Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovaj refundo iptv je reseller Rapid IPTV (iptv community), tako da imate jeftinije, koliko vidim među skupljima je.

ref.jpg

Kao problem je sa trial-om ali ako platiš onda svi problemi nestaju, ccc...
 
Poslednja izmena:
Koji je to rapid, jer kada ukucam u pretragu vise njih ima sa minimum 20e mesecno?

...riding on 720p...
 
Мислиш ова?
b519e054385d3fec2fcffdb31fc39f66.jpg


Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
9b7cc73892c064acb08aa12dfcaf9321.jpg
 
Poslednja izmena:
Da napomenem, ja ne reklamiram niti preporučujem Rapid IPTV, nisam kupio pretplatu kod njih do sada, samo pratim njihov forum o dešavanjima. Šta više, koji god trial (2-3) da sam probao bili su neki problemi, uključujući i ovaj poslednji sa refundom. Ove gore što sam naveo su samo provereni reselleri sa iptv community foruma. Skrenuo sam pažnju onima koji su mislili da uzmu ovaj refundo da je u pitanju reseller i da ima za isto jeftinije.

@salacue ne znam da li je ta, na osnovu naziva servera deluje da jeste, kao što rekoh nemam njihovu pretplatu.

EDIT: vidim da i refundo ima tvg-id="ArenaSport1.hr" tvg-name="Arena Sport 1 FHD HR"

rp.jpg




Ako ima neki reseller Tvviet-a molio bih me kontaktira na PP imam pitanjce...
 
Poslednja izmena:
ТВвиет нема препродавце. Ради само он сам. Можеш га контактирати на ПП овде на форуму, али слабо свраћа генерално по форумима. Ако те нешто занима да ти се одмах одговори, можеш и мене на ПП, пошто се свакодневно са њим чујем.
Кад смо код ТВвиет - убачен канал звезда ТВ.
Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Opet vikend akcija, 5 najbrzih dobija test listu na 48h, posaljite mail u inbox :)

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
ТВвиет нема препродавце. Ради само он сам. Можеш га контактирати на ПП овде на форуму, али слабо свраћа генерално по форумима. Ако те нешто занима да ти се одмах одговори, можеш и мене на ПП, пошто се свакодневно са њим чујем.
Кад смо код ТВвиет - убачен канал звезда ТВ.
Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
Izgleda da samo ti imas Zvezdatv [emoji1] jel sakriven pod nekim drugim imenom?
 
У праву си. Зна да сам партизановац, па ме зеза [emoji16]
Крије се под кисс тв.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Pozdrav ljudi,

Sta je sa Gotit listom? Meni jedan dan radi, drugi ne radi. Pa pola dana ne radi i sve tako. U pocetku je radilo kako treba.

I da, ne gledam na dva uredjaja istovremeno. Sa kinezima se sporazumeti muka ziva. :crash:
 
Kod mene radi bez problema
 
I kod mene zezalo par dana.
Kod njih je fora da cesto treba osvezavati listu

...riding on 720p...
 
Ništa ne znači osvežavanje liste ako su linkovi ka kanalima nepromenjeni. I kod mene je loše radilo pre neki dan na par kanala koje gledam, ali sve je to nebitno za ovu cenu...
Ja sam izvukao samo grupe koje me zanimaju, prepravio nazive i sredio EPG, i sad je kao lutka.
 
Poslednja izmena:
Resetovali su mi password i sljakalo je dobro par sati i evo sad opet nece da otvori ni jedan kanal. I ja sam izvukao kanale koji me zanimaju, okacio na pastebin i to je radilo super, ali sad nece ni preko Gotit playera. Kako se inace sredjuje epg? Ubacio sam onaj nextgen ali vecina nasih kanala nema epg.. Pretpostavljam da moraju rucno da se prepravljaju imena kanala?
 
Какав црни пастебин?
Па он се прелако скенира. То као да си поделио јавно. Склањај то.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Ma neka mu stoji na paste in, kako bi mi drugačije gledali.
Hihihi
 
Ups, ispao sam naivan, nisam znao da je tako lako javno dostupno. Hvala na sugestiji. Gde okaciti sredjenu listu kako bih dobio link za, recimo, perfect player? A da je sigurno, naravno...
 
Направи на дропбоксу налог свој, копирај листу на дропбокс и прекопирај линк од ње у жељени плејер. Обавезно на крају линка где ти стоји =0 замени у =1.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Hvala, ja sam pokusavao preko Google drive, ali nije moglo... Verovatno cu da prebacim listu na box, ali dobro da znam i za ovu opciju.
 
Ako neko naleti u nekoj IPTV listi na Stingray Festival 4k neka javne (može na PM) .

Screenshot_1.png
 
Test lista na 24h, kome treba neka posalje mail u inbox :)

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Test lista cega?
 
Gotit je aplikacija za xtreamcodes ne radi se ni o kakvoj specijalnoj listi jedino malo kinezi zezaju sa test accountima tih lista ima besplatno koliko hocete..A inace su prekidi ovih dana zbog problema sa tim serverom ..I ne placajte servere kao tv viet itd koji extra zaradjuju za taj novac imate jeftinije i znatno bolje servere ..
 
Poslednja izmena:
Hajde da ne pravimo ovde komercijalu, i ovako smo pregazili pravila...

...riding on 720p...
 
Gotit je aplikacija za xtreamcodes ne radi se ni o kakvoj specijalnoj listi jedino malo kinezi zezaju sa test accountima tih lista ima besplatno koliko hocete..A inace su prekidi ovih dana zbog problema sa tim serverom ..I ne placajte servere kao tv viet itd koji extra zaradjuju za taj novac imate jeftinije i znatno bolje servere ..

Koje znatno bolje servere? I kako mislis "za taj novac jeftinije"? :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno