Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta preporucujes kao primarnu opciju?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
Ako mislis na liste meni nista ne moze da zameni Eon( pre sam imao d3i). Kinezi mi dobro dodju za Arene i druge sportske kanale koje nemam na Eon-u. Od ,, nasih,, je Tvviet ok i ima dobar kvalitet,ali i cenu.Mozda bi mogao da bude primarni izvor,ali ja za taj novac imam Eon na dva boxa,plus smart na Miboxu. Naravno,vracanje sadrzaja,video klubovi....
 
Mini je bitno zbog Sk-a, arene imam na kablovskoj. Za sad koristim Eon, pozajmljen nalog i za sad sam zadovoljan, lepo radi. E sad dokle ce ne znam. TvViet mi je skupni je isplati mi se placati toliko zbog par kanala. Zato sam razmisljao o ovim kineskim listama, i ovako je do sad Sk bio u Sd formatu.
Ajd da te pitam nesto posto se ti razumes u to,jes da nije tema, u vezi Eon boxa. Da li na Eon boxu moze da se instalira mobilna aplikacija a ne samo SmartTv , posto imam neku ponudu za taj boks, ali nemam pravo na SmartTv aplikaciju, samo na mobilnu.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
O Eon aplikacijama je pisano mislio puta. Zna se od koje verzije je ubačena ta provera "da li je AndroidTV ili nije?", zna sna se zbog čega veridbu starijeg od 1.8.140 ne rade tj izbacuju poruku da postoji nova verzija... i zna se kako se taj problem zaobilazi. Nikakvih tu tajni nema.

Ono što se ne zna je do kad će starije verzije koje posle sitne prepravke trenutno rade na dobrim delu uređaja ( na nekima ne rade jer puca kad treba da krene sam video; npr to se dešava na Mi Box) raditi. Definitivno neće raditi zauvek (prva malo ozbiljnija promena na serveru i biće zbogom verzije starije od X, a X naravno ima kod zbog kojeg ne radi na "boxevima") ... i zato nije pametno uzdati se u to i na osnovu toga "sad radi budževina" da odlučuješ da odjavljuješ svoju kablovsku pa da ti tuđi Eon nalog bude primarni izvor TV sadržaja.
Jer to može da radi još 2 nedelja, 6 meseci ili još 3 godine...
 
Ne, ne palniram da odjavim kablovsku, ostaje mi ona kao primarna funkcija. Ovo gledam samo zbog Sk. Nista ostaje mi ovaj moj box i tudji Eon nalog sa mobilnom aplikacijom. Pa dok radi nek radi. Posle cu videti sta cu... Hvala ti na objasnjenju, znam da ima tih modivanih verzija ali ne snalazim se bas najbolje, tako da necu da se upustam u tu akciju...


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ima li neko problem sa SS IPTV aplikacijom na Hisense? Oko 45 sekundi mi radi svaki kanal pa zamrzne slika, pre par dana sam gledao normalno a sada zeza! Ne znam cija je lista, neka m3u pozajmljena od sestre iz inostranstva. Na kompu radi, mada ima buffering koji nije bio do sada s vremena na vreme, kao i na mobilnom. I zna li neko imam li ja alternativu za glupi SS IPTV, da nekako instaliram neku aplikaciju sa fleske ako moze ili je android box jedino resenje?
 
Pa šta si mislio da gledaš za dž ppv nba u fullhd 60fps?[emoji1787]
Jeste skupo ali 4 konekcije + mac. Podelio sa ortacima i izađe 40$/mesec.

Eh, sta cu kad ne znam...nadjoh sad neku listu kod kineza, HD za dvadesetak evrica godisnje. Al' necu da uzmem, naci cu jos jeftinije. ;) A za tebe...bas super, sto se kaze - Dok je ovaca bice i novaca.
 
40$/6meseci pardon. "Hvala" na komplimentu u vezi ovaca, juri besplatnu pa javi kako ide. Ja sam plaćao kablovsku 70$ mesečno ranije. Pa izračunaj šta je bolje.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pazario Gotit sa Everfast Store. U principu zadovoljan. Dobio m3u_plus listu. Gledam preko simpleTV playera. Imam problem nikako ne mogu da nadjem novu sport. Ima jedino u exyu dva kanala VIP BH:Nova sport FHD i VIP BH: Nova Sport HD i oba ne rade.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
U grupi Vip Balkan/Baltik imaš link za Nova Sport i radi od prvog dana
 
Pazario Gotit sa Everfast Store. U principu zadovoljan. Dobio m3u_plus listu. Gledam preko simpleTV playera. Imam problem nikako ne mogu da nadjem novu sport. Ima jedino u exyu dva kanala VIP BH:Nova sport FHD i VIP BH: Nova Sport HD i oba ne rade.

Koji paket si uzeo?
 
Ako ne grešim, u svakom opisu Gotit liste piše da ako im javite problem rešavaju za 24h.

Javite im ljudi da ne radi Nova sport, šta vam teško? [emoji14]

Da li Gotit ima SK Esports i Arena Esport?
 
Koji paket si uzeo?
3 meseca za 10 dolara. Posto sam se prvi put registrivao na ali-ju iskoristio bonus od 3 dolara pa mi izaslo 7 dolara. Platio visom u dinarima odmah konverovali u dolare. Narucio juce popodne. Uputstvo i link stigli nocas ili rano ujutru. Iskreno nisam video tacno vreme. Lista se relativno brzo ucitala na simpletv player, sve je grupisano po kategorijama. Kanali se brzo otvaraju, nema buferovanja. Kvalitet za nijansu losiji nego eon koji sam testirao preko browsera. Znam da je eon bolje koristiti preko njihovog ili bilo kog boxa. Ja sam eon probao preko browsera i slika ponekad neprimetno trza a i kajron pomalo secka. Za ove smesne pare lista vredi ali kao sto su ostali clanovi foruma rekli ne moze se koristiti kao primarno resenje.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Ako ne grešim, u svakom opisu Gotit liste piše da ako im javite problem rešavaju za 24h.

Javite im ljudi da ne radi Nova sport, šta vam teško? [emoji14]

Da li Gotit ima SK Esports i Arena Esport?

Nema
 
Ja kupio priatelju da je koristi u Slovackoj. Doo skoro ke kupovao odovih nasih za 8-10e mesecno. Poslao mu test,on se odusevio i uzeh mu je malopre. Probao sam na Eon boxu kroz Tivmate i IPTV od Sofronova i sasvim pristojno radi.
 
Ljudi zanima me sta uzeti da gledam Arene i eventualno HBO, trenutno imam Polaris, slika katastrofa. Probao sam Tvviet slika odlicna na 4k tv, ali problem je bio sto je par programa bufferovalo dok sam gledao. Toga se bojim ako uzmem. Da li ima nesto bolje? Ili da uzimam Msat?
 
Poslednja izmena:
Msat. I Arene i HBO su u HD. A IPTV nikad neće imati kvalitet slike kao satelitski kanali.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Msat. I Arene i HBO su u HD. A IPTV nikad neće imati kvalitet slike kao satelitski kanali.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Greska, IPTV moze i ima kvalitet slike kao satelitski kanali, samo jednostavno nemas stabilnost kao sto nude legalni provajderi.
 
@scylla Veruj mi da ne može. Možda, ako upoređujemo neke kanale koji su izvorno loši pa ih provajderi još više unište niskim bitrejtom. IPTV kao izvor u 90% slučajeva kao izvor uzima sat tv i onda ga obradi još par puta, spusti bitrejt da bi mogao da gledaš sa internetom od 20 mbita i na kraju ne možeš da imaš isti kvalitet. A na satelitu su redovni feedovi, pojedini u 4k ili čak 8k sa ogromnim bitrejtom, koji samo jak PC može da obradi. Taj kvalitet nećemo videti na IPTV-u još dosta dugo.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Kao sto si rekao, IPTV kao izvor uzima sat tv, moze da ga pusti bez ikakve obrade i bez spustanja bitrejta i imaces isti kvalitet. To sto 90% provajdera obradjuje i unistava kvalitet to je nesto drugo.
 
@scylla Veruj mi da ne može. Možda, ako upoređujemo neke kanale koji su izvorno loši pa ih provajderi još više unište niskim bitrejtom. IPTV kao izvor u 90% slučajeva kao izvor uzima sat tv i onda ga obradi još par puta, spusti bitrejt da bi mogao da gledaš sa internetom od 20 mbita i na kraju ne možeš da imaš isti kvalitet. A na satelitu su redovni feedovi, pojedini u 4k ili čak 8k sa ogromnim bitrejtom, koji samo jak PC može da obradi. Taj kvalitet nećemo videti na IPTV-u još dosta dugo.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Moze i te kako, samo su potrebni uslovi koju vecina nema te se zato ni ne forsira.

...riding on 720p...
 
kada bi svaki IPTV bio kao neki kanali na IPTV serveru GOGO....ne bi se bunio....uglavnom gledam BeinSport FHD 1-10...slika sabija...a imam dosta godina Satelite razne,i znam sta vidim...
konkretnu imam tu uslugu Free na dve godine jer sam kupio Sat box..Icone Wegoo....
 
Pazario Gotit sa Everfast Store. U principu zadovoljan. Dobio m3u_plus listu. Gledam preko simpleTV playera. Imam problem nikako ne mogu da nadjem novu sport. Ima jedino u exyu dva kanala VIP BH:Nova sport FHD i VIP BH: Nova Sport HD i oba ne rade.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Da citiram samog sebe posto edit ne radi. Naime juce je uz dosta baferovanja nekako proradio VIP BH:Nova Sport. Danas radi savrseno. Juce sam im se obratio da ti kanali ne rade. Dobio odgovar da im prosledim brojeve tih kanala. Samo steta sto je ovo bosanska nova sport, isti sadrzaj pustaju kao srpska nova sport, uporedio sam na eon-u. Razlika samo komentator. I steta sto su sportklubovi hrvatski a ne srpski. Mozda vremenom menjaju strimove pa ce ubaciti nase kanale. Ne verujem da ce na bosanskoj nova sport pustati meceve fudbalske reprezentacije Srbije.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja ti rekoh da ne postoji "bosanski" Nova Sport
 
Ja ti rekoh da ne postoji "bosanski" Nova Sport
Mozda je ova za bosansko trziste jer je komentator bosanski. Cvrsto stojim do toga jer uporedo pustam vip bh nova sport sa gotit liste i nova sport sa eona koji imam 15 dana besplatno tamo je komentator srpski. A pustaju isti sadrzaj. Isti slucaj i sa sport klubovima. Nema srpskih. Sve su to hrvatski ali odlicna slika u HD. Uporedjujem na eonu ponovo isti sadrzaj na svim sportklub kanalima. Dok arene postoje i srpske i hrvatske. Pustaju razlicit sadrzaj. Kvalitet je mnogo bolji na srpskim arenama.

EDIT: Sada je na gotit listi i na eonu na nova sport komentator isti. Upravo je tenis. A pre 10-15 min je bila fudbalska utakmuca turske lige ili kupa gde su bili razliciti komentatori.
Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako nema srpskih SK? Prosle nedelje sam vrteo i nas je komentator bio.
 
Kako nema srpskih SK? Prosle nedelje sam vrteo i nas je komentator bio.
Sada nema srpskih. Ali nebitno je. Bitno je da isti sadrzaj pustaju. Mozda vremenom menjaju strimove.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Da citiram samog sebe posto edit ne radi. Naime juce je uz dosta baferovanja nekako proradio VIP BH:Nova Sport. Danas radi savrseno. Juce sam im se obratio da ti kanali ne rade. Dobio odgovar da im prosledim brojeve tih kanala. Samo steta sto je ovo bosanska nova sport, isti sadrzaj pustaju kao srpska nova sport, uporedio sam na eon-u. Razlika samo komentator. I steta sto su sportklubovi hrvatski a ne srpski. Mozda vremenom menjaju strimove pa ce ubaciti nase kanale. Ne verujem da ce na bosanskoj nova sport pustati meceve fudbalske reprezentacije Srbije.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Pa javi im i za SK... Rekao sam juče, prijaviš problem, za 24h reše. Sad im reci za SK i jasno im naglasi da obrate paznju da SK HR bude HR a SK RS bude RS.
 
Ma na onim kanalima od 5-10 bude Hr komentator
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno