Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ok, hvala, probaću.
 
bez porta radi

Kod:
http://king-ott.com/get.php?username=xxxxxxxxxxx&password=xxxxxxxxxxx&type=m3u_plus&output=mpegts
 
Radi i sa 80, hvala obojici, skinuo sam.
 
^ Napisi kako si zadovoljan listom, meni je juce test lista u par navrata kompletno prestala da radi (na kratko, po minut dva) i test je trajao 12h umesto 24h, tu su nesto zeznuli
 
Ok, mada je slabo koristim, isključivo zbog aba lige. Dakle samo arena sport. Ali šaltaću malo kanale ovih dana. Ako te nešto posebno zanima slobodno napiši da obratim pažnju.
Inače te kineske liste hoće da zapucavaju, meni je ovo treći provajder, i uvek je bilo nekih manjih problema. Sa prvim više, sa drugim manje.
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje.Zasto na ovim listama,posto sam ljubitelj F1,kada pustim Sky F1 vecinom bude Sky sport mix kanal? Do njih ili F1 nema stalni program? Rekoh da pogledam trening danas,ono nista
 
Imam(imao sam, tacnije) i neku 'domacu' listu koju sam dugo korstio i koja kosta 8e/mesec, nisam primetio da je znacajno bolja od ovih kineskih. Cesto ne rade kanali, preskacu scene i sl. Ova kosta 2.5e mesecno, dacu joj sansu verovatno

Uglavnom, interesuju me fox /life/crime/movies kanali i Nova S. Eventualno axn i jos poneki filmski (cinestar, hbo). Ako ti nije tesko, baci pogled kako rade
 
Jedno pitanje.Zasto na ovim listama,posto sam ljubitelj F1,kada pustim Sky F1 vecinom bude Sky sport mix kanal? Do njih ili F1 nema stalni program? Rekoh da pogledam trening danas,ono nista
Не би требало никакав микс да буде. Када нема трка или је међусезона као сада, онда иду снимци трка из претходног периода.
У колико сати су сутра тренинзи да видим код себе шта се пушта?

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Danas su regularno bila testiranja ceo dan na Gotit SkyF1. Nije bilo nikakvog mixa.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
I sada ide regularan F1 program
 
Jedno pitanje.Zasto na ovim listama,posto sam ljubitelj F1,kada pustim Sky F1 vecinom bude Sky sport mix kanal? Do njih ili F1 nema stalni program? Rekoh da pogledam trening danas,ono nista
Do njih je. Verovatno nemaju stabilan izvor.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Кад сам био клинац обожавао сам да гледам ТВ канал Home & Leisure. Знам да га више нема, али ме интересује да ли у тим вашим Готит листама има неки сличан канал? Типа DIY channel или тако нешто. Само да кажем да то није канал као сад ови HGTV или FLN. То су канали где се нешто прави, склапа, гради...

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Trazio sam od King OTT test,ali nisam primetio,tj nisam video da nema Sky sport kanale,a bad zbog F1 sam trazio. Onda sam ga pitao da preporuci neku i poslao mi je(okacicu link kasnije) Ima sky f1 ali i danas a i sad sky sport mix ceo dan. Sad je testiram za ligu sampiona,odlicno radi.Takodje imam neku placenu domacu listu,600 dinara mesec,ista situacija oko Sky f1 dok Arene su sinoc za vreme LŠ bas trzale..
 
Кад сам био клинац обожавао сам да гледам ТВ канал Home & Leisure. Знам да га више нема, али ме интересује да ли у тим вашим Готит листама има неки сличан канал? Типа DIY channel или тако нешто. Само да кажем да то није канал као сад ови HGTV или FLN. То су канали где се нешто прави, склапа, гради...

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
Ima DIY, USA i CAN verzija, oba odlicno rade.
Postoji takodje i FrontDoor cini mi se iz USA, slicne tematike. Kvalitet slike odlican.



Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Trazio sam od King OTT test,ali nisam primetio,tj nisam video da nema Sky sport kanale,a bad zbog F1 sam trazio. Onda sam ga pitao da preporuci neku i poslao mi je(okacicu link kasnije) Ima sky f1 ali i danas a i sad sky sport mix ceo dan. Sad je testiram za ligu sampiona,odlicno radi.Takodje imam neku placenu domacu listu,600 dinara mesec,ista situacija oko Sky f1 dok Arene su sinoc za vreme LŠ bas trzale..

ako ćeš da ti nakad ništa ne prekida, a možeš onogo da platiš onda samo satelit
nakakav iptv nikada nije mogao da priđe satelitu
 
Trazio sam od King OTT test,ali nisam primetio,tj nisam video da nema Sky sport kanale,a bad zbog F1 sam trazio. Onda sam ga pitao da preporuci neku i poslao mi je(okacicu link kasnije) Ima sky f1 ali i danas a i sad sky sport mix ceo dan. Sad je testiram za ligu sampiona,odlicno radi.Takodje imam neku placenu domacu listu,600 dinara mesec,ista situacija oko Sky f1 dok Arene su sinoc za vreme LŠ bas trzale..
Sinoc i upravo sada gledam LS multi bez problema (gotit), naravno ne na Areni.[emoji3]
Takodje, ne postoji iptv koji nikad ne baferuje, istrazite malo na netu. Ako zelite da vam iptv bude primaran izbor za gledanje tv-a onda je najbolje kupiti proverenu listu, koja ce kostati oko 90-100e godisnje, pa opet racunajte na trzanje i slicne probleme.
Ovde vidim komentare ne vredi ni 2e i prosto ne verujem...odvojite malo vremena, sredite listu po svojoj zelji, sredite epg i uzivajte. Cak i ako zeljeni kanal "zabode" isti sadrzaj mozete pronaci na makar 3 druga kanala.
P.S. ex-yu kanale ne gledam, pa ne mogu da komentarisem situaciju tamo.


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ima DIY, USA i CAN verzija, oba odlicno rade.
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Evo dok si ti ovo pisao, kod mene DIY CAN ne radi (stoji connecting...) , US trenutno radi.
Frontdoor kanal kao radi, ali malo baferuje, pa skoci unazad 10 sekundi i pa onda nista i tako u krug, znaci potpuno neupotrebljivo.
Inace sam na Orionu, 200/20. Bilo bi zgodno da uporedimo u odredjenom trenutku jeli situacija kod svih ista, da vidimo dali je problem u listi ili provajderu.
 
Poslednja izmena:
Pingplotter-om moze da se donekle da se proveri na npr. packet loss, ako je do provajdera bice ih konstantno
 
Poslednja izmena:
propbaj ovu na test

https://www.aliexpress.com/item/4000381111560.html

UK: VIP Sky Sports F1 FHD
dm6chcop.png


ovo imaju UK Sport
l2le2vhc.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja uzeo danas preko nekog lika sa kp, fenomenalno radi, 7€ mesecno. Ima sky f1, ma sve. Cak i 4k kanale ima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Got it odnosno King ott nema odavno skysport paket niti f1 pretrpavaju servere sa korisnicima zato je trzanje na mecevima dosta cesto ali to nije nista kako je bilo pre..Malo su unapredili servere..Koristio sam King ott usput i rade super odnedavno ..Imam tih lista nisam platio i retko gledam generalno su ok...
 
Poslednja izmena:
Kad sam uzeo test pre nedelju dana (Gotit) bilo je Sky sport kanala između ostalog i SkyF1, kako sad nema? Može li neko da potvrdi da ne radi?
 
Ima neke 4 varijante F1. Radi samo ovaj jedan.
96e96658d5155357c7ff1a052aef9dc0.jpg
 
Taj je i dovoljan, hvala
 
Poslednja izmena:
Trazio sam od King OTT test,ali nisam primetio,tj nisam video da nema Sky sport kanale,a bad zbog F1 sam trazio. Onda sam ga pitao da preporuci neku i poslao mi je(okacicu link kasnije) Ima sky f1 ali i danas a i sad sky sport mix ceo dan. Sad je testiram za ligu sampiona,odlicno radi.Takodje imam neku placenu domacu listu,600 dinara mesec,ista situacija oko Sky f1 dok Arene su sinoc za vreme LŠ bas trzale..
Gotit iptv lista sa Everfast Stora ima Sky sport F1. I radi ok. Tj. ima ukupno 4 Sky sport F1 u ovoj listi (neki su 720p,neki 1080p) i svi rade.
https://aliexpress.com/item/32892887265.html

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno