Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Probaću nešto od predloženog, hvala svima.
Ako imas zelju da nastavis sa tivimate, ja danas produzavam i imam tri slobodna "mjesta".

Inace, prvi post pa odmah na ovoj temi :D sad ce drvlje i kamenje. Pratim vas tamo od novembra prosle godine, a clan (mnogo neaktivan) od pocetka ove. Preko vas saznao za tvviet, devilsa i sve ove strane liste koje se vrte u komentarima.

Zahvalio bih se forumasu Hell koji mi je tada novoregistrovanom ustupio jednu mac adresu za vipmax unatoc pravilu vecine da ne idu liste za one ispod 100 komentara. Tnx.

Dakle, ovisno od citiranog forumasa, imam jos dva mjesta u tivimate, pa ako neko zeli probati, koristiti narednih godinu dana, tu sam..

Edit: I naravno veliko hvala kolegi Salac koji je potrosio dosta svog vremena na viberu objasnjavajuci od osnova iptv pa dalje..
 
Poslednja izmena:
Nije mi mnogo 7-8$ već ne želim da plaćam. Svakako koristim na 2 uređaja listu pa mi dođe skoro isto, treba mi 2 slota. Hvala u svakom slučaju.
 
Instalirah sinoc modovani Ott Navigator (zbog premium naloga) ali nemam u opcijama Picture in Picture. U aplikaciji sa GP postoji ta opcija ali trazi premium nalog :D
 
Moraš imati listu sa bar 2 konekcije ili bar 2 različite liste učitane. Poziva se pritiskom na OK(centralno dugme) dugme na boksu.
 
Oprezno sa tom opcijom (Picture in Picture) jer ako gledate iz jedne liste računa se kao dve konekcije.
PiP mode računa se kao dve konekcije? Zar PiP mode nije samo smanjivanje slike u dnu ekrana kako bi se radilo nešto drugo. Multiview, e to je već nešto drugo. Pip mode koristim i kod TiviMate, OTT Navigator, YouTube itd.
 
Pa odakle bi povukao tu drugu sličicu, ako ne povuče još jedan stream.
A onda je nesporazum izvini. Ja sam pričao o sistemskom PiP režimu kod Android TV kad samo umanjiš kanal bez otvaranja drugog kanala. Nisam skontao da pričate o gledanju dva kanala u isto vreme. Inače koliko sam imao prilike da vidim to se uvek zvalo Multiview, gledanje više kanala istovremeno.
 
IMG_20211105_175035933_HDR.jpgMislio sam ako vam treba da gledate više različitih kanala i samo šaltate koji je primarni(veći), to izgleda ovako u Ott Navigatoru uz učitane 2 liste ili neku sa multi konekcijama.
 
Pročitao sam na avforums da je to opsta preporuka kad se ažurira firmware televizora jer neke promene postanu uočljive tek nakon reseta na fabrička podešavanja. A bilo je i komentara da nakon ažuriranja bude gore, ali se situacija poboljša nakon reseta. Tako da, reset uvek radim preventivno nakon ažuriranja firmware-a.
aha, zanimalo me baš jer imam sličan tv,nisam do sad primjetio neke probleme nakon ažuriranja ali ko zna, hvala
 
Zna li neko ko su ovi (može i na pp)? Odlični su im US i UK kanali i stabilno rade.
elitemedia.xyz
i meni se svidjela ta lista ali nakon par dana što je radila super počela mi je štekati pa mi se nije dalo više se zezati sa njom, e sad je li do njih ili nečega drugog ne znam, možda su bile neke prolazne poteškoće, nije da im se mogu žaliti ako me razumiješ ;)
 
Nordikovci napokon skockali Arene premium, sad su odvojene. Nisam uzalud slao Mejl. :LOL: Dobro neko reče ranije da će se pogubiti sa tih 20+ kanala. :ROFLMAO:

Sve ostale su perfektne sve u FHD@50fps. Još samo da srede tj. vrate u život 1x2/Esport/Fight koje su već imali tačno do onog trenutka kad su se pojavili Premium kanali, i od tada kao da me ne razumeju kad im kažem da im se na ta tri pomenuta kanala sada nalaze 6/7/8 a odmah ispod opet imaju 6/7/8.

Inače Četvorka nije Srpska nego Hrvatska rekoh im i za to pa će valjda popraviti.

P.S. Šaljem novu turu listi čim pre, dobro ste se javljali danas svaka čast. :)
 

Prilozi

  • Screenshot_20211105-215042_Chrome.jpg
    Screenshot_20211105-215042_Chrome.jpg
    35 KB · Pregleda: 77
reci im nek ubace i 4 bosanske arene, da vidimo kak će im to ići ;)
Na arena sport 1x2 im je sad arena 6
 
reci im nek ubace i 4 bosanske arene, da vidimo kak će im to ići ;)
Svakako su BiH Arene kopije ovih Srpskih zar ne? U smislu isti komentator jel tako? Ne bih znao..

Ja sam imao prilike samo AS1 BiH da vidim, jel ima negde 2/3/4 BiH? Al' baš prave BiH. :D Isto tako i MNE/MKD nisam nikad viđao nigde niti sam ikada pročitao da ih uopšte neko spominje.
Na arena sport 1x2 im je sad arena 6
Pa da.. I isto tako i kod Fight/Esport sa 7/8..

Nego me zanima jel iko od članova ikada čuo za Slovenačku verziju Arene Esport? :) E to je već retko da je skoro pa mit. Imao sam je neko vreme. To je bio najmlađi kanal pre nego su došle Premijum. Slovenci gledali našu pa pokrenuli svoju i zamenili.
 
Svakako su BiH Arene kopije ovih Srpskih zar ne? U smislu isti komentator jel tako? Ne bih znao..
Ja sam imao prilike samo AS1 BiH da vidim, jel ima negde 2/3/4 BiH? Al' baš prave BiH. :D Isto tako i MNE/MKD nisam nikad viđao nigde niti sam ikada pročitao da ih uopšte neko spominje.
ne znam da li su kopije,nisam ništa gledao na njima,samo vidim da ih ott global ima,od 1-4, makedonske sam negdje vidio da ima,ne mogu se sjetiti,isto 1 do 4 ali u SD kvaliteti
 
Ljudi, koju IPTV listu preporucujete za gledanje SK i Nove S? Ne tretirajte ovo kao reklamu vec vas najljubaznije molim da mi preporucite (PP). Hvala najlepse :)
 
Te kanale imaš u svakoj listi, obrati se kolegama koji ovde pomažu.
 
Ja sam imao prilike samo AS1 BiH da vidim, jel ima negde 2/3/4 BiH? Al' baš prave BiH. :D Isto tako i MNE/MKD nisam nikad viđao nigde niti sam ikada pročitao da ih uopšte neko spominje.
crna gora nema arenu sport,mislim koriste srb/hrv arene.. a sto se tiče bih arena vidjao sam ih u par bosanskih portala,a za mkd ne znam iskreno
 
BiH arena prenosi poneku utakmicu BiH premier lige,ostalo preuzimaju sadrzaj SRB arena
 
Момци, ко има клијентпортал нека ми на ПП пошаље ИП адресу. Хвала унапред!
Ови што не користе "а знају које су" - знам и ја али не раде. Дакле, ко користи бићу му неизмерно захвалан!
 
Момци, ко има клијентпортал нека ми на ПП пошаље ИП адресу. Хвала унапред!
Ови што не користе "а знају које су" - знам и ја али не раде. Дакле, ко користи бићу му неизмерно захвалан!
Probaj ovako
5eBnEPF.png

Arena sport 1 je drugačija za bh tržište a ostale su iste kao u sr.
 
Poslednja izmena:
Malo da te patim :p da kuckaš adresu. Šalu na stranu, možda nekom pomogne.
 
BiH arena prenosi poneku utakmicu BiH premier lige,ostalo preuzimaju sadrzaj SRB arena
Tako sam i mislio. Pratim dugo tj. upoređujem program/raspored za BiH i SRB. Baš kako kažeš kad prenose svoju BiH ligu samo tada se i razlikovao program, a inače uvek isto kao SRB.

Doduše sada dolaskom Premijum kanala je malo drugačije, sada npr. nešto šta ide kod nas na A2P u BiH možda ide na AS3. A nešto šta kod nas u tom trenutku ide na običnoj AS3 možda u BiH nema ni na jednoj. Pošto kod nas sve mora da bude nešto Premium, Ultra, Full, Top, Extra++...

Ali samo pretpostavljam, da je to i dalje kopija strima kao i pre, dakle isti komentator, samo kod nas na jednom kanalu a kod njih na drugom.

Ali svakako bi bilo super da se i na IPTV pojave/prošire sve 1-4 BiH tek da ih ima. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno