Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
a to, sorry
na aliju, dva prodavca su baš ok, sa dobrim listama, vrte i 4k kanale, one koji postoje na satelitu
da ne reklamiram šaljem na PM
 
Ако су реалних 4К. На доста места налазим да прилично лажу за резолуције. Или је то upscalling 1080 на 4К, или ни HD није ни 720, а камо ли 1080.
Погледајте мало стварне 4К канале - сваком стоји у логоу или 4К или UHD.

И још нешто: знате ли ви какав проток треба да има сервер онога ко реемитује дотичне канале у 4К? Треба квалитетна опрема да све то погура, није то ни теко јефтино како многи замишљју.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Evo stvarnih.
Slika nije 4K jer enigma2 risiveri ne mogu jos uvek da naprave 4K screenshot.
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    287.9 KB · Pregleda: 217
  • 2.jpg
    2.jpg
    375.3 KB · Pregleda: 208
  • 3.jpg
    3.jpg
    755.8 KB · Pregleda: 211
Ако су реалних 4К. На доста места налазим да прилично лажу за резолуције. Или је то upscalling 1080 на 4К, или ни HD није ни 720, а камо ли 1080.
Погледајте мало стварне 4К канале - сваком стоји у логоу или 4К или UHD.

И још нешто: знате ли ви какав проток треба да има сервер онога ко реемитује дотичне канале у 4К?
Послато са MI 6X помоћу Тапатока

Stvarni su. Znam kako izgledaju, jer ih sve imam i na enigmi. I kakvi su na enigmi, i kako pale hdr, takvi su isti i u listi
 
@renne baci link na pp da pogledam ako nije problem. Interesuje me sport prvenstveno.
 
Наравно да ти са енигме ( сателита ) јесу стварних 4К, на њих сам и мислио да су одлични.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Ne znam kome odgovaraš, ja sam napisao da su isti, jer ih imam i tamo i ovamo
 
Moze 4K preko iptv na enigma2.
Ovi gore screenshotovi su tako napravljeni.
 
neko je pomenuo da ima i nekih free iptv lista koje rade ok, što reče @dukelander ajd kažite koje su i gde da ih potražimo? :) na samsung tv imam neki iptv program pretpostavljam da i u njega mogu da se ubace te liste...
 
Te free liste baš ništa ne valjaju
 
Na ovoj je dostupan ESPN i jos par nekih kanala ali je generalno losa u poredjenju sa ovim koje se placaju. Sad cu da isprobam ovu listu koju si mi poslao, javio se "friend" :D

edit: definitivno je dobra lista, za te pare neverovatno sta nudi kinez
 
Poslednja izmena:
Ove kineske ne mogu, ali možeš da platiš za dva, mislim da ide popust
 
Hajmo ovako, posto se vijamo preko pm i sl zaobilazne ne prakticne stvari:

Posto ne krsi ni jedno pravilo + ce svi imati koristi, slobodno pisite javno pouzdane prodavce IPTV tj sa kojima ste zadovoljni.

Na primer meni su preporucili ovog: https://www.aliexpress.com/item/32892887265.html

Trazio i dobio test na 24h, odlicno radi i sadrzi 20100 kanala. Mislio da se ponavljaju posto su preko m3u liste unakrsno izmesani kanali ali ipak za sada nisam nasao duplirane.
Takodje imaju svoju IPTV app.
 
Te free liste baš ništa ne valjaju
Gresis, free liste su odlicne ako znas gde da ih trazis...ne pricam o ovima sa pastebima i raznih free iptv sajtova te ne vrede nista

Koliko para toliko muzike :D Jel probao neko da li placena lista moze da radi na dva racunara u isto vreme?
Moze ako je sa vise konekcija, svaki prodavac ti nudi tu uslugu samo mu kazes sa kolko konekcija hoces listu. Naravno sto vise konekcija lista je skuplja.
 
Poslednja izmena od urednika:
Све је то ОК, али... Баш сам расположен да гедам канале из Суринама, Мијанмара, Индије...
Кад сам пре неколико година кренуо да се занимам са ТВ листама, било ми је интересантно да имам Грчке, Финске и канале из осталих земаља Европе. У то време, појам листе која је била ВАУ јесте неттв плус. Проток је у то време ишао на 512 kbs, а поједини канали били су 1 mbit. Ја сам имао АДСЛ од 768 kbs.
Уффф, отишао сам на другу страну. Шта хоћу да кажем? Чему хиљаде канала када их не гледамо? Ја сам себи саставио ону листу којој објавих спортске канале и искрено се питам "ЧЕМУ ТО?". Формулу 1 не могу да гледам на СК јер ме нервирају коментатори који не прате шта се дешава на стази, па се изненаде када неко преузме вођство. Зато сам почео гледати на RTL UHD од почетка ове сезоне, али ме нервирају са рекламама. Због тога сам почео од прошле трке да гледам на Sky Sport F1 Италија. Оно ресто спортских канала што имам... Па нешто од њих једино ваља када су већи тениски турнири у питању, па да се пропрате наши тенисери, јер обично играју на мањим теренима на почетку турнира.
И то је то. Спортски канали који су битни су Арене и Спорт клубови ( наравно и Јуроспорт ). Филмски - синестар и ХБО пакети ( да не заборавим Фокс крајм за серије супрузи). Документарни - национална географија, Дискавери пакет... И мање - више то је то. Наравно да су канали што бољег квалитета (ХД, наравно што више). И обавезно да знам кога да зовнем ако нешто од канала не ради. Верујте ми, дојадио сам и себи и Лук Луку ( власник ТВВИЕТ ) цимајући га стално када нешто видим да не ради како треба. А баш ће Кинез да се тангира што неки канал из Србије не ради како треба.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока

Gresis, free liste su odlicne ako znas gde da ih trazis...ne pricam o ovima sa pastebima i raznih free iptv sajtova te ne vrede nista
Апсолутно тачно. Егзе нет, беотел нет од наших, онда Т2 и СИОЛ од словеначких и многи други из УДП се не налазе и не објављују јавно. Увек је важило да листа која буде јавно објављена, завршава за најдаље неколико дана.

ИЗМЕНА: Сад се сетих још једне са ових простора која је супер ( да не буде да само једну рекламирам [emoji16] ) - mediafuture од Чика Курета.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
a to, sorry
na aliju, dva prodavca su baš ok, sa dobrim listama, vrte i 4k kanale, one koji postoje na satelitu
da ne reklamiram šaljem na PM
Postavi ovde ta dva prodavca da probamo. Koliki protok treba za 4k stream?

Meni sport isto najbitniji, ovo ostalo manje vise.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Za korisnika, nekih 30ak, 30+ mbps ce biti dovoljno za vecinu 4k programa.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hajmo ovako, posto se vijamo preko pm i sl zaobilazne ne prakticne stvari:

Posto ne krsi ni jedno pravilo + ce svi imati koristi, slobodno pisite javno pouzdane prodavce IPTV tj sa kojima ste zadovoljni.

Na primer meni su preporucili ovog: https://www.aliexpress.com/item/32892887265.html

Trazio i dobio test na 24h, odlicno radi i sadrzi 20100 kanala. Mislio da se ponavljaju posto su preko m3u liste unakrsno izmesani kanali ali ipak za sada nisam nasao duplirane.
Takodje imaju svoju IPTV app.
Za ovu listu sam rekao da je super (meni), bas danas sam testirao. Tu i tamo neki kanal ne bude bas taj koji pise da je ali domaci su svi na mestu.

+1 za ovu listu, ja je uzimam ovih dana sigurno.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Skinuo njihov iptv app na fire tv stick, odlicno radi, bolje od Smart-a.
Za 3e mesecno nema se sta prigovoriti.

...riding on 720p...
 
@antara i figaro: jednog od ta dva sam vec postavio

...riding on 720p...
 
Skinuo njihov iptv app na fire tv stick, odlicno radi
Kako si skinuo apk na fire stick?
Pokusavam da objasnim ujaku u Nemackoj ali on ne uspeva nikako.
Fazon developer options pa dozvola za unknown sources pa onda skidanje downloader app i preko nje skidanje i instalacija gotit apk.
On kaze nema downloader app u prodavnici.
 
Show kuda ode ovo, malopre sam uzeo za probu neku listu na Aliju. Bilo je i ranije aktuelno dekodiranje satelitskih kanala i sl. ali je zahtevalo neko angažovanje, i ulaganje. Ovo je baš preterivanje, previše dostupno, jeftino i jednostavno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno