Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo me neće uopšte :) Kad odem da platim sa paypala kaže: Things don't appear to be working at the moment. Please try again later. :)
 
Neće zato što ti je PP vezan za SR karticu
 
Nemam unetu karticu na PP. Plaćam dobijenim novcem.
 
Koristi neko Tivimate aplikaciju? Ne znam sta sam do sada gledao na Perfect player, smarters i ostalim ali ovo je najbolja app za android box i iptv. Klizi kako radi i menja kanale. Layout perfektan. Premium otkljucava dodatne liste i dosta drugih opcija koliko vidim.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
Moze link za taj player? Kada ukucam tivimate, izbaci mi gomilu aplikacija, ne znam koja je to, posto nema ni jedna sa tim imenom na google play-u?
 
Konačno sam našao malo vremena i rešio EPG za Gotit listu. Dovoljno je u Notepad koristiti Replace... (CTRL+H) funkciju i obrisati CRO: SRB: i sl. Ništa komplikovano.

Ovaj EPG, postavljen ranije, radi lepo, ne za sve kanale, naravno, ali za veliki deo.
http://epg.nextgen-iptv.com/epg.xml

Hvala Shamanu i Antari za savete.
 
Poslednja izmena:
Shaman objasnio[emoji16]. Da li i kako mogu da vidim protok u datom momentu? Za vikend hteo da gledam Liv-Tot na Canal+ UHD francuskom ali sam imao buffer non stop dok ga nije bilo na poljskom 4k prosli put. Da vidim da li je do stream-a, do neta ili decodera. Brzina bi trebalo da bude dovoljna 60/10.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
@Antara: Ako reprodukuješ listu u Kodi onda Ctrl + Shift + O i vidiš bitrate?
Ili pusti u kom god player-u na kompu pa vidiš Network aktivnost (u Task Manger, sa NetLimiter programom....)

p.s. shaman kad nešto objasni ko to pročita obično izgubi volju za životom :d :d
 
Hvala, probacu u Kodi-ju. Inace pustam preko TiviMate mada imam i Smarters, Perfect player, GSE.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
U kodi-ju na nvidia shield prikaze aq i vq koji krene lepo na 16-22mbps pa onda lagano pada i posle toga gore dole. Probah i na kompu ista situacija. Verovatno je do stream-a. Sve lepo radi na 1080p tu oko 5-7mbps protoka. U pitanju je Gotit i luxury liste koje sam probao. Nekome radi neki 4k kanal na Gotit? I ako moze da proveri protok bio bih zahvalan.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Viasat 4k vrti se oko 15
RMC sport oko 16
 
I oba rade bez buffering-a? Na kom uredjaju i koliki je DL/UP?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
bez bufferin-a
lg tv sk8500 200/40 optika
 
SIPTV app? Ajde probacu i to. Jedino ostaje throttling od provajdera(u sta sumnjam) da proverim jer 60/10 bi trebalo da je dovoljno.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Da, siptv
Mada mi radi ok i na kompu, preko vlc-a, tako sam merio protok.
 
Radi Viasat 4K fino i na Mi Box, 50/50 optika i 5 Ghz WiFi.
 
Hvala ljudi. Ne kapiram onda zasto mi zastajkuje. Probao i wifi 5GHz i lan ista brzina. Jedino radi u Perfect player-u na Software decoder. Mitre, koji player koristis?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Problem ti je 99% internet.
Meni stucalo, kocilo, artifakti, vecnost dok prebavis kanal... prebacim na drugog provajdera i sve savrseno klizi...

...A3...
 
Hvala ljudi. Ne kapiram onda zasto mi zastajkuje. Probao i wifi 5GHz i lan ista brzina. Jedino radi u Perfect player-u na Software decoder. Mitre, koji player koristis?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
Na čemu probaš? Pc, Android box, tv? Možda hardver uređaja nije dovoljno jak da podrži stream na 4k.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nvidia shield je dovoljno jak, a probao i na vlc na kompu. Cudno je da Mbps varira gore dole znaci da rade throttling. Nije konstantna brzina osim na 1080p kada sve klizi.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Smart IPTV
 
Problem ti je 99% internet.
Meni stucalo, kocilo, artifakti, vecnost dok prebavis kanal... prebacim na drugog provajdera i sve savrseno klizi...

...A3...
Prebacivanje kanala je odlicno u Tivimate klizi bukvalno. Znaci nema druge nego je net. Hmm probacu preko vpn bas da otklonim i tu opciju.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Probao i ja preko vpn i isto. Imam gubitak paketa na kablovskom netu, osetim i u online pucacinama i izgleda da je gotit bas osetljiv na to.
Na vdsl netu nemam taj problem i sve ok.

...A3...
 
Cudno. Svuda imam buffer sto se tice iptv 4k kanala. Inace 4k sadrzaj radi u YT, Amazon, Netflix i to instant. Gejming takodje radi odlicno. Jedino iptv stream. Uzeo od ortaka firetv 4k i na njemu buffer. Mozda predjem na drugog provajdera dok sam preko pa da probam.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Da, sledeci korak mi je to. Kablovski net i 120/60 protok kod ortaka.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Neko je ovde preporucio TiviMate, hvala mu, stvarno super radi, bolje od Gotit app.
Ako nekom treba Gotit EPG u drugim app (iako nema nase kanale) a pretplaceni ste na Gotit, umesto zvezdica idu vas username i pass:

Kod:
http://world-iptv.net:8080/xmltv.php?username=***&password=***
 
Tivi mate je u stvari spoj Tvirl aplikacije i Googlove Live channels. Koristim obe na Android tv-u pa mi Tivi dođe kao dupliranje.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno