Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koji placeni IPTV servis bi preporucili za sto vise FHD kanala? Vidim i Kurta i Murta dijele ove IPTV liste i vise ni sam ne znam sta da uzmem...
 
Ove sa alija što kinezi valjaju su sasvim solidne liste
 
Koji placeni IPTV servis bi preporucili za sto vise FHD kanala? Vidim i Kurta i Murta dijele ove IPTV liste i vise ni sam ne znam sta da uzmem...
Zavisi koji kanali su ti bitni, tvviet ili reddevils.
Isprobaj.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
reddevils sam probao i da budem iskren nisam bas nesto skroz odusevljen. Dosta kanala pise "FHD" a kad se pusti to vidjelo FHD rezolucije nije, skoro svaki kanal ponekad sjecka ili nestane stream ili vrati par sekundi unazad itd. Zaista nisu losi ali najvecu zamjerku imam na rezolucije kanala...
tvviet sam takodje probao i prilicno su dobri ali kostaju skoro kao kablovska :)
 
Ne znam koji reddevils si to probao, ono sto sam ja video to su uvek raw strimovi, 1080 i visok bitrejt. Jedina razlika kod Viet su transkodovani strimovi dok su kod reddevils raw. Bukvalno kao preko satelita.
PS: Na SR Arenama im je losiji bitrejt, jeste 1080 ali je transkod i manji bitrejt.
 
Poslednja izmena:
Koji je kontakt za reddevils? Može na PP
 
Zaista vise ne vidim prednost ovih IPTV lista u odnosu na kablovsku... Probao sam ih preko 40 do sad i apsolutno niti jedna nije valjala, nije radila kako treba. Sinoc sam probao onaj tvviet i ono je blago receno razocarenje, da ono mogu cjeniti 12€ nikako mi u glavu ne ide! Full HD Arena svakih 10s je stekala, na SD Areni utakmica jedva da se moze pogledati koliko je bitrate los. Preko Smart IPTV app sam gledao na Samsung tv-u, mozda je i do te app ko ce to vise znati. Samo znam da su najizvikaniji i najskuplji IPTV operater! Jos uvijek sam u potrazi za tim IPTV servisom koji ce mi dati FHD i HD kanale sa kvalitetnim streamom i ne bude li rezultata u narednih mjesec dana vracam se na kablovsku...
 
Probaj nordic,mada ne znam sto ti tvviet nije radio kako treba meni je slika odlicna preko njega

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Да, није баш најсјајнија комбинација ТВВИЕТ и СИПТВ. Ја имам СББ нет и никако не ради како треба, док на андроид апликацији, у браузеру и кроз коди адон перфектно ради.
Luc - Luc ( власник ) ми је рекао следеће ( цитирам ):
"Drugi su serveri za kodi i app
,
vidjet cu sta je.
Nisam se zezao prije oko toga."

У принципу, само пар људи му је тражило да им додатно убаци лису на СИПТВ и због тога се није много цимао како ради.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Probaj client portal imaš američke kanale 720p 60 fps, britanske, italijanski, njemačke 1080p
 
Да, није баш најсјајнија комбинација ТВВИЕТ и СИПТВ. Ја имам СББ нет и никако не ради како треба, док на андроид апликацији, у браузеру и кроз коди адон перфектно ради.
Luc - Luc ( власник ) ми је рекао следеће ( цитирам ):
"Drugi su serveri za kodi i app
,
vidjet cu sta je.
Nisam se zezao prije oko toga."

У принципу, само пар људи му је тражило да им додатно убаци лису на СИПТВ и због тога се није много цимао како ради.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
Ja sam probao pre neki dan siptv app na tv-u i radi ok samo sto ne moze epg da se ucita(ili ja ne znam kako), interfejs je bezveze. Svejedno meni ne treba jer koristim tvviet preko perfect player-a.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Jedno pitanje za mi box s.
Koji player je najbolji ili koji koristite za gledanje iptv na ovom box-u.
Imam i mecool m8s pro l isto baziran na android tv OS i po meni on mnogo bolje reprodukuje sliku iptv.
Ili ja ne znam koji player aplikaciju da izaberem.
 
Ta android je najbolji Perfet player, za smart tv SIPTV
 
kako podesiti player.Mislim na opcije native,hardware ili software?
 
Да најавим ускоро нове канале у ТВВИЕТ. Тестирају се и биће ускоро пуштени NBA TV; Tennis TV; BT sport 1-3. Сви ће бити или 720р 60 fps или 1080р 30 fps.
Такође, ту је и Премиум спорт канал на коме ће се мењати арена, спорт клуб или слично ( зависи од тога шта иде занимљиво уживо) и биће са протоком од 12 Mbps.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Meni pp najbolje sljaka na "hardware".
Lepo za tvviet. Cekamo nove kanale.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Moj izbor je IPTV, ali sam u dilemi sam oko nabavke novog tv, koji mi je svakako potreban ili nabavke odgovarajuceg boxa. Do sada sam koristio Sony, ali sam negde procitao da on nije pogodan za gledanje IPTV, da su valjda LG i Samsung ucinkovitiji.
 
Речено - учињено. Нови канали су ту.
4e99760d8c7aa9a21c61bd4f29ba5df1.jpg
dcc0668c0715fe8cf719cef25dee963b.jpg
582206ee0366bc3efc97ffaf62f314c5.jpg
c7cd5fe8818bdf0f1d7e4dc2d18dff9a.jpg


Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Ne vidim ih. Je l' mora nova lista da se trazi ili?

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Како гледаш? Ово је на андроид апликацији. А има и на броузеру.
fdbee04fa5f71a60daa0c7a4168d39bd.jpg


Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Sve ok trazio novu listu pa ubacio. Samo neka dodaju jos. Steta sto je NBA u 720p.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Gledao nesto danas bilo u 720p. Moguce da je do sadrzaja[emoji23] pa ne obratih paznju.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Ma jeste 720p, ali 60fps.
 
Као што је и написао - до садржаја је.
Ако дају снимак утакмице од пре 5-10-15 година, наравно да ће бити слика СД.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Slazem se.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Strava pao tvviet vec na himnama na Nova S.
 
Није пао ТВВИЕТ, него је Телемах искључио сигнал на Нова С због тога што је утакмица ишла истовремено и на Нова БХ.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Pa zbog cega nije ostavljen Nova S, a iskljucen Nova BH?!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno