Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam ja to koristio i stvarno ne znam dal radi. Coco piši u pp koja je to lista da vidim šta se može uraditi.
 
Pa da mi da 😁
 
После поруке које си ми послао, видео сам који је ово сервер. То је mypanel.tv. Има јако пуно препродаваца овог провајдера.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

После поруке које си ми послао, видео сам који је ово сервер. То је mypanel.tv. Има јако пуно препродаваца овог провајдера.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Pozdrav,
Da li neko moze da indetifikuje koji je ovo provider:
http://mag.you24.online:8080
koriste jos nekoliko domena ali se svuda navodi ova adresa. Servis je neverovatno stabilan i brz. Vise od 2 god koristim RD ali mi se ovaj vise svidja. Ako neko zna molim za kontakt
Ako moze neki kontakt od mag-jou24online
 
to ti je mytv.fun, nije baš jeftino
 
Ви што имате ТЦЛ и користите андроид код телевизора, како вам пушта 4к канале из листа? Имате ли неких проблема? Кочења слике, разливање боја? Да ли користите Тивимате, ИПТВ смартерс, СТБ емулгатор или нешто четврто? Али ми одговорите само ако нисте брисали системске апликације.
Од понедељка би требао купити нови телевизор, па да узмем и ставку да би гледао 4к канале и филмове преко ИПТВ.
 
Pušta ok, plaćena Tivimate aplikacija!
Odrađen debloat, ali nije to sad presudno i pre brisanja gluposti je ok puštao 4K kanale. :)

4K filmove nisam probao da puštam preko IPTV lista već uvek skinut remux (50+ GB) na fleš ili eksterni SSD.

Video bitrate na konkretno jednom lotr remux fajlu je 63,5 Mb/s i radilo je ok.
Ne vidim što ne bi radili filmovi i sa IPTV lista koji su mnogo manji.
 
Poslednja izmena:
ne treba se to placati da bi se gledalo
čovjek je pitao za kontakt a ne kako gledati a da ne platiš
slažem se da ne treba plaćati ali možda se njemu ne zeza sa tim
Post automatically merged:

Ви што имате ТЦЛ и користите андроид код телевизора, како вам пушта 4к канале из листа? Имате ли неких проблема? Кочења слике, разливање боја? Да ли користите Тивимате, ИПТВ смартерс, СТБ емулгатор или нешто четврто? Али ми одговорите само ако нисте брисали системске апликације.
Од понедељка би требао купити нови телевизор, па да узмем и ставку да би гледао 4к канале и филмове преко ИПТВ.
odgledao nekoliko dokumentaraca u 4k na philips android tv-u bez ikakvih problema, radi i hdr, koristim ott navigator,ako te zanima mogu ti reći i preko koje liste sam gledao
 
čovjek je pitao za kontakt a ne kako gledati a da ne platiš
slažem se da ne treba plaćati ali možda se njemu ne zeza sa tim
Post automatically merged:


odgledao nekoliko dokumentaraca u 4k na philips android tv-u bez ikakvih problema, radi i hdr, koristim ott navigator,ako te zanima mogu ti reći i preko koje liste sam gledao
citiracu te "to ti je mytv.fun, nije baš jeftino"
 
...odgledao nekoliko dokumentaraca u 4k na philips android tv-u bez ikakvih problema, radi i hdr, koristim ott navigator,ako te zanima mogu ti reći i preko koje liste sam gledao


Не треба. Скуп ми је Филипс. Ипак ћу узети себи ЛГ. Добио сам понуду коју не могу одбити! ЛГ има ИПТВ смартерс, а то ми је довољно. Ионако поред ТВ комоде, сакривен у цвећу ми се налази рачунар са I5 процесором. Он ће бити повезан хдми каблом са телевизором. Вероватно ће ми то бити извор добрих stalker_portala и flussonic стримова, које нећу моћи пуштати поред Xtream Codes листи на ЛГ.
ТЦЛ ми је скупљи од ЛГ, баш за онолико колико би ме коштао неки бољи андроид бокс.
 
Pokusacu jos jednom lepo, da ne bude nismo znali:
Volim ovu temu jer mi je puno pomogla, tj dobre ljude koji mi/nam bezuslovno izlaze u susret.
Jako ne volim da objasnjavam administraciji zasto se konstantno krse osnovna pravila.
Pravila su tu da pravno zastite vlasnika i forum kao i da sprece profitiranje pojedinaca koristeci forum za propagandu.. Tema je svakako na granici tolerancije, ako ovako nastavite nece je vise biti te ce se od ovog momenta primenjivati bez pogovora i diskusije:
1. Vidim li direktan link kao npr: www.google.com
ka bilo kom portalu, mailu, stranici, krekovanoj app na gdrive i sl: momentalno brisem i dajem ban jer ne znam niti zelim da znam da li je to strani ili domaci portal, reklama ili preporuka, jednostavno necu da gubim vreme na to.
Pogotovo ako vidim mac adrese, gde takodje ne znam da li je prava ili virtuelna tj da li ostecuje nekog.
2. Ako mora web adresa radi npr uporedjivanja ili provere servera, preporuke prodavnice sa Alija i sl koristite "code" opciju, koja izgleda ovako:
Kod:
www.google.com
Ali ako vidim reklamu u kodu ili mac adresu, primenjujem tacku 1.
3. Sta komunicirate preko pm je vasa privatna stvar koja nikog ne zanima. Ako vas neko smara sa reklamama preko pm, prijavljujte i resavamo.

Ako ne mozete da se drzite ovih jednostavnih pravila, vas problem. Unapred zahvalan
 
Pa pazi, tema je na tankom ledu od starta jer ... Svi znamo zasto jelte...
Dobio "naredjenje" da gasim jos pre par meseci i kada sam detaljno objasnio da mi, koji smo van i hocemo da platimo punu cenu kakva god bila, bilo nasih ili stranih jednostavno nemamo tu mogucnost, onda nam je progledano kroz prste.
Jer dzaba sam kontaktirao engleski Sky i madjarski UPC, oba su rekli nisi rezident, ne moze.
 
Слажем се за све што је @DukeLander изнео. До пре можда пола године, ова тема је много другачије функционисала. Било је размене искустава, нико није ништа јавно објављивао. Говорило се да је добар овај или онај ИПТВ, без да је објављивана адреса ( можда пар пута ). Ја сам увек рекламирао Тввиет због квалитета услуге, други су рекламирали нпр. Готит због цене, али све је текло нормално. Почео сам да делим на ПП налоге за, прво готит а онда и многе друге, али никада јавно. Питом сам "навукао/заразио" @СалеКојот, па је и он исто тако почео делити. И све је текло супер до пре пар месеци, када су појединци почели од ове теме да праве кајгану/султановић/србијанфорум и да деле јавно како линкове, а од скоро и налоге.
Из тог разлога сам престао да делим, јер не желим да се "такмичим" са новопридошлим члановима који правила не поштују. А да имам и да могу да поделим - могу. А да ме нервира у ком правцу се креће ова тема - нервира ме. Јер због тога како све функционише на кајгани, а поготову на СФ, престао сам да идем на те форуме.
Тако да... @DukeLander, имаш моју пуну подршку да ову тему вратиш у старо стање. Коме се не свиђа - правац кајгана и остали форуми.
 
Moze li ovaj ottnavigator da se podesi da mi prikazuje grupe kanala kao na stbemu,tivimate?
 
nije mi baš jasno kakav prikaz hoćeš ali može se svašta podesiti,izgled lista i grupa,kolone,prikaz videa odmah kako skrolaš,background,animacije,boje,veličina teksta,fontovi itd. zavisi da li je free ili plaćena verzija
odeš u setting->visual style, pa list settings, pa u "How list should be displayed"
 
Na kom forumu se nalaze autori SFVIP Playera?

Imam problem koji se vrti u krug,instaliram program,radi ok oko 15 dana,azurira se normalno i onda se zaklupi prilikom nekog 5 ili 7 azuriranja.
Upalim program,izbaci poruku o novom update-u,odem da skine i nece da ga prihvati.
Konstantno skida jednu te isu verziju ali nece da je instalira.
Deinstal pa svez instal pomognu ali se problem uvek javi.
 
Taj problem se desavao cesto , kod ranijh verzija.
Pokusaj ovo: prati putanju -
C:\Users\XXXXXX\AppData\Roaming\SFVIP-Player , izbrisi file pod nazivom Config.json( jos bolje premesti gda negde, i kasnije brisi) . Pokreni program ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno