Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Поздрав, може и мени контакт од RedDevil IPTV и NOVA на ПП?
 
playlist4.png


Htedoh da uzmem jednu od te 2 "domaće" liste pa sam ih istestirao i shvatio da mi definitivno zbog izbora kanala ne odgovaraju.
TVViet dobar kvalitet slike, RedDevil takođe dobar kvalitet slike i po meni bolja lista za sport.
 
playlist4.png


Htedoh da uzmem jednu od te 2 "domaće" liste pa sam ih istestirao i shvatio da mi definitivno zbog izbora kanala ne odgovaraju.
TVViet dobar kvalitet slike, RedDevil takođe dobar kvalitet slike i po meni bolja lista za sport.
Najbole ti su prve 2 rapid i nordic definitivno jer imaju stabilnost i golem broj recimo sportskih kanala u 50 fps. Tviet ima stabilnost da ali nazalosto od svih sportskih kanala oni ima samo arene hr u 50 fps i 3 sport kluba i to je sve ... Red devils puno kanala u 50 fps ali stabilnost nije bas neka. Evo primer kod RD pusti neku srpsku arenu (slika fenomenalna ) posle neko vreme pocne neke kockice da se poljavljuju neko zasmrlivanje na slici. To traje sekund ali nervira jer to zna da se deaava i po 3-4 puta u minut a to je puno i nervira. Tako da definitivno jedino rapid i nordic vrede za te pare koliko traze. Pozz
 
Dok je trajao test radile su TVv i RD bez problema...
Kvalitet slike na arenama i SK je dobar na obe liste.
Samo manjak kanala koje gledamo kući je presudio.
 
Zna li neko ko su ovi:
  • extraott-iptv.com (17k kanala, 40k filmova i 5.5k serija)
  • stream.iptvesun.com (oko 10k kanala, liči ni na sansat)
extraott-iptv.com je isto što i line.megacdn.live i megaott.cx - Kinez ovo zove Megaott. selling-team.top ima previše italijanskih kategorija, pa mi deluje da je za njihovo tržište napravljen.

Evo i broj kanala na ostalim listama.
channels.png
 
Tema se zove IPTV iskustva. Delim svoje iskustvo sa pojedinim listama. Od kad imam potrebu za IPTV-jem (život u inostranstvu) ovakve informacije (naziv liste / url / broj kanala itd.) su mi bile korisne kad sam naletao na njih i mislio sam da bi bile korisne drugim ljudima. Delim screenshot jer je lakše, ne otkriva previše informacija a i jer Google ne može da ih skenira.
 
Ok je slikati kad to ima nekog smisla , na ovom prethodnom koga zanima može vidjeti adresu pa je to ok. Al kad se mudrov pojavi pa uslika i pita koja je ovo lista i slična preseravanja....
 
Preporuka za neku jeftinu/free listu sa stranim sportskim kanalima ?
 
Tema se zove IPTV iskustva. Delim svoje iskustvo sa pojedinim listama. Od kad imam potrebu za IPTV-jem (život u inostranstvu) ovakve informacije (naziv liste / url / broj kanala itd.) su mi bile korisne kad sam naletao na njih i mislio sam da bi bile korisne drugim ljudima. Delim screenshot jer je lakše, ne otkriva previše informacija a i jer Google ne može da ih skenira.
Sve ok, slobodno nastavi.
Ljudi imaju fobiju od onog .... bicu fin...pa su zato tako reagovali :)
 
Ne bih stvarno da pametujem i da solim pamet bilo kome samo jedna malena opservacija, da li je ova tema otvorena da bi se delile liste (jos i nelegalan sadrzaj aj ajde) ili da bi se delila iskustva?

Ako je ovo prvo onda okej, al ako tema nije namenjena tome, polako preti da postane poput Kajgana foruma, SF i slicnih foruma gde se sakom i kapom dele liste, gde ce poceti da dolaze clanovi i da samo traze liste bez ikakve diskusije u temi, pretvorice se u "Mogu li dobiti ovo, ono", pocece da se izmisljaju neka putovanja, neki problemi samo da bi se dobila neka lista.

Razu
 
Moze i meni? Hvala

BTW, sta se desava sa listama na ali-u? Odjednom ih nema, ranije ih je bio pun djavo
Ne smeju da prodaju više javno izgleda, meni je kingott zadnji put poslao neki bezveze link gde samo uplatiš pare.

Btw, bezobrazni su kinezi. Nisam koristio listu možda mesec dana uopšte, i pre par nedelja skontam da ne radi, ali zaboravim. Pre par dana opet probam, ne radi, pomislio prošlo 6 meseci, ali proverim i vidim da imam još skoro mesec dana. Iscimam kineza, a on počne da mi prodaje neke telekom/sbb fore tipa "kod mene je sve ok, restartuj ruter i box" 😄 I skontam da me mulja, verovatno nekako preusmeravaju te liste koje su neko vreme neaktivne drugim korisnicima. Kad sam mu u drugoj poruci malo objasnio kako stoje stvari, odjednom je kao našao neki problem i rešio. 😄
 
Pozdrav, da li moze neko porukom da mi posalje jednu listu u m3u formatu sa domacim kanalima ? Unapred hvala
 
Ne bih stvarno da pametujem i da solim pamet bilo kome samo jedna malena opservacija, da li je ova tema otvorena da bi se delile liste (jos i nelegalan sadrzaj aj ajde) ili da bi se delila iskustva?

Ako je ovo prvo onda okej, al ako tema nije namenjena tome, polako preti da postane poput Kajgana foruma, SF i slicnih foruma gde se sakom i kapom dele liste, gde ce poceti da dolaze clanovi i da samo traze liste bez ikakve diskusije u temi, pretvorice se u "Mogu li dobiti ovo, ono", pocece da se izmisljaju neka putovanja, neki problemi samo da bi se dobila neka lista.
Stvar je jednostavna:
Sve liste su ilegalne jer skoro svaki provajder iz bilo koje zemlje ne dozvoljava gledanje van granica maticne zemlje.
Ja bih rado placao i madjarski upc i engleski sky sto bi me izaslo ~80e mesecno ali dzaba, ne daju jer ne obitavam u tim drzavama. Dzaba molio vise puta - ne moze, tacka.
Satelitsku ne mogu jer nit imam poziciju niti je dozvoljena (uredba urbanizma).
Jednostavno sam primoran.
I to ti je uglavnom prica sa svima koji hoce strane kanale, pogotovo ako si u inostranstvu.
Moljakanje nije tolerisano, vise puta je receno da samo member status sa 100+ poruka mogu traziti.
Ako neko smara ili je tu samo zbog listi, regulisem ga.
Da napomenem, Benchmark naravno veze nema sa ovim niti dozvoljava direktne linkove, ovo je cista razmena informacija izmedju clanova.
 
Слажем се са свиме Ја чак мислим да би требало забранити овде јавно тражити листе. Кроз претрагу у Гуглу изађе ова тема, као један од форума где се деле листе.

Листе ће бити за све активне чланове форума. То и јесте основни услов.

Свако ко прати ову тему или се дружи и комуницира са активним члановима, ће сазнати коме се треба обратити.
 
je l neko uspio da namesti diogen/nightfight/evelin na tivimate da ide preko MAC adrese? koliko vidim taj portal prepoznaje na neki nacin packet name od tivimate-a i blokira ga,nije do user agenta
 
Ја чак мислим да би требало забранити овде јавно тражити листе.
Javno trazenje je od skoro pocelo. Koliko se secam, ti i @salacue najavite delkanje i potraznja je isla iskljucivo preko PP. Sta se ovo desilo pa da pocne ovako javno...ne znam. Ali sam ubedjen da to mora da se zaustavi.
 
Моја превасходна жеља је да ова тема буде испод радара. Дакле када неко унесе појам са адресом неког ИПТВ провајдера у гуглу, да нема линк ка бенчмарк форуму. Из тог разлога никако нисам за било какво јавно објављивање података везаних за исте. Да сам ( као што нисам ) уредник, вероватно бих био и ригорознији.
Што се тиче услова за добијање листи, тј. МАК адреса - моји су услови такви какви јесу. @СалеКојот се сложио са њима и то је тако како је. Пре пар дана један члан ме на ПП питао да ли може да и он да дели, а мој одговор је да свако може делити али треба да поштујемо нека ( неписана ) правила. Е сад, да ли ће он или неко други делити само члановима са више од 100 објава, или ће делити свакоме то је лични став.
Што се објављивања слика тиче са подацима колико која листа има канала - не видим разлог. Кога интересује нека пита, одговор може добити или јавно или на ПП. Овако ми, као што написа ,@shamanNS изгледа као паткометрија или као дневна доза албум Баје са СФ-а ( поздрав за Шоту и Бурмана, лидере на том форуму у тој области ).
 
je l neko uspio da namesti diogen/nightfight/evelin na tivimate da ide preko MAC adrese? koliko vidim taj portal prepoznaje na neki nacin packet name od tivimate-a i blokira ga,nije do user agenta
Nisam ni ja uspeo, iskreno, sa UA nisamnsigao probati mada ne bih rekao da je to jer uopste nece da se prijavi na portal. Liste iz pomenutog servera, mislim na m3u rade u Tivimate bez cackanja UA tako da nije to
 
Sto se mac portala tice, za mene je ott navigator na prvom mjestu jer je prihvatio svaki portal koji sam pokusao da ubacim, vecina tih nije radila sa stbemu (poruka your stb is blocked), pokusao sam i da presretnem paket od sfvip playera da izvucem neke parametre kao sto su serial number, device id, stb model itd i da ih rucno unesem u stbemu u nadi da ce proraditi ali bezuspjesno, sto se tivimatea tice sa njim nisam nikakvog uspjeha imao, nije prihvatio ni jedan portal, mada i dalje stojim pri tome da je ubedljivo najbolji, za njim odmah ott navigator jer moze da se modifikuje do sitnih detalja
 
Nisam ni ja uspeo, iskreno, sa UA nisamnsigao probati mada ne bih rekao da je to jer uopste nece da se prijavi na portal. Liste iz pomenutog servera, mislim na m3u rade u Tivimate bez cackanja UA tako da nije to
zamolio sam kreatora tivimatea da proba sa promijenjenim packet nameom i posla mi snimak da mu radi..a mi obični smrtnici ne možemo da promijenimo packet name jer onda tivimate nece da radi..kaze da ce u sledećoj verziji ubaciti da moze slovo-dva da se promijeni,a da aplikacija i dalje radi
Sto se mac portala tice, za mene je ott navigator na prvom mjestu jer je prihvatio svaki portal koji sam pokusao da ubacim, vecina tih nije radila sa stbemu (poruka your stb is blocked), pokusao sam i da presretnem paket od sfvip playera da izvucem neke parametre kao sto su serial number, device id, stb model itd i da ih rucno unesem u stbemu u nadi da ce proraditi ali bezuspjesno, sto se tivimatea tice sa njim nisam nikakvog uspjeha imao, nije prihvatio ni jedan portal, mada i dalje stojim pri tome da je ubedljivo najbolji, za njim odmah ott navigator jer moze da se modifikuje do sitnih detalja
jedini portal koji nisam uspio napraviti u tivimate je diogen(razlog možeš pročitati iznad),a probao sam ih dosta veruj mi hahaha..sve sto je bitno u sfvip/stbemu moze da se doda i u tivimate,ali neki parametri i dalje fale u ott navigator
 
Poslednja izmena:
jedini portal koji nisam uspio napraviti u tivimate je diogen(razlog možeš pročitati iznad),a probao sam ih dosta veruj mi hahaha..sve sto je bitno u sfvip/stbemu moze da se doda i u tivimate,ali neki parametri i dalje fale u ott navigator

Iskreno nisam na tivimate puno ni probao portale jer tu mi stoji samo 2 liste koje koristim najvise, probao sam prije 2 portala koja nisu mogla na stbemu i nisu mogli ni na tivimateu ali su mogli na ott navigator, od tad sve sto skeniram a da je dobar server samo trpam u navigator 😀
 
Cao svima,

Jer prestale sa radom nekome CP liste ,meni su obe od pre par dana nestale a aktivacija je bila do 2022 god?
 
Cudna onda slucajnost da mi se dve ugase istog dana 🙄 CP konacno dodao Arene 7-10 HR, videcemo koliko ce se cekati za Srpske.
 
  • Like
Reagovanja: gec
Објашњавао сам вам једном. Десетине хиљада људи скенира листе, било на МАК адресу пило на корисничке податке. Поврх тога, објављује се на десетинама форума и телеграм групама. То што сам ја нашао, нашло је још десетине других. 90% тих листи је на 1 конекцију и најнормалније је да пуцају. Ово треба да схватите као додатак за нешто што редовно плаћате и што је квалитетно. Код нас то је СББ/Телемах, Телеком/Супернова...
Ако се ослањате само на ове листе - дебело сте у заблуди. У ствари, можете се ослањати али ако сте самостални и имате десетине различитих листи, па ће увек нека да ради, у супротном...
Ја имам ЕОН премијум налог и тренутно од свих уређаја које сам добио од СББ-а не користим ни један. За ТВ је ту ТВВИЕТ на који се супруга навикла а поготову на Тивимејт. Имам и неке друге листе, али их пустим понекада да видим да ли раде, једино пар неких код којих имају јуроспорт плејер канали за тенис и Ф1 канали.
Тако да није никакво чудо ако клијентпортал некоме час ради, а час не. Пре пар дана је и медија-фјучр имао 24 часа прекид - радови на серверима.

ПС - пишем и називе листи ћирилицом и по Вуку, како би форум остао испод радара за ове што јуре листе за Џ.
 
Cao svima,

Jer prestale sa radom nekome CP liste ,meni su obe od pre par dana nestale a aktivacija je bila do 2022 god?
Нису престале да раде, већ на неким листама м3у линкови не раде, док се логовање са креденцијалима успешно обавља. Ако сте на андроиду, користите програме за логовање преко корисничких података, Иптв смартерс, Тивимате...
Вероватно им је неки баг у питању.
 
Нису престале да раде, већ на неким листама м3у линкови не раде, док се логовање са креденцијалима успешно обавља. Ако сте на андроиду, користите програме за логовање преко корисничких података, Иптв смартерс, Тивимате...
Вероватно им је неки баг у питању.
Hvala puno, u pravu si sa mac adresom radi sve,da li znas mozda da li ce i m3u liste ponovo biti aktivne?

Pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno