Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izvuci novi user i pasword kada pustiš preko maca i radiće ti i m3u

Неће. Није у питању нова лозинка. Једноставно за неке листе не ради м3у листа.

Мислим да за те листе може да се направи алтернатива. Узмите неку стару листу од тог сервера (са застарелим подацима). Отворите је у Notepad, замените старе корисничке податке са новим и снимите тако. Учитајте ту листу. Сада проверио и ради.

Измена: ко нема стару листу, даћу му ја клише преко ПП.
 
Poslednja izmena:
Nisam se sretao sa takvim slučajem ali svaka čast na ideji:) Meni nekad ne radi m3u a mac da pa sam vadio novi user i pass i radilo je. Naravno, stanu liste iako su u "roku trajanja", nije baš da ima garancija ;)
 
Novi clanovi koji se registruju na forumu da bi odmah ovde postovali:
Makar procitajte par strana, sve je vec napisano...
 
Ja i nisam baš nov, al dobro. Ne trebaju mi free liste, ne rade, samo nerviranje. Pitam za ove plaćene ART i Diogen za kontakt. Hoću da ih usporedim, da vidim da li su stvarno bolje od TVVieta za kog mi je istekla pretplata...
 
Zanimaju me adrese lista koje imaju 3840 uhd tv strimove u njima. Ako neko ima odgovor neka pošalje na pp ako ovde ne sme da se postavlja.
 
Zanimaju me adrese lista koje imaju 3840 uhd tv strimove u njima. Ako neko ima odgovor neka pošalje na pp ako ovde ne sme da se postavlja.
Samo plaćene druže... I meni treba, ali uglavnom domaći, dokumentarni, filmski i sportski kanali. Npr Discovery Science u nekim listama piše da je HD a ono običan -_-
 
Ne razumeš, ne treba mi liste, već hostovi listi sa tim sadržajem u listi.
 
Nema naznaka da će da naprave plejer za smart tv (LG, Samsung...) koji pušta stalker portale iliti "liste na MAC", kako se to popularno kaže? Naravno, ne računa se onaj smart stb.
 
Nisam probao jer nemam te uređaje, pogledaj Google Play Store ili Aptoide
Mi Stick može sigurno, ali za Amazon nisam siguran.

FAQ njihov pogledaj, mada ništa za Amazon ne spominju.

Screenshot-20210919-131219-2.png
 
Poslednja izmena:
Može na mi stick sa ovog linka a na amazon preko apps2fire
 
Nema naznaka da će da naprave plejer za smart tv (LG, Samsung...) koji pušta stalker portale iliti "liste na MAC", kako se to popularno kaže? Naravno, ne računa se onaj smart stb.
jok
 
Pozdrav, pridruzujem se zahtevu za placenu listu koja radi i u UK.
Nekoliko godina sam koristio razlicite hrvatske provajdere ali je sada postalo nemoguce da se ista gleda da nije preko VPN. Prioritet su mi HD srpski kanali i fudbal, verovatno bi isao sa dve konekcije ukoliko ima i exYU decije programe. Hvala unapred!
 
Poslednja izmena:
Hajde reci,nemoj nas držati u neizvesnosti :rolleyes:
 
Hvala i ovako
 
  • Mogućnost kreiranja ponavljajućih prilagođenih snimaka
  • Mogućnost uređivanja prilagođenih snimaka
  • Ispravke i poboljšanja

I nije neka revolucija. Dao sam mu bolje predloge 3x ni jedan nije prihvatio, a tice se pregleda, cak je na svom reddit obrisao.
u vezi proxy i udp, prikaza validnosti liste, aktiviranje catchup da ne ceka 7 dana da prodje pa da se prikazu catchup podaci...
 
Pa ono za početak neka konačno ubaci prikaz "icon" / thumbnail fotki za emisije u EPG i kategorije / žanrove i filtriranje / pretragu istih i prikaz rejtinga svake epizode u VOD sekciji pa posle toga nek nastavi da povlađuje zahtevima ultra mega giga pirata koji bi da snimaju i "arhiviraju".

A o Trakt.tv integraciji (automatski "scrobble" kad se nešto gleda & 2-way sync za watch history) za/sa TiViMate VOD možemo samo da maštamo...
 
To nije teško očitati kada može stbemu, zašto ne bi mogao odraditi da se ne čeka da prođe 3 dana da bi u catchup bilo prikazano 3 dana unazad da bi pristupio emisiji koja je već na hd od distributera liste.
 
Verovatno pišeš za Stalker panel varijantu? Pošto ja to ne konzumiram na TiViMate. M3U lista + XMLTV odmah čim se doda lista prikazuje catchup za onoliko dana za koliko postoje EPG podaci i koliko si setovao dana da tvoj provajder podržava.

Ako EPG ima samo podatke za tipa juče i danas naravno da neće biti catchup i za preključe... a kad prođe X dana od dodavanja liste (= X dana skidanja i keširanja EPG podataka) onda ima šta da prikaže u nazad.

Nema i ne može TiViMate da ima vremeplov da ubaci EPG data koje je server slao pre tih X dana a danas više ne šalje.
 
Upravo tako, na stbemu odmah ima automatski povuče sa servera, ako je podešeno 7 dana primer i ako taj tamo drži catchup 7 ili više dana na HD-ovima
 
uglavnom se ne isplati koristiti epg od stalker servera jer jedino stbemu od popularnijih playera funkcioniše normalno sa epg-om stalkera za catchup.

po mom mišljenju, mnogo bolja solucija je ubaciti sopstveni epg,mislim od nekog kvalitetnijeg provajdera (a ima dobrih epg-ova).. tivimate ima opciju za assign epg koja funkcioniše idealno,a sad se moze dodati i više epg izvora i za m3u i stalker liste tako da je rijesen i problem nedostatka odredjenih kanala na jednom epg-u..i naravno catchup funkcioniše kako treba.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno