Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa šalju u roku od par sati u inbox, i na ali app ako imaš instaliran
 
Uglavnom su ok, zavisi od kanala. Ja imam uporedo gotit i jos neku listu koju sam platio 15$ 14meseci, pa ih kombinujem.

Gottit preko app na boxu, a ova druga preko perfect playera

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Evo poslao Kinez podatke i sve radi super.
Hvala vam svima koji ste pomogli.

Jel sad samo da mu kliknem tamo Confirm good received jel tako?

:)
 
Tako je. I oceni ga, pa ćeš sledeći put imati popus'
 
Kako smart tv to je vec u tv?
Aplikacija za smart tv se zove smart iptv, kada kupis listu preko te aplikacije ces je koristiti na smart tv. Koliko sam ispratio temu ta aplikacija se placa jednokratno 5 eura posle isteklog trial perioda od 7 dana.

Listu posebno placas kada je odaberes.
 
Aplikacija za smart tv se zove smart iptv, kada kupis listu preko te aplikacije ces je koristiti na smart tv. Koliko sam ispratio temu ta aplikacija se placa jednokratno 5 eura posle isteklog trial perioda od 7 dana.

Listu posebno placas kada je odaberes.
Da li je ta aplikacija bolja od Kodi-ja i TiviMate-a?

TiviMate za nekih 5€ jednokratno nudi multiscreen, PiP mode, dodavanje sekundarne liste, dodavanje EPG-a i sekundarnog EPG-a, promena pozicija kanala, pravljenje grupa, favoriti, dodavanje subtitle-a, otvaranje u externom plejeru, veoma pregledan EPG, automatsko otvaranje kad se uključi uređaj (Kao EON TV na EON Box-u) i još dosta toga.

Isto tako liste učitava veoma brzo, par sekundi dok Kodi baš duže vremena učitava kanale.
 
Poslednja izmena:
Da li je ta aplikacija bolja od Kodi-ja i TiviMate-a?

TiviMate za nekih 5€ jednokratno nudi multiscreen, PiP mode, dodavanje sekundarne liste, dodavanje EPG-a i sekundarnog EPG-a, promena pozicija kanala, pravljenje grupa, favoriti, dodavanje subtitle-a, otvaranje u externom plejeru, veoma pregledan EPG, automatsko otvaranje kad se uključi uređaj (Kao EON TV na EON Box-u) i još dosta toga.

Isto tako liste učitava veoma brzo, par sekundi dok Kodi baš duže vremena učitava kanale.
Jel TiviMate godišnja pretplata 5e ili jednom platiš ?
 
Jel TiviMate godišnja pretplata 5e ili jednom platiš ?
Jeste, 5€ godišnje, totalno sam to zaboravio i kad sam hteo da ispravim nisam više mogao post edit.

Oko 5€ godišnje i ako ne grešim oko 23€ lifetime. Ja bih uvek uzeo ovo za 5€. Bacio sam pogled na onaj Smart IPTV, meni se ne sviđa kako izgleda app, ne znam za onu ali TiviMate ima baš dosta kul opcija.
 
S tim što je to android app, i nema ga za LG i Samsung operativne sisteme
 
Зашто цитирате претходни пост? Јасно је свима да се одговсра на задњи.

Што се апликације Smart IPTV тиче, може се додати до 10 листи са уређаја и још 10 са линка до листе. Листу можете на рачунару средити тако да има групе, па када у апликацији бирате групу, одаберете жељену.
Узгред, колико видим, добар део људи меша ове 2 апликације

Послато са GT-I9505 помоћу Тапатока
388cd8de537070b50147604b2c1d295a.jpg
33e175715cee7605fa7dd8afde7b63a7.jpg
 
Poslednja izmena:
Kako radi PiP ako imas samo jednu listu koja podrzava jedan uredjaj? Pretpostavljam da ne moze?
 
Зашто цитирате претходни пост? Јасно је свима да се одговсра на задњи.

Што се апликације Smart IPTV тиче, може се додати до 10 листи са уређаја и још 10 са линка до листе. Листу можете на рачунару средити тако да има групе, па када у апликацији бирате групу, одаберете жељену.

Послато са GT-I9505 помоћу Тапатока
Jel postoji neki player za pc koji vidi grupe? Meni u vlc kad sam probao su svi kanali bili djuture u listi.
 
Ima jedan programcic, zove se m3ulisteditor, sa njim se mogu lepo izbaciti kanali koji su nepotrebni a ostali lepse poslagati. Jeste da je jedan deo interfejsa na talijanskom, ali mislim da se svako moze snaci!

Širok pojam, može li tačan naziv, skrinsot, link...?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeedan upit na google i barem kod mene prvi odgovor salje na link za preuzimanje.
 
Aplikacija za smart tv se zove smart iptv, kada kupis listu preko te aplikacije ces je koristiti na smart tv. Koliko sam ispratio temu ta aplikacija se placa jednokratno 5 eura posle isteklog trial perioda od 7 dana.

Listu posebno placas kada je odaberes.

Gde mogu kupiti liste i kako ubaciti u tv
 
Procitaj zadnjih 20-tak strana, sve je napisano vise puta

...riding on 720p...
 
Jeedan upit na google i barem kod mene prvi odgovor salje na link za preuzimanje.

Šalje i mene prvih 30 odgovora na 30 raznih editora ali se ni jedan ne zove tako i nema delove italijanskog menija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
OK je kvalitet
evo podatak
Beleška 2020-01-25 184732.jpg
 
Na gotit često Arena sport 1 HD RS bude u SD iliti 576p i to je dealbreaker za mene. Da li ih TVViet emituje u HD?
 
Kod njih je full hd
 
Koja je to gotit iptv lista koju koristis? Nasao nekoliko na aliju? Posto bi listu koristio preko pvr iptv u kodi-ju daje li m3u fajl ili adresu? Nisam nikada kupovao preko alija, moze se platiti visom u dinarima?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno