Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi, dobronamerno vam kažem, svako mnogo javno spominjanje nekih listi je obrnuto proporcionalno njihovom trajanju/nalaženju/dobijanju, postoji i PM za neke stvari
 
Пааааа... И није баш тачно. Ја ћу ти набројати неке које можеш само легално гледати, тј. неможеш их никако искенирати.

Послато са Nova 5T
 
Dobro, mislio sam na ove spominjane, ne mislim na tipa tvviet, red devil i tako te ako na njih misliš da se ne mogu skenirati
 
Pa i da dodam Nordik.za tesko skeniranje

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Нордик1 ?
Он се лако може искенирати а гледа се помоћу ВПН-а. Или си баш батли да "набодеш" српски МАК као ја и гледаш без проблема.
Тачно, reddevils и ТВВИЕТ све да им и нађеш мак адресе - не можеш их користити.

Послато са Nova 5T
 
Нордик1 ?
Он се лако може искенирати а гледа се помоћу ВПН-а. Или си баш батли да "набодеш" српски МАК као ја и гледаш без проблема.
Тачно, reddevils и ТВВИЕТ све да им и нађеш мак адресе - не можеш их користити.

Послато са Nova 5T

Reč batli nisam čuo ne pamtim, super :)
 
Пааааа... И није баш тачно. Ја ћу ти набројати неке које можеш само легално гледати, тј. неможеш их никако искенирати.

Послато са Nova 5T
Које? :D
Није све скенирање мак адресе. То си заборавио?


Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Наравно да нисам, али је сад то најпопуларнији начин.
Ето, скенирај тввиет на који хоћеш начин и јави шта си нашао.
За сваки налог ти дајем гајбу пива.

Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
U čemu može da bude fazon ako neka gratis lista stane u određenom periodu i nakon toga proradi?

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Znači da je tih 2 sata gledao onaj ko je to platio ili ti "gazda"? :D
 
Zamolio bih ako ima neko raspoložen da mi pošalje jednu listu. Trebaju mi domaći kanali Adria media grupe (SK, N1, NovaS...).

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Uzivajte dok zurka traje jer sve vise provajdera prelazi na nove panele, tako da ce biti sve teze dolaziti do listi
 
Па пази, журка за некога траје пар месеци или годину - две.
Мени нпр. журка траје тамо негде од времена када је максимална брзина нета (АДСЛ) била 1mbps.

Послато са Nova 5T
 
Društvo, ističe mi ovih dana tvviet lista i hteo bih da uzmem neku drugu, jer u poslednje vreme nisam zadovoljan. Često mi zašteka RTS, kao i neki SportKlub-ovi. Podrška viiše nije kao ranije, ja im napišem, oni mi odgovore sutradan.
Elem, koju listu biste mi preporučili? Bitni su mi srpski kanali, kao i Arene i SK. Platio bih do 10tak evra mesečno.

Hvala unapred.
 
Pozz jel moze neko pomoci oko stbemu liste? Imstalirao sam.stbemu na firestick 4k i nasao neku listu super radi svidja mi se i sto ima epg na svim kanalima! Sad me.interesuje gdje vi nalazite liste? Volio bih naco listu gdje ima i americkih kanala! Citao sam i o skeniranju mac adressa! Ako moze neko u pp da objasni oko tog skeniranja i mozda neka.dobra dusa da posalje neku listu? Hvala vam
 
Društvo, ističe mi ovih dana tvviet lista i hteo bih da uzmem neku drugu, jer u poslednje vreme nisam zadovoljan. Često mi zašteka RTS, kao i neki SportKlub-ovi. Podrška viiše nije kao ranije, ja im napišem, oni mi odgovore sutradan.
Elem, koju listu biste mi preporučili? Bitni su mi srpski kanali, kao i Arene i SK. Platio bih do 10tak evra mesečno.

Hvala unapred.
Tesko to da ti smeta da ces naci bolje kod drugoga..pogotovo podrska,koja je naaaj kod vieta...imas NOVA iptv jeftiniji su duplo, rade kanali ok, veci izbor kanala

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Društvo, ističe mi ovih dana tvviet lista i hteo bih da uzmem neku drugu, jer u poslednje vreme nisam zadovoljan. Često mi zašteka RTS, kao i neki SportKlub-ovi. Podrška viiše nije kao ranije, ja im napišem, oni mi odgovore sutradan.
Elem, koju listu biste mi preporučili? Bitni su mi srpski kanali, kao i Arene i SK. Platio bih do 10tak evra mesečno.

Hvala unapred.
Probaj reddevils listu. Domaći kanali su bolji nego na tvviet, ali im je podrška preko mejla i može da traje i traje dok ne dobiješ odgovor.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Nista ne vredi bez pravovremene podrske. Ne treba kupovati one koji nemaju dobru podrsku

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Društvo, ističe mi ovih dana tvviet lista i hteo bih da uzmem neku drugu, jer u poslednje vreme nisam zadovoljan. Često mi zašteka RTS, kao i neki SportKlub-ovi. Podrška viiše nije kao ranije, ja im napišem, oni mi odgovore sutradan.
Elem, koju listu biste mi preporučili? Bitni su mi srpski kanali, kao i Arene i SK. Platio bih do 10tak evra mesečno.

Hvala unapred.
Нешто нисам приметио да се неко жалио на РТС и СК канале.
Да ли си у тввиет вајбер групи? Проблеми се решавају доста брзо.

Послато са Nova 5T
 
Gledam ja rts na tvviet nekada bude bafer. U poslednje vreme radi dobro.
Sport klubovi na tvviet rade dobro.
Možda je do provajdera.
Koristim i reddevils slabiji je bitrate naših kanala nego na tvviet
Imam obadvije liste
 
Нешто нисам приметио да се неко жалио на РТС и СК канале.
Да ли си у тввиет вајбер групи? Проблеми се решавају доста брзо.

Послато са Nova 5T

Sve je uglavnom ok dok ne počne neka evroligaška utakmica u košarci, e onda hoće da zeza SK. Ranije nije, to mi se dešava zadnjih 20tak dana, a brzina interneta mi je 250/50 i konstantna je.
Čim prođe utakmica nema više seckanja. Kao da je zbog nekakvog opterećenja ili čega već...
 
Društvo, ističe mi ovih dana tvviet lista i hteo bih da uzmem neku drugu, jer u poslednje vreme nisam zadovoljan. Često mi zašteka RTS, kao i neki SportKlub-ovi. Podrška viiše nije kao ranije, ja im napišem, oni mi odgovore sutradan.
Elem, koju listu biste mi preporučili? Bitni su mi srpski kanali, kao i Arene i SK. Platio bih do 10tak evra mesečno.

Hvala unapred.

Ja kod red devila nisam imao nikakvih problema ni u vreme odigravanja utakmica.
Nista te ne kosta uzmi test pa probaj.
Za kontakt ako zelis javi se na PM.
Pozdrav!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno