Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne moze preko team jer nije nakacen na komp vec tv.
Bas takk kao sto si napisao, downloader mi je bio ponudjen u prodavnici, stim da sam skratio url link preko tinyurl.
U kom gradu je? Ako je u blizini, mozda mogu skoknuti da mu sredim

...riding on 720p...
 
Poslednja izmena:
Koja brzina interneta je potrebna za ove kineske liste?
 
Kao i za sve druge. Vuče maksimalno 5 mb po sekundi

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
U kojem formatu salju listu,da li m3u i gde stize lista?
Kako se trazi free test ?
Mozda su za nekog pitanja malo naivna ,ali meni bi pomogla
 
Konkretno na ovom gore linku nađeš dugme "contact seller" i tražiš listu.
Šalju ti na tvoj nalog na aliju i šalju u formatu koji god želiš. U principu listu pošalju u roku od par sati i imaš test 24 ili 48 sati

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ne moze preko team jer nije nakacen na komp vec tv.
Bas takk kao sto si napisao, downloader mi je bio ponudjen u prodavnici, stim da sam skratio url link preko tinyurl.
U kom gradu je? Ako je u blizini, mozda mogu skoknuti da mu sredim

...riding on 720p...

Imam i ja FTV stick... ako se ukljuci adb moze i preko wifi da posalje sve sto treba. I da se sazna koja je IP adresa i da posalje apk... ovo je poprilicno staro uputstvo, ali jos uvek radi
 
Na 4k verziji nista nije htelo da radi.
Ili direkt skidao ili gdrive share, sve preko tinyur.

...riding on 720p...
 
Probajte clientportal listu
Ako je imab negde uzeti
Dosta kanala je fullhd i 720p 60 fps
 
Ne moze preko team jer nije nakacen na komp vec tv.
Bas takk kao sto si napisao, downloader mi je bio ponudjen u prodavnici, stim da sam skratio url link preko tinyurl.
U kom gradu je? Ako je u blizini, mozda mogu skoknuti da mu sredim

...riding on 720p...
On je u Berlinu. Ima Firestick 4K.
https://www.aliexpress.com/item/32892887265.html
Koliko se odprilike ceka na ovu listu ?
Da li ovi ex yu kanali imaju prevod i da li ima kanala u HD-u?
Zavisi kad posaljes poruku. Trebalo bi da odgovore za manje od 12 sati.
Imaju prevod i ima dosta HD kanal mada se ne moze porediti sa kablovskim kvalitetom.
Koja brzina interneta je potrebna za ove kineske liste?
Oko 5Mbita mada cesto prelazi tu granicu.
4K kanali bogami idu i preko 15-20Mbita.
U kojem formatu salju listu,da li m3u i gde stize lista?
Kako se trazi free test ?
Mozda su za nekog pitanja malo naivna ,ali meni bi pomogla
Posaljes poruku prodavcu.
Imaju 3 formata: m3u, m3u plus i enigma2 koliko ja znam.
Salju koju trazis mada se moze skinuti sva tri sa malim izmenama u adresi.
Može li neko da napiše koji server je u pitanju kod ove liste ?
world-iptv.net
 
Uff, samo 500 km... :(

...riding on 720p...
 
Nema veze. U svakom slucaju hvala na pomoci.
Donece on to meni sledeci put kad dodje pa cu mu srediti.
 
Whatsapp video call pa da vidis ti sta sve ima?
Morao sam uci u settings pa u aplikacije i tek tu sam video downloader i odatle pokrenuo.

Uzeo i sebi fire tv ali fhd, sad je na akciji 25e.

Edit: upravo mi stigao fire i morao sam poprilicno skrolovati na your apps da ga nadjem

...riding on 720p...
0b2822736445239058a90d7c32ff7add.jpg
 
Poslednja izmena:
Hvala narucio test ove liste sto si postavio.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Preporuka za neku aplikaciju za editovanje listi? Ove kineske imaju par hiljada kanala, pa da se to lepo sredi...?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ovo bi i meni trebalo, da pobrišem nepotrebno.

Što se aplikacija tiče Smart IPTV za Android TV mi je najbolje legla, verovatno ću da je kupim.
 
Notepad.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Notepad nije bas zgodan da se naprave grupe kanala, mora sve rucno, ja sam imao neki italijanski program ali cesto puca kod vecih lista

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Hvala, pogledacu

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Šta će vam editori, notepad ++ ili notepad 2 su najbolji i najbrži za rad. Cut šta ne treba ili copy paste u novi dokument šta vam treba od kanala. Što se tiče grupisanja, lista se skine tako sto se na kraju posle m3u doda da izgleda kao m3u_plus i takva lista u 99% slučajeva ima upisane grupe. Mogu veceras i da napišem mali tutorijal kako se iz linka kanala skida cela lista u tom obliku, ukoliko ste je dobili kao m3u fajl a ne kao link liste. Ako treba to nekome, napišite i sročiću nešto posle 18 h.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baš tako. Lako se skinu sve 3 verzije liste jer nema ograničenja u skidanju glede vrste lista. Lično koristim m3u plus listu jer ima python skripta koja tu listu parsira i deli kanale po zemljama za enigma2 risiver koji koristim.
 
Parsira za svaki plejer kao i za E2.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moguće, ali ne koristim eksterne plejere već su mi iptv kanali u listi kao satelitski i kablovski kanali zbog brzine i jednostavnosti.
 
Šta će vam editori, notepad ++ ili notepad 2 su najbolji i najbrži za rad. Cut šta ne treba ili copy paste u novi dokument šta vam treba od kanala. Što se tiče grupisanja, lista se skine tako sto se na kraju posle m3u doda da izgleda kao m3u_plus i takva lista u 99% slučajeva ima upisane grupe. Mogu veceras i da napišem mali tutorijal kako se iz linka kanala skida cela lista u tom obliku, ukoliko ste je dobili kao m3u fajl a ne kao link liste. Ako treba to nekome, napišite i sročiću nešto posle 18 h.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa i Notepad i Notepad++ su editori takodje :)

I mene interesuje taj tutorijal jer je korisno dosta kod ovih kineskih listi sa milion kanala od kojih treba (meni) do 30ak max :)
 
E *mjau**mjau**mjau*, dobro, nisam napisao šta će vam namenski iptv editori...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Evo uputstva, sklepao sam ga na telefonu, ali ok je.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1568546987011.pdf
    33.6 KB · Pregleda: 149
Poslednja izmena od urednika:
http://IP:PORT/get.php?username=USERNAME&password=PASSWORD&type=m3u_plus&output=mpegts
Zamenite ip, port, username i password, otvorite link i dobijate listu sa grupisanim kanalima, sa tvg-id za epg i logo url.
http://IP:PORT/panel_api.php?mode=a...password=PASSWORD&type=m3u_plus&output=mpegts
Otvorite ovaj link u browseru i dobijate neke informacije o vasoj listi, npr. da li je aktivna, aktivne konekcije, najveci broj dozvoljenih konekcija, do kad je aktivna vasa lista i kada je kreirana (mozete ovde konvertirati https://www.unixtimestamp.com/index.php),...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno