Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad sam ja pitao (par strana iza) rekoše mi da ima SkyF1
 
Kad sam ja pitao (par strana iza) rekoše mi da ima SkyF1
Kad sam ja proveravao pre nekoliko dana bilo je 4 streama (720p,1080p) skysport f1 od kojih je jedan baferovao. Desava se da ponekad lista zabrlja da se pomesaju neki kanali. Provericu kad dodjem sa posla pa javljam da li sky f1 radi.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Ево овако. Делим листе (20/30 ком) на ПП уз само један услов: листе су на мак адресу, имају плеј токен и могу се користити уз СТБ ЕМУ за андроид боксове, или са СФ плејером. Дакле, ВЛЦ и слично отпада из приче.
Да ли у листи имају сви канали, тј. да ли има наших канала, искрено немам времена да тестирам. У већини има. Ако не, шаљем други мак.
Надам се да је то ОК.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Jel ima neko Gotit listu sa ali-ja? Ja uzeo test na 24h, zanima me SkySport F1 koji uspem u listi da nadjem ali na njemu ide stream za SkySport Mix. Sad ne znam jel samo na test streamu greska ili je inace tako, ako bi neko mogao da proveri ko koristi?

Inace samo zbog ovog-a bih uzeo Gotit, pa mi je prilicno bitno :)

UK trenutno ne ide, IT radi
 
Hvala svima za info, rekoše kinezi da će da provere sta se desava [emoji16]

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Ево овако. Делим листе (20/30 ком) на ПП уз само један услов: листе су на мак адресу, имају плеј токен и могу се користити уз СТБ ЕМУ за андроид боксове, или са СФ плејером. Дакле, ВЛЦ и слично отпада из приче.
Да ли у листи имају сви канали, тј. да ли има наших канала, искрено немам времена да тестирам. У већини има. Ако не, шаљем други мак.
Надам се да је то ОК.

Može jedna. Hvala
 
Kad sam ja proveravao pre nekoliko dana bilo je 4 streama (720p,1080p) skysport f1 od kojih je jedan baferovao. Desava se da ponekad lista zabrlja da se pomesaju neki kanali. Provericu kad dodjem sa posla pa javljam da li sky f1 radi.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Dosao kuci. Od gore cetiri pomenuta linka na VIP UK Sky sport F1 FHD i HD 1080p je stvarno sky sport f1 dok na druga dva ispod stvarno ide sky sport mix. Inace lista je Gotit Everfast Store.
b0d8e67af9bf942f1b2550fd66799389.jpg


Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
7956c8942129d1c602bebbcacd6f92d3.jpg
 
Poslednja izmena:
Da da proradilo je u međuvremenu. Sad sam i ja došao sa posla i radi sky sport F1. Bas je dobar stream

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Imate li preporuku za epg uz gotit i king liste, za ex yu kanale? Kako se koristi uz smart iptv i uz perfect player za android box?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Завршио са поделом налога. Сви који су се јавили добили су по 5 налога, а као што сам написао, немам времена да проверавам све налоге до када који ради.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
:p
Ćale jede internet sa Eon STB, ja gledam na kompu :)
Kriv je sam SjBB što "Najbolji box u univerzumu, sa najboljom platformom ikad" nema "auto standby" funkcionalnost kao što je to imao D3i risiver: Ako ne promeniš kanal X sati on ode da pajki i ne "jede" ništa.

A Telekomov IPTV STB kad se "ugasi" na daljinac i dalje šalje zvuk TV kanala kroz analog out :d
 
:p
Ćale jede internet sa Eon STB, ja gledam na kompu :)
Kriv je sam SjBB što "Najbolji box u univerzumu, sa najboljom platformom ikad" nema "auto standby" funkcionalnost kao što je to imao D3i risiver: Ako ne promeniš kanal X sati on ode da pajki i ne "jede" ništa.

A Telekomov IPTV STB kad se "ugasi" na daljinac i dalje šalje zvuk TV kanala kroz analog out :d
:D :D :D
 
Aha to mi znači jede bezgranični bandwidth b.. mu oca lopovskog[emoji1787]

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Da li je neko u poslednjih deseta dana imao problema sa GotIt listom sa aliexpress-a?
Non-stop je bilo baferovanja, seckanja, neki kanali nisu radili...
Ja se zalio, pitala me Anna: Dear are you watching on two devices?
Rekoh joj da nije tako, da gledam samo sa jednog uredjaja (Fire TV)

Sinoc sam šaltao po kanalima i manje vise je sve radilo OK.
Ne verujem da su Kinezi nesto popravljali.

VDSL koristim Telekom - 50/8 Mbps

E da, druga lista sa GadgetShop-a isto sa Alija - radi bez problema. Naravno drugi su serveri.
 
Meni je par utakmica zakucavalo pa sam.morao da menjam kanala ali nekako mi je to normalno za ove pare. Promenis kanal u roku od par sekundi i kao da nista nije bilo. Koliko para toliku mjuzika.
 
Koji GotIt uzimate sa Alija? Ima više prodavnica sa takvim nazivom.
 
Ma ja ne znam jel do mog tv ali nisam nikako zadovoljan, ne vjerujem vise da cu kupovati. Rijetko sta uspijem pogledati do kraja pd bufferinga.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
suppa[emoji769 je napisao(la):
;6030097]Ma ja ne znam jel do mog tv ali nisam nikako zadovoljan, ne vjerujem vise da cu kupovati. Rijetko sta uspijem pogledati do kraja pd bufferinga.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
meni radi na sbb lepo probaj sa nekim vpn.

Sent from my M13 using Tapatalk
 
Zeza u zadnjih par dana gotit lista, baš baferuje.
Evo i sad Partizan na SK1 SR, a sva tri su HR (iako piše SR)... Nema nigde prenosa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno