Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A bosanski Telemah je partner Tvvietu, pa će zbog njega da vrati srpski SK?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Хахахаха, баш сте духовити вас два мангупа.
Не, ради се о томе да се налази решење за дотични проблем. А што се босанског телемах тиче, могао је да се изабере подносач звука - српски или хрватски за СК канале.

Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Upravo sam nasao netflix mod full i pusta sve na android tv-u i na mi box s

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
А шта ћу... Морам да га спашавам, да га не би пљували душмани. Биће и СК 1 и 3 до понедељка исто српски, само да се истестира.

Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Pozdrav ljudi recite mi koji je najbolji player za iptv linkove za Android tv,koristio sam par njih ali nije to to .trenutno koristim free iptv extreme ali mislim da me nesto zeza, gubi mi se povremeno ton na kanalima,pa bih da probam neki bolji,moze i free a moze i onaj koji se kupuje.hvala unapred.....
 
Ubedljivo je najbolji, a nadam se da ce uskoro da izadje i narodna verzija u *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* jer mi se ne daje 25e za trajnu licencu.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Дао сам 500 и кусур динара за СИПТВ и није ми жао, иако дотичну апк ретко користим. ЕОН фул налог ми је на њој. Од свих које сам пробао, најбољи је Тивимејт и вероватно ћу у неком тренутку платити трајну лиценцу ( 25€ ). Поготову ЕПГ је одличан.

Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Lik koji je "sredjivao" narodnu verziju Tivimate-a, posle verzije 2.8 poslao je snaznu poruku svojim fanovima:smash:. Necete verovati sta je rekao:). Okrece se novim izazovima i nece se vise baviti ovom aplikacijom.
 
Ja imam ovu 2.8 Pro vidim ovde ima

TiviMate_2.8.5(xc playlist not compatible).apk

TiviMate v2.8.0(xc playlist compatible).apk

Tivimate [v3.0.1] [Official].apk

Tivimate_v3102.apk

Tivimate_v3110.apk

http://misfitmods.com/apks2/
 
NAravno da se deli nalog na vise korisnika, zato sam i napisao da moze na 5 uredjaja. Narocito se sada isplati kada mogu da se ubace i ove liste sto idu preko mac adresa (Stalker Portal)
 
Lik koji je "sredjivao" narodnu verziju Tivimate-a, posle verzije 2.8 poslao je snaznu poruku svojim fanovima:smash:. Necete verovati sta je rekao:). Okrece se novim izazovima i nece se vise baviti ovom aplikacijom.

Očigledno da je odustao od "sređivanja" ove aplikacije jer je dobro zaključana, a "narodna" verzija je prilično bagovita. Platio sam punu verziju TiViMate programa i nisam pogrešio. Program je perfektan. Sve što nije radilo u "narodnoj" verziji, proradilo mi je u plaćenoj verziji.
 
Jel taj lifetime tivimate ide na 5 uredjaja istovremeno?
 
Znaci ne moze se ocekivati izbacivanje narodne verzije.

Sta sve konkretno ne radi u ovoj neplacenij verziji u odnosu na placenu?

Pitam zato jer mogu da kloniram tivi mate i da onda imam instalirano vise tivi mate kako bih imao vise naloga na tv-u.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Koliko znam prihvata samo jednu listu i sve opcije su onemogućene.
Aplikacija se može koristiti 5 dana ,zatim se možeš odlučiti na pretplatu od 1god ili da kupiš trajno apk.A do tada mozda bude "narodne" verzije.
Ja sam se odlučio za pretplatu i prezadovoljan sam aplikacijom.Sve super radi,samo da još reši Vod za Stalker .
 
A koje su to opcije onemogucene? Interesuje me sta konkretno.

Kod mene je proslo vise od 5 dana i aplikacija jos uvek radi.

Jeste samo jedna lista ubacena, ali sve kanale pustam bez problema i nemam nikakve reklame sto je bitno.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Upravo sam i ja kupio tivi mate. Nisam mogao da odolim ;)

Bas je dobra fora slika u slici :)


Prezadovoljan sam! Sada mogu kanale da prebacujem i sa + - i ok sto pre nije moglo.

Pored toga moze i br da se ukuca.

Samo ne znam sta sam uradio pa vise nemam one opcije kad kliknem kursorom na dole, tj malopre mi je pokazivalo one opcije tipa slika u slici, a sada mi tu orebacuje kanale

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Godisnju sam uzeo, nekako mi je previse da dam za trajnu, mada ni to nije mnogo za ovakvu aplikaciju.

Ukapirao sam, na ok dobijam te opcije :)

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Meni opet tvviet baferuje bas mnogo. Kada sam ga uzeo nisam očekivao ovoliko problema. Imam jos dva meseca uplaćeno i posle toga ćao ako ostane ovako. Preskupo je ovo za ovoliko problema.
 
Meni opet tvviet baferuje bas mnogo. Kada sam ga uzeo nisam očekivao ovoliko problema. Imam jos dva meseca uplaćeno i posle toga ćao ako ostane ovako. Preskupo je ovo za ovoliko problema.

Savetujem ti da ih pitas za pomoc preko viber/mail, pre dva meseca sam i ja imao problem sa baferovanjem, svako vece i uspeli su da rese problem za nekoliko sati. Od tog trenutka se vise nikad nije desavalo baferovanje, a tada sam imao internet 20/4.
 
Pitao sam ih već pre dva meseca. Bilo je ok 10-ak dana a onda je opet počelo. I traje. Ponavlja se svakodnevno.
 
kome koce liste ugasite ruter na 2 min posto hoce ruter da zaglupi i onda tek proradi kako treba.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
SK2 FHD na TVVIET ponovo na hrvatskom... Steta :(
Тестира се српски SK2 FHD и за сада све ради супер. Неће прекидати утакмицу да би пустио вечерас, тако да ако Бог да - ујутру ће бити пуштен.
Meni opet tvviet baferuje bas mnogo. Kada sam ga uzeo nisam očekivao ovoliko problema. Imam jos dva meseca uplaćeno i posle toga ćao ako ostane ovako. Preskupo je ovo za ovoliko problema.
Као што је саветовано - ресет рутера, а ако се настави контактирај их и биће решено. Одради тест ка Франкфурту https://www.bandwidthplace.com и јави ми резултат да им проследим. На вези сам тренутно.
Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Kod mene ne radi kako treba. Upravo ide neka utakmica. Ide slika i posle nekoliko sekundi se ukoči i tako stoji 2-3 sekunde. A kada krene vidi se da je preskočio 15ak sekundi fudbala. To se vidi jer u levom gornjem uglu stoji rezultat utakmice i proteklo vreme.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno