Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako mislis na client portal pojma nemam. Ovaj lik sto mi je dao listu on se ocigledno mnogo dobro razume u njih jer prva stvar ja i nisam znao da je pre svega to Refundo. Ja sam trazio Shark IPTV koji je veoma skup (https://sharkiptv.com/shark-iptv-original/). Bezveze kad sam isprobavao gomilu nekih lista zatrazio sam trial od ovih i oni mi poslali na mail. Odmah sto mi je zapalo za oko su strani kanali u visokom bitrejtu. Nijedna lista nije imala ovako visok bitrejt na kanalima. Ja trazio na tom forumu jel ima neku tu listu i javi mi se lik i kaze ma to ti je Refundo i posalje mi u pp link. :D

Opet nisam siguran da je to ta lista ali ako jeste odlicna je. I mnogo su stabilni kanali, meni u rangu sa tvvietom a oni su izuzetno stabilni. Jedino sto me nerviralo je sto nisu poredjani po zemljama kanali, recimo hocu holandske nadjem Holandija i tu su samo kanali iz te zemlje, vec pise all channels, ali mozda je to zbog Kodija?
 
Клијентпортал држи Словенац. Јесте некад био назив чини ми се iptvrefundo, има и сада доста назива. А стварно јесте једна од најбољих по квалитету. Једини недостатак је што сви МАК налози немају све канале:D , тако да неко од вас добије можда 3000 канала, а неко 5000. Ја стварно нити имам времена да сваки проверавам да ли ради и колико има канала, нити ми то пада на памет. Из тог разлога увек за сваки портал дајем 5 налога, тако да један мора радити.
И још једном да поновим ( сваки пут на жалост иста прича, али неко не жели да разуме ) - ако сам написао да добијају чланови са преко 100 коментара, тако ће и бити. Стварно нема потребе да чланови са 50;60;70 коментара траже јер неће добити. То је мој лични став и нико га не може променити. Исто тако на поруке на профилној страници не одговарам. Пошаљите питање, молбу, захтев... шта већ на ПП и добијате одговор.
 
Client portal, nekadašnji Rapid:
https: //iptv. community/
 
eto mene opet, pozdrav svima, @salacue da nemas mozda clientportal m3u listu
 
Gledaj je u tivimate, po meni najbolja aplikacija za iptv, zajedno sa siptv.
 
Sta mislite kakav je extreme iptv player?

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
kome treba dobra strana mac lista sa domacim kanalima, neka se javi na pp
 
Čini mi se trajno. Ranije se nogla lako pronaći "barodna" verzija na betu. Jedino u njoj nije mogla lista da se ubaci i povuče sa njovog servera.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Duplex play za mene najbolja ,pre svega zbog search opcije na samsung tv .Jeftina takodje,2 dolara godina ,1 dolar 6 meseci.Takodje jednostavno se aktivira ,moze preko aplikacije na telefonu da se aktivira za bilo koji uredjaj.Koristio dugo smart iptv,nema search ,velika mana .Sasvim slucajno sam saznao za duplex,preporucio mi lik od koga sam kupovao geniptv liste..Takodje jos jedna dobra stvar sto mozes da preneses nalog sa jednog na drugi uredjaj ,ako vise ne zelis da koristis na tom istom iz nekog razloga.Mada kazem ,jetino je ,tako da nije problem ni da se uzme odvojena za tih par uredjaja koje koristimo..
 
Probacu Duplex na LG tv-u, pa javljam utiske. Za sada koristim Smart iptv.

Inace, i ja da se prikljucim temi "sta posle gotit-a" pa javite ako ima nekih predloga.

Najbitniji su mi kanali iz USA & UK, od sporta najvise NBA. 4K grupa kanala je bonus. [emoji3]

Naravno, ovde mislim na m3u liste/pretplate.

Kao backup imam neke mac liste koje sam dobio od nekih clanova foruma, pa im jos jednom hvala (da ne imenujem).

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Probam upravo nordik listu, utisak odlican,vecina kanala full hd, ima i 4k, svi nasi kanali prisutni,ima kakav takav epg za neke kanale,vracanje na mozda 30% kanala do 2 dana npr,stabilno, sportski kanali sjajni, USA ,UK sjajni..dobra videoteka i sa nasim filmovima i serijama...10 eur mesecno..preko OLX.ba vidim jeftinije par eur

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ako može link od olx, imam neke Mac adrese, skine listu ali neće da pusti.
 
Мислим да тај сервер има гео блокаду. Нисам се нешто пуно бавио са њим. Нашао сам пар комада, нису радили, па сам баталио. Није ми било интересантно. Видећу за викенд.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Duplex play za mene najbolja ,pre svega zbog search opcije na samsung tv .Jeftina takodje,2 dolara godina ,1 dolar 6 meseci.Takodje jednostavno se aktivira ,moze preko aplikacije na telefonu da se aktivira za bilo koji uredjaj.Koristio dugo smart iptv,nema search ,velika mana .Sasvim slucajno sam saznao za duplex,preporucio mi lik od koga sam kupovao geniptv liste..Takodje jos jedna dobra stvar sto mozes da preneses nalog sa jednog na drugi uredjaj ,ako vise ne zelis da koristis na tom istom iz nekog razloga.Mada kazem ,jetino je ,tako da nije problem ni da se uzme odvojena za tih par uredjaja koje koristimo..
Ja sam uzeo duplex na lg-u, ono što mi se posebno svidelo što favoriti mogu da se dele u više grupa, pa sam podelio svoje prema zemlji i sportu :)

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
vrhunski je duplex
 
smem li primetiti, da se ovde jako malo govori o udp, drim, m3u8 ..... listama (astrama npr.)
 
Теби очигледно један бан није био довољан?!?!
Узгред, тражиш ми клијентпортал, а овамо се хвалиш на сва уста како се у све живо разумеш, делиш свима листе...
Смеш приметити. Иди на кајгану, СФ, Султановић и тамо разглабај до миле воље о тим темама. Они ће те дочекати раширених руку.
Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
Теби очигледно један бан није био довољан?!?!
Узгред, тражиш ми клијентпортал, а овамо се хвалиш на сва уста како се у све живо разумеш, делиш свима листе...
Смеш приметити. Иди на кајгану, СФ, Султановић и тамо разглабај до миле воље о тим темама. Они ће те дочекати раширених руку.
Послато са Nova 5T

samo sam primetio i pitao, jel' ima tu necega suprotno pravilima foruma, sto si nervozan
 
Нордик листа има гео блокаду. Мења лозинку на сваки захтев, али као и Кинг бокс, пушта листу на корисничке податке док се не промени лозинка. Убацио сам додатну проверу у моју апликацију, па ми даје и државу на коју је налог регистрован. Па са ВПН се може гледати листа.
Проверио канале, наравно исто као и код свих тих листа, ХБО под Србијом има хрватску синхронизацију. Остале нисам ни гледао.

Има 4к канала (у наслову канала), али пола њих и нису 4к канали.

Мени је боља понуда канала на Гениптв. Нема гео блокаду, има више 4к канала. Остали канали су исти.
 
Нордик листа има гео блокаду. Мења лозинку на сваки захтев, али као и Кинг бокс, пушта листу на корисничке податке док се не промени лозинка. Убацио сам додатну проверу у моју апликацију, па ми даје и државу на коју је налог регистрован. Па са ВПН се може гледати листа.
Проверио канале, наравно исто као и код свих тих листа, ХБО под Србијом има хрватску синхронизацију. Остале нисам ни гледао.

Има 4к канала (у наслову канала), али пола њих и нису 4к канали.

Мени је боља понуда канала на Гениптв. Нема гео блокаду, има више 4к канала. Остали канали су исти.
Ima li u geniju 4k kanala sem u onom 4k buketu?
 
Ево ова листа нема посебну групу 4к, али има пар канала.
 

Prilozi

  • 4k.jpg
    4k.jpg
    465.1 KB · Pregleda: 186
Da li neko ima preporuku za listu koja ima Novu S i N1 ali da nemaju prekide kako ide vece :)? Naravno, kupio bih.
Kupio sam sa alija listu (goit store nešto se zvao prodavac, sad vidim da ga nema) ali uveče ima prilično prekida na N1, dok svi ostali kanali rade bez ikakvih problema.
 
N1 ima zvanican stream koji moze da se gleda sa bilo koje mreze, nije neki kvalitet samo sd ali radi.
 
TCL.png


Dobra je ova Nordic lista, samo ne znam koliko od ovih 11034 kanala radi - primetio sam da ih ima dosta offline.
Ono što ja gledam sve radi i u ok je kvalitetu. :)
Vuče EPG i logo programa!
Kao što salekojot reče, kada se vrši pretraga npr. 4K ili UHD izbaci dosta kanala koji imaju u nazivu to, ali kada se puste vidi se da je fullHD na 24-30 fps
Ono što mi se sviđa kod nordik liste je što ima beIN Sports kanale sa audio ENG verzijom!
 
Poslednja izmena:
Ааа, бреее, добијате џабе и тражите замерку [emoji23]
Добар је нордик за спорт, мада има и бољих за спорт. Али не смем да вам кажем које су - одмах би било дај [emoji1787]
Ја искрено комбинујем пар. Чекам сад Аустралијан Опен да видим на чему сам.

Послато са Nova 5T
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno