Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uzeo sam par test lista sa AE, neki od prodavaca nisu hteli ni da odgovore na pitanje za test.
Ono sto sam dobio je livego.club:8080 i worldiptv.me:8080. Po dns bi trebalo da je ista lista u pitanju (search kaze gotit), ali je kvalitet razlicit.
Na prvoj su u toku dana arene sa 1080p isle na 1600x900 uz dosta pikselizacije, dok su na drugoj makar u trajanju testa bile na 1080p.
Ako je ista lista u pitanju samo drugi reseller zasto je razlicit kvalitet i da li se i na ovoj drugoj moze ocekivati ista pojava?
 
Uzeo sam par test lista sa AE, neki od prodavaca nisu hteli ni da odgovore na pitanje za test.
Ono sto sam dobio je livego.club:8080 i worldiptv.me:8080. Po dns bi trebalo da je ista lista u pitanju (search kaze gotit), ali je kvalitet razlicit.
Na prvoj su u toku dana arene sa 1080p isle na 1600x900 uz dosta pikselizacije, dok su na drugoj makar u trajanju testa bile na 1080p.
Ako je ista lista u pitanju samo drugi reseller zasto je razlicit kvalitet i da li se i na ovoj drugoj moze ocekivati ista pojava?
To je cesta pojava na arenama sa ali lista jer skoro svi imaju isti izvor tih kanala, ja licno rijetko kad i koristim arene za sport osim kad igraju domaci timovi, vecinom bein sports koristim jer ima neuporedivo bolji kvalitet na svim listama nego arene 😀
 
Tih beIN sports kanala ima na kilo, samo retko koji ima engleski audio i dobru sliku.

Najbolje što sam našao je ovo na Nordic listi:

beIN SPORTS 1 ENGLISH (1920x1080) 50 FPS
beIN SPORTS 2 ENGLISH (1920x1080) 50 FPS
beIN SPORTS 3 ENGLISH (1920x1080) 50 FPS

Ista stvar za DAZN kanale, ima ih ali DE, IT, ES, DAZN Canada samo "live during events only"

U USA izbora koliko hoćeš, ovaj fuboTV i YouTubeTV izgledaju najbolje :)

 
Preporuka za neki servis koji nude test liste ili jos bolje besplatne liste, cisto za sportske kanale kada putujem ?
 
Tih beIN sports kanala ima na kilo, samo retko koji ima engleski audio i dobru sliku.
istina da, po nekim listama je i onaj 4k kanal ali ustvari 1080p loše kvalitete, probaj i australske, 50fps su samo ih je sad teže pronaći,prije ih je bilo po svim listama
 
Procitao sam dosta u vezi IPTV, uglavnom mi je sve jasno. Dugo koristim EON, pa trazim alternatiuvu za SK kanale, dobrog kvaliteta.
Sale, Sale i ostali, da li mozete da mi pustite na PP linkove sa adresama, bio bih veoma zahvalan :)
 
Без љутње - ја не могу. Моје правило је да бесплатно делим свим активним члановима са више од 100 коментара на овом форуму.
То је што се тиче бесплатних листи, а ако тражиш савет за плаћену то ти могу одговорити на ПП и помоћи да добијеш тест налог на 24 сата.
 
Nema ljutnje naravno. (y)
Dugo sam na forumu, ali uglavnom citam, ne pisem. Docicu nekad i do tih 100 postova :)
 
Evo ako nekome zatreba, ovo su DNS-ovi ovog (pre)prodavca sa AliExpress-a za $19 (iz Srbije radi ok):

Pogledajte prilog 315757
Koliko ja znam ovaj provajder zakljucava linije na geo lokaciju. Kada prvi put pokrenes liniju, ona se automatski zakljuca na zemlju iz koje gledas. Na panelu, onda mora rucno da se resetuje na auto da bi radilo u drugoj zemlji.
 
Da li se iptv kanali mogu gledati na Samsung smart televizorima?
 
Odlično, onda ću je večeras probati na Samsung TV-u.
U Subotici nemam Sport klubove i Eurosportove a voleo bih da pratim na tv-u USOpen.
 
Poslednja izmena:
Nije iptv, možda da probaš Eurosport player, 5 evra mesečno, odmah se i odjavi da ti ne naplate i sledeći mesec, možeš da castuješ na tv, da biraš mečeve koji ti se gledaju ili gledaš odloženo..
 
Vredi probati. Hvala na predlogu.
 
Poslednja izmena:
Taj nordic ima na AliExpress da se pazari?
 
Ok, hvala, uskoro mi ističe ova aliexpress lista a valjalo bi neku malo kvalitetniju pazariti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno