Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne kod mene ne baferuju samo zakoce za sekundu. Nekad cesce nekad redje nema pravila. Ako te ne mrzi napisi mi na PP koji portal url si koristio i da li si stavljao username i pass posto ja ne mogu nikako da se ulogujem preko Stalker portala.
Takodje zaniljivo je da mi lista od mypanel.tv radi mnogo brze i bez seckanja ali generalno mi se raspored, izbor, epg i logo mnogo vise svidjaju kod RD zato i ostajem kod njih.
 
Ako se uzme red devil za više konekcija, jel mora da iste IP adrese da se koristi ili može da različitih? Tipa uzela bi sestra u inostranstvu, pa da li smem i ja ovde kod nas ponekad da koristim?
 
Ako se uzme red devil za više konekcija, jel mora da iste IP adrese da se koristi ili može da različitih? Tipa uzela bi sestra u inostranstvu, pa da li smem i ja ovde kod nas ponekad da koristim?
Samo sa iste IP adrese može više konekcija.
 
izgleda da su kinezi malo poskupeli sa listama na aliexpresu, ili bar nema listi bez 6 ili 12 meseci
ranije je moglo da se kupi za 2-3$ jedan mesec, vise ne.

Ako neko ima preporuke za kineze sa domacim kanalima dajte link, pretraga slabo daje rezultate.
Imas i ovde dosta jeftinije na 12 meseci, sasvim korektno i ima sve nase programe, ex-yu, arene nase i hrvatske kao i Sportklub nas i hrvatski i dosta stranih sportskih kanala kao i Vod,serije,filmovi....tako reci nema sta nema.

 
Zamolio bih ako ima neko raspoložen da pošalje jednu m3u listu sa domaćim kanalima.
 
Pozdrav svima !
Nov sam na forumu, nadam se da cete pomoci oko preporuke za listu koja ima srpski K1 kanal, kao i SK i Arene sa visokim bit rateom ?
Hvala !
 
Da, nema Android TV aplikaciju, ali screencast sasvim uredno radi sa telefona na Android TV
 
Идемо за вечерашњу лигу шампиона тест налог за Тввиет, као и увек на ПП.
Ко хоће, може да нагласи да жели тест у СИПТВ плејеру. Листу не делим.
 
Pozdrav ekipo,
Zamolio bih one koji koriste kineze za Arene i Sport klubove i zadovoljni su uslugom da mi pošalju linkove do Alija odakle su kupili. Hoću da kupim neke i našao sam dosta linkova na Aliju ali ne bih uzimao bez preporuke.
 
ovaj vipmax server je zaista sjajan, sinoc gledam ligu sampiona, ama nijednom nije kasljucnuo, zastopao, RMC kanali francuski...ima zilion sportskih kanala, slika uglavnom full hd, ima i UHD sekciju...ovo je url http://vipmax-tv.net:8080/c/
 
Нема шта да се каже - стварно добра листа. Једино што од ових 19.000+ канала барем 50% су дупликати.
IMG_20210218_075333.jpg
 
Ни ја. Убио сам се скенирајући Немце за добар дрим-бокс који отвара цео Скај Спорт пакет. И нашао једног али му баш јединица не ради.😁
У ствари, имала је једна италијанска листа, али та час ради - а час не.

ПС: Која је листа? Па написао је @galebsjuga
 
Ни ја. Убио сам се скенирајући Немце за добар дрим-бокс који отвара цео Скај Спорт пакет. И нашао једног али му баш јединица не ради.😁
У ствари, имала је једна италијанска листа, али та час ради - а час не.

ПС: Која је листа? Па написао је @galebsjuga
Da vipmax ali tesko se nalazi na netu bilo kakva informacija o njima. Tek na fejsu nasao vipmax pro. Ne znam da li je to to. Cene pristupacne. Uzecu test provericu. Evo ako zeli neko da proba.
 
Ни ја. Убио сам се скенирајући Немце за добар дрим-бокс који отвара цео Скај Спорт пакет. И нашао једног али му баш јединица не ради.😁
У ствари, имала је једна италијанска листа, али та час ради - а час не.

ПС: Која је листа? Па написао је @galebsjuga
Ja dobio 3 maca..kazu tesko se skenira..ti to bolje znas..ja ne znam skenirati
 
Мислио сам на дримбоксове да се тешко налазе.
А ове МАК налоге - ма то је за 90% сервера лагано. Наравно када имаш ДОКТОРА да прави конфиге по потреби за сваки проблематични сервер.
Нећу га именовати, зна он и сам да на њега мислим.
 
Па шта имам више да пробам? Нашао дам за себе 20-ак комада, мени је то и више него довољно.
 
Ja sam uzeo kineze sa alija, 20usd za 12 meseci na 2 uređaja. Lista nema NovuS i NovuSport, ali za te pare je skroz ok. Ove kanale što mi fale rešavam " piratskim" MAG listama. Mnogo bolji odnos uloženo-dobijeno nego EON.

https://www.aliexpress.com/store/911125096
Ima novu s i n1,nisam obratio paznju da li ima nova sport,ali kanali baferuju,ima hrvatsku i jugoslovensku listu sa srpskim,hrvatskim,bosanskim,makedonskim i slovenackim kanalima i sve to nabacano djuture.
Ne preporucujem.
Trenutno koristim mytv.fun listu dobijenu ovde i ekstra i rado bi je kupio kad bi znao gde.
 
Evo prodavaca koji jos uvek rade i ok su.




 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno