi, nemojte da moljakate ovde razne likove koji misle da su pokupili svu pamet ovog sveta. Ima par članova koji dele, obratite se njima, a moj savet je da instalirate Telegram na PC, postoji bar desetak grupa koje dele liste šakom i kapom (za sfvip plejer i stb emu), a postoji i grupa u kojoj za simboličnu naknadu od evro-dva mesečno, dobijate liste koje se ne objavljuju javno, uvek imate par komada za rezervu. Ne znam napamet naziv grupe, veceras sam uz komp pa mogu da vidim ako nekog interesuje, ne znam da li smem ovde da okačim. Ima i domaćih listi sa full videoklubom, a ne ove buđave kineske, ok2se i slične.
Da ponovim, m3u liste za plejere na smart tv-u polako odlaze u istoriju, to morate da kupujete od “provajdera” ako zelite stabilnost.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dosta clanova se javilo i dobio sam i vise nego dovoljno za Burrmana, hvala mu i dovidjenja, trajno.
Za Tambura nisam nasao nista konkretno, tj nema osnova za bilo kakve akcije.

Rasprava je zavrsena, hvala momci na ukazivanju, nastavljamo normalno.
 
To na Telegramu sto se objavljuje radi dan,dva. Sve to sto je javno ne moze da traje. Nemojte da placate eur,dva nekim tako likovima da vam salju makove, sada je to skoro sve javno pa mozete i sami da dodjete do skenera ako se malo potrudite. Mada i to ce uskoro stati ali dok traje mozete da probate. Svako ko zeli od mene uvek moze da dobije makove samo neka trazi na PM kao i do sada.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ima naravno

tivimate i Smart IPTV - ako ti trebaju poslacu ti na PM javi se.

Ali ako pitas za gledanje preko mac-a onda OTT ili STB.
 
Meni je OTT mnogo lepsa aplikacija i brze radi od stbemu na firetv stick-u.
Nisam jos uspeo samo da namestim epg, ako to uopste radi.

Jedino nekad neki kanali na ott nece da rade, ucitava svako malo i zvuk je sa distorzijom, dok na primer stbemu pusti taj kanal, mada uglavnom tada nema zvuka.
Moram jos da probam kada se to desi kako pusta sf vip player.
 
У стб емулатору имаш опцију да мењаш плејере. Можда ти због тога звук зеза.
Пробај да промениш плејер
025545819861414226ec442ecf880baf.jpg
9fef60f65e750e1da850bbb989c8db4f.jpg


Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
I to sam probao kada je problem, medjutim neki player ne pusti sliku, neki pusti ali bez tona, a desi se i kad odaberem mpv da pukne program. Danas se to ne desava.

Razmenili smo prekljuce par poruka oko domaceg kanala na kome mi se to desavalo, medjutim kao sto sam rekao juce nije bilo problema, a i danas je sve ok.
Naleteo sam prelistavajuci kanale na jedan kanal na kome se to isto desavalo, ali neki nebitan.

Za sad radi sve ok, ako se bude ponovilo probacu da snimim, kao i da proverim da li u windowsu u sf vip se to isto desava, mozda je nesto u kombinaciji samo sa fire tv stickom.
 
Ja na FS koristim EON, Smart IPTV, STB i TVViet i vise mi nego dovoljno. Jutros sam probao Duplex IPTV, nije losa, free aplikacija koja radi samo sa m3u tj URL.

OTT Navigator nisam probao osim na mobilnom bas zbog EPG jer se i to mora namestati, a na STB se to vuce s portalom.

Desava mi se da se na nekom kanalu STB zakuca, blokira i izadje skroz iz aplikacije.

Sto se IPTV tice, ko je cuo za ART to je siguran sam najstabilniji domaci server, ponuda je isto vrh, mnogo regionalnih kanala iz svih EXYU republika, recimo nisam video da neko ima onoliko CG kanala kao oni.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
У стб емулатору имаш опцију да мењаш плејере. Можда ти због тога звук зеза.
Пробај да промениш плејер
025545819861414226ec442ecf880baf.jpg
9fef60f65e750e1da850bbb989c8db4f.jpg

Gde i kako menjate ove pozadite tj teme u STBEMU?
 
Gde i kako menjate ove pozadite tj teme u STBEMU?
Нигде се не мења, то зависи од портала до портала. Како они наместе.



Није то тема или позадина. То је случајно урађен скриншот канала. Иначе је то НАСА 4К [emoji14]
Тему може само мењати власник сервера.

Иначе, доказ да је Земља равна [emoji23]

Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
 
Poslednja izmena:
To na Telegramu sto se objavljuje radi dan,dva. Sve to sto je javno ne moze da traje. Nemojte da placate eur,dva nekim tako likovima da vam salju makove, sada je to skoro sve javno pa mozete i sami da dodjete do skenera ako se malo potrudite. Mada i to ce uskoro stati ali dok traje mozete da probate. Svako ko zeli od mene uvek moze da dobije makove samo neka trazi na PM kao i do sada.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Pričaš po inerciji, napisao sam da u toj grupi nisu javne adrese, uostalom jedan član je ušao pa može ako hoće da iznese utiske. Nemam veze s tim, samo sam preneo moje iskustvo odande.
 
Нигде се не мења, то зависи од портала до портала. Како они наместе.





Иначе, доказ да је Земља равна [emoji23]

Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
Мислиш на ову слику?
8a51f403ccd142f648563dd68bd62903.jpg


Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Може више налога у ОТТ. Само додај нови. Једино је проблем што увек освежава све налоге који су снимљени. Иначе мени јако конфузна апликација. Брзо сам одустао од ње.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Meni se više dopada ott, na primer ulazi u folder u kome je bio, u stvari pušta poslednji kanal koji je bio uključen, kod stb moram da udjem prvo u folder pa da onda pustim kanal, mada ko zna, možda stb ima podešavanje i za ovo.

Favorites u ott lepo stavi na vrh liste, ostali programi ispod, kod stb moda da se dodeli dugme za favorites, pa da se odabere da samo njih prikazuje, pa ako treba neki drugi kanal onda mora opet da se bira drugačiji prikaz.

Mada stoji da je ott malo konfuzan na prvu loptu, eto do naloga se dolazi samo preko settings koji se nalazi samo na početnom meniju, dok je kod stb to na dva klika kroz padajući meni.
 
Probaj siptv. Eu ako imaš m3u listu
Ubjedljivo najbolji program za iptv
 
Kod mene OTT navigator ne prikazuje VOD ako je lista po MAC adresi, tj. ne m3u. Odnosno, prikazuje foldere ali su prazni. STBEmu nema problema. Mozda gresim u podesavanju?
 
Чекај теби стб емулатор ради, али отт не ради? Иначе у отт не ради ВОД. Ако ти не ради и стб емулатор, кажем ти да ти нешто грешиш у подешавањима.
Још једну ствар сам заборавио да ти напишем у пп, могуће да је теби блокирана ИП на том серверу.

Него ево ти слика твог налога. У приватним порукама ми не дозвољава да пошаљем слику.
fe34d2fd785cb173c195770bf13dc37f.jpg


Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Ni OTT ni STB Emu nisu radili. Tj. nista nisu otvarali. Sada je sve u redu. Poslao sam ti pp. Za ott...ako ubacias m3u listu VOD radi.
 
U planu je da se u TiViMate ubaci Stalker portal tj. MAC support ili kako se već pravilno kaže.

Tada ide uninstall OTT-a i STB-a jednom za svagda. :)

Priprema se i VOD interfejs koji definitivno dolazi u sledećem update-u jer je pre par dana ubačen sidebar sa već postojećim funkcijama pa sidebar ispadne nepotrebno ubačen, sad fali još samo VOD tamo i jednog dana prelazak sa m3u lista na MAC liste u sidebar funkcijama.

Biće i mobilne verzije definitivno tako da na grubo za jednu do dve godine više neće biti potrebe postavljati pitanje koji player je najbolji, kako snimati itd.
 
Lepe vesti, izvor?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nikad ništa nije otišlo u zaborav, nađe se na kraju lekić.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U planu je da se u TiViMate ubaci Stalker portal tj. MAC support ili kako se već pravilno kaže.

Tada ide uninstall OTT-a i STB-a jednom za svagda. :)

Priprema se i VOD interfejs koji definitivno dolazi u sledećem update-u jer je pre par dana ubačen sidebar sa već postojećim funkcijama pa sidebar ispadne nepotrebno ubačen, sad fali još samo VOD tamo i jednog dana prelazak sa m3u lista na MAC liste u sidebar funkcijama.

Biće i mobilne verzije definitivno tako da na grubo za jednu do dve godine više neće biti potrebe postavljati pitanje koji player je najbolji, kako snimati itd.
TiViMate беше мора да се плаћа?

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
TiViMate беше мора да се плаћа?

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
Pa ne zapravo. Možeš besplatno da je koristiš. Ne traži da platiš kao SIPTV. Naravno, dosta funkcija nije dostupno dok ne platiš ali vredi samo zbog toga što ima nenormalno puno opcija a zapravo je jednostavna za korišćenje + kad dobije Stalker portal podršku nemaš šta da razmišljaš više. Ultimativna IPTV aplikacija, držaćeš sve tvoje liste na jednom mestu.

Samo sam hteo da javim za Stalker da imate na umu da verovatno u toku ove godine TiViMate dobija to.

Za sad OTT je ok ali treba da se ispegla malo taj interfejs, izgleda, meh... Ali opet puno bolje od STB Emu-a.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno