Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala Renneu,samo jos jedno pitanje jel bolji GOTiT ili ovaj drugi pomenuti HomeBee IPTV?
 
Zna li neko kako da napravim svoju m3u listu filmova i da je podelim. Imam veoma veliku kolekciju na hardovima,
pa sam mislio da napravim server i da podelim preko mreze da mogu uvek da pristupim.
 
Za tako nešto ti ne treba m3u playlista... može ali drugačiji pristup daje daleko pregledniji krajnji rezultat.
Testiraj "Plex" ili koji god drugi media server...
 
Zna li neko kako da napravim svoju m3u listu filmova i da je podelim. Imam veoma veliku kolekciju na hardovima,
pa sam mislio da napravim server i da podelim preko mreze da mogu uvek da pristupim.

Msm ne vidim svrhu ali lako, napr:

#EXTM3U
#EXTINF:-1, Ime Filma 1
d:\Filmovi\Ime Filma 1
#EXTINF:-1, Ime Filma 2
d:\Filmovi\Ime Filma 2

...
Lokacija ovo d:\filmovi naravno ja lupio ti napravis putanju do svog fajla/ova
 
Uzeo par test listi gotit, ovo sljaka sve u 16.

Da li se zna da li ima preteranih razlika. Probao sam dve jedna mi deluje za nijansu bolja slika ali moze biti subjektivno medjutim tu listu mi dosta duze ucitava

VLC na kompu lagano, Smart IPTV na smart tv. Sve iz prve radi.

Ovo samo zbog arene da se uzme pa je bagatela.

Sad uporedjujem SK1 kablovsku i stream kasni samo 12 sekundi, to je sjajno.
 
Poslednja izmena:
Jednu sa jednog oglasa drugu sa drugog da vidim ima li razlike.

Kada bacim na smart tv jedna ima 22000 kanala druga 57000. Sto je apsolutno nebitno a verovatno dosta njih ni ne sljaka.

A sto pitas sto par listi?

Mozda se nisam dobro izrazio, tacnije nisam sw dobro izrazio. Par test linija sam uzeo, tacnije dve.


Sad sam napravio listu sa Arenama i Sportklubovima sa jedne test linije i druge. Druga linija bolja slika 30%minimum. Na 50" da nekome pustim da mi dodje kuci ne bi izvalio da nije direktno sa kablovske. Medjutim skuplja vise nego duplo, izadje 104 usd godisnje [emoji23]. Kolko para tolko muzike [emoji4]

Sad gledam Hrvatske Arene imaju na liniji 1 (jeftinijoj) bolji kvalitet od Srpskih i to podosta koje su isto na liniji 1.

Hm mada ima toliko sportskih kanala da je ovo bez dileme odlicna stvar.
 
Poslednja izmena:
Ima vise GOTiT prodavaca ali su liste iste.
Ja sam uporedjivao 2 i nema apsolutno nikakve razlike ni u broju kanala ni kvalitetu.
Uzmi najjeftiniju, 24 dolara za 12 meseci, GOTiT-EverFast Store
 
Ima vise GOTiT prodavaca ali su liste iste.
Ja sam uporedjivao 2 i nema apsolutno nikakve razlike ni u broju kanala ni kvalitetu.
Uzmi najjeftiniju, 24 dolara za 12 meseci, GOTiT-EverFast Store

Tu cu i uzeti a razlike ima definitivno, stavio sam u listu kanal do kanala i vidi se razlika. Ali je i igromna razlika u ceni.

Druga koja je kvalitetnija je EverGreat. Probaj test liniju i uporedi srpske arene ako imas vremena i volje. To sam jedino uporedjivao i vidi se razlika. Ostalo deluje manje vise isto.
 
Moram da se zahvalim za PLEX . Probao sam i mogucnosti su ogromne. Neverovatno kako nisam znao
za ovo a toliko godina sam u svetu racunara. Hvala care ziv bio i svaka ti dala.
 
Tu cu i uzeti a razlike ima definitivno, stavio sam u listu kanal do kanala i vidi se razlika. Ali je i igromna razlika u ceni.

Druga koja je kvalitetnija je EverGreat. Probaj test liniju i uporedi srpske arene ako imas vremena i volje. To sam jedino uporedjivao i vidi se razlika. Ostalo deluje manje vise isto.
Baš sam te 2 i poredio.
27 dolara evergreat, 24 everfast kad se doda u favorite. Skinuo m3u fajlove i sve isto u oba osim usera i passworda. Na iste servere se oba kače i isti id brojevi kanala.
 
Baš sam te 2 i poredio.
27 dolara evergreat, 24 everfast kad se doda u favorite. Skinuo m3u fajlove i sve isto u oba osim usera i passworda. Na iste servere se oba kače i isti id brojevi kanala.
Kod mene nije tako u test linijama i nije ta razlika u ceni.

Evergreat se kaci na slt.selling-team.cn a fast se kaci na wotld-iptv.net

Kod greata na kraju adrese stoji .ts a kod fasta ne stoji i kraci je za jedno 10 do 15 karaktera.

Nismo iste uppredjivali.
 
Možda su nešto promenili u međuvremenu. Kad sam testirao pre nekoliko meseci, sve je bilo isto.
 
Evo, da podelim svoje istraživanje sa drugima, možda nekome bude značilo.
Imam smart tv marke VOX, koji nije android, ima neke svoje aplikacije koje ničemu ne služe osim Youtubea. Podržava DLNA. Pošto me nervira da svaki put na laptop kopčam HDMI pa preko VLC-a puštam sliku na tv, a aplikacije za iptv nema, tj. ne postoji, rešenje je Serviio.
Serviio instalirate na kompjuteru koji je u kući (laptop, komp, svejedno), na laptopu ubacite kanal po kanal koji hoćete da gledate i onda na tv-u preko DLNA opcije na tv-u u delu MEDIA listate kanale i pustate direktno na tv. Slika je kod mene odlična, nema seckanja, sve lepo radi.
Nadam se da će nekome značiti.
 
Какав је готит са овим каналима?
3486ab950fee57d66b772c6cd2cfd356.jpg

89a96ef27755a3f069ecaf84eab27c80.jpg

8012cb08f9e1141698fb85ddbae3f6ac.jpg

401dbbb41ace0d8eb20398b6105941f0.jpg

Послато са GT-I9505 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nema kod mene u listi tih 360. Oni rade samo kad su grand slemovi, uglavnom AO i RG. Imao sam ih ranije na satelitu.
 
Da li je moguće da neće da mi se učita lista na smart iptv aplikaciji na Novom lg tv-u zato što sam iza cg nata? Uzima sam više različitih test listi i ni jedna mi ne radi.
1b2878c0b070490ed7810a27da1aca08.jpg


Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
Da li je moguće da neće da mi se učita lista na smart iptv aplikaciji na Novom lg tv-u zato što sam iza cg nata? Uzima sam više različitih test listi i ni jedna mi ne radi.
1b2878c0b070490ed7810a27da1aca08.jpg


Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
Meni radi a iza nat-a sam, samo na samsungu
 
e pa da, sad se setih
jel prošlo sedam dana od kada si prvi put startovao app?
samo sedam dana radi, posle moraš da šlatiš 5$ za svoj mac da bi funkcionisalo
 
Poslednja izmena:
Čini mi se da je na Samsungu izbacio obaveštenje da mora da se plati, i MAC adresu. Nije vrteo ove kockice.
 
I poslednja opcija je da je lista prevelika, i da tv nema dovoljno memorije.
Onda se bira opcija save online, i samo se pastuje url liste
 
@salacue Koji je to iptv na gotitu nema ovi eurosport 360 ?
 
Мој ИПТВ.
Убацујем канале које желим, са мени знаних листи и извора. Углавном, Еуроспорт 360° 1-9 има само у немачком Скај пакету.

Послато са GT-I9505 помоћу Тапатока
 
e pa da, sad se setih
jel prošlo sedam dana od kada si prvi put startovao app?
samo sedam dana radi, posle moraš da šlatiš 5$ za svoj mac da bi funkcionisalo
Malo pre dođem kući sa posla palim tv, on se nešto sporo podiže kao prvi put kad pališ tv. Nakon nekog vremena napisa mi da se sistem ažurirao. Probam posle toga samrt iptv aplikaciju i radi :)
Inače je nov tv LG55UM7510 u pitanju. Kupljen prošle nedelje.
Čim sam ga uzeo uradio sam dva updata i evo danas dobih treći.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
Uzeo bih GOTiT preko alija ( ovo ce mi biti prvi put )
Zanima me oko spanskih kanala
ako moze neko da potvrdi dal imaju dva spanska TV kanala MEGA i LA SEXTA
bilo bi dobro ako ih ima u HD-u i samo da potvrdite da rade normalno (da ne seckaju i sl)
da znam... posto bih ta 2 gledao najcesce

I jos jedna stvar , kako on (kinez) meni to posalje..? ja bih to gledao preko PC-a preko VLC-a kao m3u
verovatno nakon uplate u roku od 24h on bi mi u PM poslao m3u listu kao link i to je to?
Hvala svima unapred
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno