Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jutros uzeo test listu GOTiT. Sta reci, koju poruku poslati?. Na 42'' HDready plazmi+firestick 4K ovo uzasno izgleda, kome je bitan kvalitet obavezno prvo test da uzme. Do sada nisam nasao nijedan kanal koji makar lici na pristojan FHD bez obzira sta pise u nazivu kanala i koju rezoluciju prikazuje. Na PC isto dosta lose. Koliko para toliko muzike
 
Sa ovim nikako ne mogu da se složim
 
Samo sam izneo svoje misljenje i napisao da svako proveri sam. Free test na 24h i vozi Misko .
 
Šta si mislio da će ti dati prave fullhd kanale za par dolara
Onda uzmeš Nordic i uživaš
 
Naravno da nisam mislio, uverio sam se u ono sto sam vec znao al ajde da proverim tu toliko hvaljenu GOTit listu.
 
Na gotit jedino madjari su imali losiju sliku, ostalo super. Gledano na 42".

...riding on 720p...
 
Jutros uzeo test listu GOTiT. Sta reci, koju poruku poslati?. Na 42'' HDready plazmi+firestick 4K ovo uzasno izgleda, kome je bitan kvalitet obavezno prvo test da uzme. Do sada nisam nasao nijedan kanal koji makar lici na pristojan FHD bez obzira sta pise u nazivu kanala i koju rezoluciju prikazuje. Na PC isto dosta lose. Koliko para toliko muzike
RMC 4k francuski ti promakao? Ide vikend šaltaj malo batice možda i pogodiš neki fullHD[emoji16]. Gotit je odličan za cenu "koštanja". Probaj Beast za USA, Uk & Canada. Ali je 140$/god.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Test je trazen sa ovde postavljenog linka, imaju vise lista u ponudi kad se zatrazi test, ko zna koju su mi poslali. Kolega sad uzima sebi test pa cemo videti.
 
Moze preporuka za neku listu sa HD sportskim kanalima ali da je slika stvarno HD a ne zezanje. :)

Najvise mi treba za Italijansku ligu i LS kada nasi ne prenose (Na SBB-u sam).
 
RMC 4k francuski ti promakao? Ide vikend šaltaj malo batice možda i pogodiš neki fullHD[emoji16]. Gotit je odličan za cenu "koštanja". Probaj Beast za USA, Uk & Canada. Ali je 140$/god.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Batice, i tvoj RMC 4K je los , logo nekako sav iskrzan,mozaik se stalno pojavljuje, ocigledno je ovo neka losa linija. Trazio sam drugu test liniju posto su moji "prijatelji" veoma zadovoljni kvalitetom kanala. Salju drugi test za nekoliko minuta.
 
Izvinjavaju mi se, poslali su mi greskom listu za uredjaje niske rezolucije :-devil-:, Ovaj RMC 4k sad izgleda kako i treba da bude. Za ovu cenu pristojno izgleda.
 
Moze preporuka za neku listu sa HD sportskim kanalima ali da je slika stvarno HD a ne zezanje. :)

Najvise mi treba za Italijansku ligu i LS kada nasi ne prenose (Na SBB-u sam).
Arena prenosi žabare, SK ligu šampiona što se tiče naših kanala. Možeš domaći Tvviet koji je dobar, a možeš i Gotit gde imaš i strane i Atene,Sk, itd.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Arena prenosi žabare, SK ligu šampiona što se tiče naših kanala. Možeš domaći Tvviet koji je dobar, a možeš i Gotit gde imaš i strane i Atene,Sk, itd.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
SK ne prenosi ligu sampiona i nikada nije barem u Srbiji. Mozda si miskio na PL, arena prenosi LŠ
 
Moja greška. Da meni je PL=liga šampiona pošto ostale lige ne mogu ni da prismrde[emoji16]

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Od juče kako sam tražio test listuza smart iptv aplikaciju od gottita imam problem da otvorim smart iptv app na tv-u. Njima sam slao svoju mac adresu iz aplikacije.

Juče sam imao samo neke kockice na ekranu koje se vrte u krug. A danas imam neke tastere na donjem delu ekrana a na sredini se ponovo vrte kockice.
Brisao sam aplikaciju i ponovo je instalirao. Takođe sam i tv vratio na fabrička podešavanja, međutim ništa.
50ecb8825f1f66505bebb991c6b629c3.jpg
c2a32292f6b18d1f160b46d5038bb013.jpg


Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
Traži im samo m3u listu pa je ubaci sam na siptv sajtu za tvoju mac adresu tv-a.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
^^gotit lista je ogromna, moguce da se Tv muci da je ucita (odnosno smart iptv aplikacija). Meni vlc na kompu zabaguje sa celom listom. Resenje je da uzmes m3u listu, otvoris je u editoru (notepad++ npr.) obrises visak kanala (ili kopiras one koji ti trebaju u novi m3u fajl).

Ili ih pitaj mogu li da ti ubace samo exyu kanale za probu ako neces da se cimas.
 
bez problema ucitava iptv sofronov gotit na android box to znam i tivimate iz m3u linka.Kad se setim recicu ti dal oce smartiptv posto moram kod drugara probati njemu sam poklonio stari mxq pro 4k koji ima aktiviran smart iptv.
Pozdrav
 
Koji GOTiT je najbolji za srpske,makedonske,bosanske,hrvatske i bugarske kanale?
Nije lose da su tu i ovi nama slicni poljaci,slovaci,cesi,slovenci,ukrajinci,rusi.
 
Ovaj sa linka koji sam okačio koju stranu pre
 
Gotit uopšte nema loš kvalitet kanala, i rade bez prekidanja. Jedino me nervira što nekad baguje Sportklub, čas je srpski, čas hrvatski, iako ne menjam kanal.
Za te pare dosta dobro. Vidim ovaj tvviet, 12€ je previše za iptv, bar za mene.
Gotit mi završava posao i više nego dobro.
 
E sad, bez prekidanja... :)

...riding on 720p...
 
Jel gledanje m3u linka,npr GoTit , može biti kažnjivo i jel bolje ga koristiti uz VPN?

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
 
Ne, koliko znam. Ako može u Švabiji može svuda[emoji16]. Ali možeš da koristiš vpn ne smeta. Probao sa i bez.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Sada malo testirao m3u listu sa home bee store na tanixu9s sa amslogic procesorom sa instaliranim CoreElecom preko pvr simple clienta i mogu reci da je slika za 20 procenata lepsa i tecnije radi pogotovo na sportskim kanalima nego sta je to slucaj na iptv smarters pro.Ali ima jedan drugi problem sto je nekonforam rad sa listom kanala jedino sa nekim editorom da se ista edituje i ostavi ono sta se zeli gledati jer ovako je zahtevno i gubi se puno vrenena jer su kanali izmesani.
 
Ima jedan programcic, zove se m3ulisteditor, sa njim se mogu lepo izbaciti kanali koji su nepotrebni a ostali lepse poslagati. Jeste da je jedan deo interfejsa na talijanskom, ali mislim da se svako moze snaci!
 
Prečesto se ažurira lista da bi se stalno editovala.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ja sam izvukao kanale koji me zanimaju, sortirao po želji, sredio nazive za EPG. Ne vidim šta bitno može da se menja da bih ažurirao listu svako malo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno