Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Probao sam Nitro stb. To je samo zamenjena ikonica od stb emu.
Ksaw ssam probao i isto sa tom listom sto imam restartuje fox android.

Najludje od svega je sto mi se to pre nije desavalo. Pre zakuca lista jer je ocigledno jos neko koristi, ali samo zablokira i mogu da je odblokiram kada reloadujem portal.

U medjuvremenu sam radio reset androida na fabricka podesavanja i posle toga mi se desava taj problem sa restartovanjem androida kada zakuca stb emu

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nije to tebi do aplikacije sigurno. Meni radi na dva Android tv 9(Eon boxevi) i jednom Android tv8(mi box 3),i nikad nije restartovala ili blokirala boxeve. Taj Fox verovatno ima neki klasican Android 7,8…? Probaj jos jednom da uradis kompletan factory reset androida .
 
Na eon boxu i mi box s samo moze portal da zakuca, a i na ovom fox androidu dok nisam uradio reset na fabricka podesavanja androida znao je sam portal da zablokira, ali se samo reloaduje portala odblokira.

Vazi, probacu jos jedan reset da odradim. Eon android apk skroz normalno radi na istom fox android tv-u.

Na istkm tv-u ni hbo go ne radi, a ima da se skine sa marketa, tj ne skidam ga rucno i da ga onda instaliram preko filemanagera.

Ulogujem se u hbo go i normalno listam serije i filmove, ali kada kliknem da pustim neki, samo ucitava i nikad ne pusti. Probao sam i oreko wifi-a, a i preko lan kabla i nece

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Zar je puno imati hbo go, eon tv i stb emu?

Upravo sam ga ponovo resetovao na fabricka podesavanja, povezao bezicno i upravo ubacujem eon tv nalog pa cu ponovo da probam hbo go i stb emu pro.

Da li vi koristite stb emu pro verziju koju rucno skidate i instalirate ili skidate onu sa andrpid tv prodavnice?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Eon tv uopšte nije naivna app po pitanju zahtevnosti. Plus slabašni čipseti na tim voxfox uređajima, i upitna (ne)optimizovanost samog sistema.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ponovo ne radi hbo go. Sada sam instalirao stb emu direktno sa android tv prodavnice, a ne pro verzije sa neta.
Da li prilikom ubacivanja portala brisete serial number koji se nalazi ispod MAC addresse?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ponovo ne radi hbo go. Sada sam instalirao stb emu direktno sa android tv prodavnice, a ne pro verzije sa neta.
Da li prilikom ubacivanja portala brisete serial number koji se nalazi ispod MAC addresse?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Ni HBO GO ne radi?

Ne želim da pametujem ali da li može biti da tvoj TV ima neke probleme sa kodecima ili bilo čime vezano za formate video zapisa? Ako pustiš nešto sa USB-a npr. sve radi ok?

Kako rade ostale aplikacije poput YouTube, Twitch, RedBull TV, Kodi itd.? Zar samo HBO GO i STBEmu prave probleme i restartuju TV?

Probaj da ubaciš tvoju MAC listu u OTT Navigator, spominjao sam ga ranije već. Nisam 100% siguran ali mislim i da aplikacija IMPlayer takođe prihvata MAC liste ali i ta app je užasna, bolji OTT.
 
Ponovo ne radi hbo go. Sada sam instalirao stb emu direktno sa android tv prodavnice, a ne pro verzije sa neta.
Da li prilikom ubacivanja portala brisete serial number koji se nalazi ispod MAC addresse?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Za tu free verziju ne znam koko ih ima ali pro npr ima 5 mogućnosti za promenu video player + 6 gde može da se koristi bilo koji video player koji ti instaliraš pa probaj da li će promena playera dati kaki drugi rezlutat.
 
zar nije bolje uzeti neki proveren i jak android tv box, kao sto je recimo onaj xiaomi, i resiti se svih muka? zasto uopste kupovati smart tv? mislim ok je ako je to high end oled, ali u ovoj nizoj klasi - nema smisla.
 
Sutra izlazi novi Chromecast tv stick sa Android TV operativnim sistemom.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Eh sad...fox,vox i highend...
Necemo bas preterivati...ako je android kao na 32' onda je to ravno mazohizmu a ne korisnickom iskustvu.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Sutra izlazi novi Chromecast tv stick sa Android TV operativnim sistemom.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Glupost. Cekam ga vec 6 meseci i mislio sam pustice neki pravi box sa Chromecast brendom kad ono jos jedan oblutak bez portova, sa 32 bitnim procesorom malo vise RAM, losiji CPU i isto ROM kao moj TV. Super je za ove sa VIDAAma, Tizenima, WebOSima i slicnim polu dumb sistemima ali ko ima ATV on se nece usreciti sa tim novim Chromecastom. Samo Shield TV.
 
Pustim ja par kanala na stb emu i pocnem da gkedam i kada pocnem da idem sa kanala na kanal onda zakuca ili u toku reprodukovanja nekog kanala.

Sve je pocelo posle reseta androida na tv-u na fabricka podesavanja. Do tada je znao da zakuca na nekoj listi, mada je to normalno jer ja grabuljam mac adrese, ali, kao sto sam vec pisao, kada zakuca kao sad, samo uradim ponovno ucitavanje liste preko profila i on je ucita i nastavim da gledam tv.

Iskreno, meni jos uvek nije potreban stb emu, ali nameravam sve da odjavim jer mi je jedan sbb-ovac najeo zivac nepristojnom ponudom i resio sam da ih otkacim u martu.

Veceras cu da pokusam da promenim player za reprodukciju na stb emu pa cu vam javiti kako funkcionise.

Testirao sam eon tv aplikaciju i ni jednkm se nije zakkvala i nise se restartovao anroid na tv-u za prethodnih par sati.

Youtube radi skroz normalno, ulravo sam ga instalirao, tj imala je kao neka ikonica za youtube pa sam kliknuo na nju i trazila je da instaliram youtube sto sam i uradio.

Upravo sam probao da pustim i sadrzaj sa usb-a, tj dva mp4 fajla, jedan skinut sa youtube i jedan koji sam ja snimio i oba pusta bez problema.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Sutra izlazi novi Chromecast tv stick sa Android TV operativnim sistemom.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Ako su tačne ove karakteristike nema šta da traži pored Kineza
2GB RAM
4154 MB of storage
Wi-Fi (802.11ac), Bluetooth (4.1)
Amlogic S905X2 w/ Quad-core Cortex A53 @ 1.8GHz & Mali-G31 MP2 GPU
 
U stb emu sam postavio externi player, nisam odsbrao ni jedan vec sam samo postsvio da stoji externi player i vise se ne restartuje android.

Doduse lista blokira, ali mi je birno da znam da nije neki kvar samog tv-a.

Najmanji oroblem je naci neku ok listu, samo da nema vise restartovanja androida.

Hvala puno na savetima!

Da li imate neku foru kako blokiratr reklame na andrpid tv-u i android boxu-u na youtube?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Instaliraj na box smart youtubetv i nema vise reklama

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Hvala na savetu, konacno nema reklama :)

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Zn da nema u play, Google nije davao rezultat, bar na Operi na telefonu, na mts wifi u domu zdravlja [emoji3] Hvala.
Edit: nije ni čudo kad se ne zove youtubetv.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
У плеј продавници нема, ево ти па скини
https://github.com/yuliskov/SmartYouTubeTV/releases/download/stable/smartyoutubetv_latest.apk

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka

Hvala za link.

Zar je moguće da su ažuriranjem zamenili verziju,nisam skoro na eon boksu pušto youtub pa reko kake reklame spominjete kad ih nema.Pustim danas 2 sata radi nema reklama prekinem snimak vidim da se ažuriro zbog drugčijeg izgled, pustim ponovo nešto kad etoti reklame prekinem je povratkom u nazad pokrenu se snimak radi kad etoti sad posle 15 minuta opet reklam usred gledanja.
 
Poslednja izmena:
Да, баш претерују са рекламама.
Срећом, за телефон ту је YouTube Vanced, а за андроид бокс иде овај Смарт Јутјуб.
Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Najbolja YouTube alternativa je NewPipe: https://newpipe.schabi.org/

Može se preuzimati sadržaj, slušati muzika dok je zaključan telefon, nema reklama, ima Pip režim, može se gledati viša rezolucija tj. 4K na FullHD tabletu npr. jer đubre YT ograničava rezoluciju prema rezoluciji ekrana.

Ovo je must-have app za Android, za mene barem.
 
Drugari, ima li neki server na kom postoje Eurosport 360 kanali za Roland Garros? Hvala.
 
eurosport imaš u originalnom eurosport plejeru
svakog crnog petka cena 12€ za godinu dana
i naravno na satelitu
 
zna neko gde mogu da kupim iptv sto je nekad bilo na aliexpress -headertv.pro-
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno