Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da citiram samog sebe posto edit ne radi. Naime juce je uz dosta baferovanja nekako proradio VIP BH:Nova Sport. Danas radi savrseno. Juce sam im se obratio da ti kanali ne rade. Dobio odgovar da im prosledim brojeve tih kanala. Samo steta sto je ovo bosanska nova sport, isti sadrzaj pustaju kao srpska nova sport, uporedio sam na eon-u. Razlika samo komentator. I steta sto su sportklubovi hrvatski a ne srpski. Mozda vremenom menjaju strimove pa ce ubaciti nase kanale. Ne verujem da ce na bosanskoj nova sport pustati meceve fudbalske reprezentacije Srbije.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Mecevi fudbalske reprezentacije Srbije su išli na Nova S a ne Nova Sport.
 
Koje IPTV playere najvise volite da koristite?
Meni je TiViMate za sada naj, kupio sam i iptv extreme player koji je samo 0.9$ sada. Probao sam jos par ali me interesuje najvise koji je lagan, jednostavan i brz kao tivimate.
I druga stvar, kako izlazite na kraj sa titlovima ako pustite neki movie stream? Ja sam za sada to tako resavao da pustim na primer u MX player'u i loadujem online subtitle i to radi. Ponekad u mojoj listi filmovi imaju neko random ime (npr. 17364.mpg) onda moram rucno da ukucam ime filma i nadjem titl. I to nije problem posto ne gledam 100 filmova nedeljno :) Kako vi izlazite na kraj sa titlovima za filmove u iptv paketima? Koristim Android box.
 
Odvojiš filmove u posebnu listu, ubaciš u Kodi, i juriš titlove preko plugina.
 
Da li neko zna zasto mi baguje od jutros ovaj kineski iptv ?
Nece da loaduje- vrti samo u krug (a WiFi radi normalno) , znaci nije do mene , ocigledno je njihov server pao ili sta ?
Sve radi , ali nece da refreshuje iz gotit iptv aplikacije , nece da refreshuje channels,movies,series .
i nece da prikaze info o filmovima kad udjem u sekciju Movies
Evo 2 slike u prilogu.. Jel i vama tako?
Valjda ce da proradi uskoro, koristim ovu aplikaciju preko Firesticka vec par nedelja i sve je lepo radilo do danas,
pisao sam Kinezu sad poruku ,
ali slabo oni odgovaraju , ili mi ne odgovore ili posle mnogo dana cekanja..
8osvkON.jpg

20200211_173211.jpg
 
Poslednja izmena:
Izloguj se pa se uloguj ponovo, i obriši keš, sve radi uredno
 
Izloguj se pa se uloguj ponovo, i obriši keš, sve radi uredno

Hvala Renne sad cu da pokusam to.
Jel mozes da mi kazes samo kako da obrisem taj kesh? Ja Fire tv amazon stick koristim.

Edit: Nasao sam na Guglu tutorijal, pa javljam dal sam uspeo
 
Poslednja izmena:
TiviMate multiview za mir u kući [emoji106][emoji123]
d48e9a302f5d87904b6e239f8db16641.jpg


Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Какав мир, кад гледаш једино ти спорт?
Где су жени серије, деци цртаћи...? [emoji23]

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
A filmić gore levo? Nemoj tako[emoji23] Inače odličan poslednji update TiviMate nekako sve klizi.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Kaze kinez da ipak treba min 50mbps download za najbolje iptv iskustvo. :)

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
A filmić gore levo? Nemoj tako[emoji23] Inače odličan poslednji update TiviMate nekako sve klizi.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
Како си покренуо multiview?

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Drži OK i dole ti se pojavi multiview u opcijama TiviMate i dodaješ kanale (do 4kom) vrlo to korektno izgleda na 65".

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Pa ima mnogo novija [emoji16]
Moras update da ukljucis... 2.1.1
 
Koliko se placa premium verzija?
 
Poslednja izmena:
Pa ima mnogo novija [emoji16]
Moras update da ukljucis... 2.1.1
QQ
Заврнули ме за паре! Увалили ми стару верзију [emoji23]

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
@salacue ako "kupis" noviju verziju, javi u PM, mrzi me da trazim :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Zanima me u odnosu na ostale aplikacije koje su free da li TiviMate reprodukuje lepsu sliku?Ostale prednosti mi nisu prioritet .
 
Naravno da ne
 
@salacue ako "kupis" noviju verziju, javi u PM, mrzi me da trazim :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
На жалост, нисам нашао - немам ситно [emoji16]

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
A sumnjate li vi da vam se nekad desava buffering zbog nasih glupih internet provajdera? Meni kinez tvrdi da bi me mogao zezati net, i kao za normalan rsd treba min 50mbps? Meni se krece od 30-50 i primjetim cesta variacije ruku na srce dok skidam nesto itd.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Тражи ТВВИЕТ тест па сам види да ли је до нета, или те Кинџос лаже. Или ако имаш коди са елементумом, пусти неки 1080р филм од 30-40GB, па види шта се дешава.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Sve zavisi od toga gde host-uju stream servere i kakvo je rutiranje saobraćaja u datom momentu kod vašeg internet provajdera. Teško da TVviet i kinezi hostuju servere u istom data centru :p
A i cena liste je u totalnoj korelaciji sa kapacitetom CDN mreže "provajdera" liste. Ili ti koliko su para uložili u "mrežu".
 
Тражи ТВВИЕТ тест па сам види да ли је до нета, или те Кинџос лаже. Или ако имаш коди са елементумом, пусти неки 1080р филм од 30-40GB, па види шта се дешава.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka

Probao tvviet test, i kad je Djokovic igrao finale, eurosport bufferovao, kasnije i HBO. Inace slika je stvarno najbolja od svih sto sam probao. Mada strah me da se oslanjam na takve servise.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno