Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima ih dosta dobrih..svaki ciga svoga konja hvali..ja volim bein i dazn za fudbal, za tenis tennis channel, za NBA TSN kanadski

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Тенис ченел покрива један терен, причам о покривању свих битних терена.
Слажем се за ESPN3 коди адон [emoji6] , имам га, а ту је и јуроспорт плејер којег немам али има га у пар листи па да видим да ли ће радити и како.
Наравно, увек је ту и јуроспорт 360° .

Послато са Nova 5T
 
Ааа, бреее, добијате џабе и тражите замерку [emoji23]
Добар је нордик за спорт, мада има и бољих за спорт. Али не смем да вам кажем које су - одмах би било дај [emoji1787]
Ја искрено комбинујем пар. Чекам сад Аустралијан Опен да видим на чему сам.

Послато са Nova 5T
Ti ti namerno volis da kazes da imas nesto dobroooo da popalis masu. Ajde sada saljiiii, cim pricassss [emoji23].

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ааааааа, јок! Нема ништа од тог.
Тражите од фрапса, ваљда има нешто чим се стално хвали.
Послато са Nova 5T
 
Ааа, бреее, добијате џабе и тражите замерку [emoji23]
Добар је нордик за спорт, мада има и бољих за спорт. Али не смем да вам кажем које су - одмах би било дај [emoji1787]
Ја искрено комбинујем пар. Чекам сад Аустралијан Опен да видим на чему сам.

Послато са Nova 5T

Ko traži zamerke, samo se upoređuju liste i iznose utisci :)

S obzirom da je NBA League Pass izvorno u 1080p kvalitetu bolje verovatno ne može da se nađe, osim kad prenose nacionalne televizije neke bitnije utakmice...
Pošto je Denver za NBA rupa i mala franšiza NBA league pass je u 80% jedino rešenje :)
 
Poslednja izmena:
Je li ubacivao neko ove liste sto se dele ulg tv. Probao sam preko kupljene smart iptv da ubacim mac i url i nece. Posle sam probao da ubacim preko smarters apk koristeci user name i pass i nece. Da li ovaj softver na lg televizorima pravi problem, kod mene liste rade normalno?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
nešto nisi odradio kako treba
Sve te lg aplikacije rade odlično. i Ssip i smarters i duplex i iptv vod.... Da ne nabrajam dalje
i sve su za m3u liste, ne za mac, i to da znaš
 
Kako vama radi ona lista,D....n?Menu neće ništa da učita,da li je do IPTV smarters ili je lista označila?
 
Je li ubacivao neko ove liste sto se dele ulg tv. Probao sam preko kupljene smart iptv da ubacim mac i url i nece. Posle sam probao da ubacim preko smarters apk koristeci user name i pass i nece. Da li ovaj softver na lg televizorima pravi problem, kod mene liste rade normalno?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Radi preko stbemu na Shield, doduše nisam probao na lg. Probacu kasnije pa javljam.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
[emoji23]
Јес', нема одзива сервера. Канда да су нас провалили

Послато са Nova 5T
Промењен је сервер. Не ради више онако како је пре радио. Сад ради као и сви сервери, по једну конекцију.
 
Poslednja izmena:
Sad tek provalio da tivimate može da snima čak i kad je Shield u stand by kao i preko SMB na određen storage. Jedino što se snimanje vodi kao dodatna konekcija. Da ovo poživi samo[emoji16].

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Uzeo sam listu na ali 20e za godinu dana.imam 47000 strimova od toga 13000 kanala.ama bas sve ima,tipa islandski ,malteski ,afganistanski kanali sportski.dakle nekih 1.6 e mjesecno a ovdje ovi lopovi daju 10 e mjesecno,ma vazi

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Тоооо! Обожавам занзибарски први канал [emoji847], а тек Перуанске.

Послато са Nova 5T
 
Ево гледам сад једну листу. Изгледа брутално: 133 групе канала, 18902 канала. Вау!
И? 1/3 канала су дупликати ( ако не и више ); 1/3 канала и не ради. Од тога што ради - пише ФХД а канал чист СД. Или је канал ХД према логоу, а сигнал СД. О 4К каналима да не говоримо - или не раде, или су плафон ФХД. Love Nature 4K иде у 720р. Movistar F1 набуџен са 1080 на 4К - слика јадна.
Синестар премијер 1 и 2 не раде уопште. Дупликати: обичан канал, па као бекап који не ради, па исто то као HEVC који можда ради а можда не.
И тако. Узео бих ту листу када би ми власник платио да је гледам, а не ја да њему плаћам.

Послато са Nova 5T
 
Pozdrav svima
Jedna/dve molbe za oni koji se razumeju u iptv pricu i enigma2 box-ove.
Naime, imam Zgemma H7s risiever, on ima multiboot gde mogu instalirati 4 razlicita image-a (operativna sistema, nesto kao 4 razlicite aplikacije za istu namenu na adoroid telefonima).
Za enigma2 risivere postoji X-Streamtiy plugin koji radi sa .m3u listama. Ako lista ima u sebi i epg sve to izgleda extra.
E sad, u cemu je probem?
Probelm je sto gotovo da nema listi koje mogu staviti u ovaj plugin a da ne blokiraju. Ako istu listu stavim u sva 4 image-a, kad udjem u neki drugi, lista blokira i nista mi ne vredi na neko vreme.
Dakle, zakljucujem da bi mi trebale 4 razlicite .m3u liste koje traju neko vreme a da ne mora da se menja user i pass svaki dan. Imam clientportal i trajace mi jos neko vreme. Ako neko ima jos neke portale cije liste trajno radu u X-Streamtiy plugin a da ne blokiraju na gore opisani nacin, bio bih mu zahvalan da mi posalje. Ili da mi posalje objasnjenje da ih sam pribavim. Pod ovim podrazumemvam konkretno objasnjenje, jer na zalost imam malo vise godina pa vise nisam u stanju da satima sedim pred racunarom i trazim resenje za neki problem, tj. mogucnost. Pre 20 godina to nije bio problem, ali sada vec jeste. Manje-vise svi cete ga imati. Zato savet: cuvajte zdravlje, krecite se svaki dan 2x5km!!
Hvala unapred na odgovoru.
 
Jer probao neko Stalker player za LG Webos tv? Da li u njemu rade besplatne mac liste kao za stb emu?
 
Pozdrav,
Da li neko moze da indetifikuje koji je ovo provider:
http://mag.you24.online:8080
koriste jos nekoliko domena ali se svuda navodi ova adresa. Servis je neverovatno stabilan i brz. Vise od 2 god koristim RD ali mi se ovaj vise svidja. Ako neko zna molim za kontakt
 
Pozdrav,
nisam do sad koristio IPTV liste. Koristim EON preko VPNa jer ne gledam iz Srbije. U globalu radi ok, osim sto na 'gledaj unazad' nekad secka. Zaboravih da kazem da ga koristim na atv na Sony tvu. E sad se razmisljam da probam neke od ovih navedenih lista. Da li ima neka da ima EPG i premotavanje? Ne prstim previse sport, vazniji su mi filmski kanali. Tipa EON Pro + ...
Da li ima neko iskustvo sa gledanjem slicnih lista iz Nemacke? Da li mora VPN zbog mogucih problema zbog SKY i net provajdera?

P.S.
Jedan prijatelj koristi neku 'Prava TV' ali preko amazon 4k sticka. Zna li neko nesto o toj listi?
 
Poslednja izmena:
Nemacka je mnogo rigorozna sa svim takvim "zahebancijama" tog tipa, tako da je VPN i vise nego dobrodosao.
 
Da li bi to pravilo problem jer bih cesto imao novi IP? Da ne pomisle iptv vlasnici da se radi deljenje, pa da me blokiraju?
Imate neki predlog koja lista, da parira eonu? Ili da ostanem na eonu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno