Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako gotit izdržava kad je npr liga šampiona ili slično neka veća utakmica, jel se osete takve situacije po pitanju kvaliteta ili rada strimova? I koliki internet je potreban?
 
Internet sve preko 5 mbita je ok..naravno, ako imas 100 npr da je jos bolje.ali drugu sa 5 mbita radi lepo

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Ja sam iskreno za sad zadovoljan GOTIT listom, ovo je prvi put za 8 meseci da sam imao problem.
Retko gledam TV pa mozda i zbog toga nisam primetio probleme. Za novac koji sam dao nisam ni ocekivao previse.
Mislim da mi ne bi bila opcija bilo koja IPTV lista ukoliko bih cesto gledao TV. Kvalitet slike IPTV i SAT TV je neuporediv.
 
gotit pare kolko kosta super stvar, ako mi treba za LŠ i da se smejem indijcima. pakistancima...
 
Tražio test za Gotit, dobio podatke, server je
http://client-proiptv.com:8080
user name/pass - to sam probao
i m3u listu.
Išao sam preko IPtv smarters, koji već imam instalirano, i ne radi.
 
Tražio test za Gotit, dobio podatke, server je
http://client-proiptv.com:8080
user name/pass - to sam probao
i m3u listu.
Išao sam preko IPtv smarters, koji već imam instalirano, i ne radi.
Како ти кажу људи, замени тај твој сервер са world-iptv.net:8080 и пробај да ли ради. Ако не ради, користи оно што имаш :D

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
pa nek ide na oglas original kineza [emoji1787] i nek tu trazi test liniju
 
Može li neko da mi pošalje link za Gotit? Gde mogu da tražim test? Mo6e na pp naravno.
I drugo - postoji li neka kvalitetna lista koja nudi opciju gledanja kanala nekoliko dana unazad a da to nije tvviet. Oni su mi preskupi

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Tivimate na BF popustu:
e6286676d47c3c27359a55785443b928.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
5 $ godišnje?
 
15$ lifetime. Inače je 25.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Jel' ima neko direktan link od Gotit iptv sa Alija?

Posto znam da oni to stalno nesto menjaju , ako ima neko bio bih zahvalan .
 
Pušten novi servis
https://arenacloudtv.com/
Besplatno do kraja februara uz registraciju. Za sad samo mobilna aplikacija, u najavi i aplikacije za smart TV. Dostupno za region exyu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Logicno po nazivu kome trebaju arene ok.
Ostatak kanala uzas i katastrofa :).A za smart app valjda nece biti toliki sabani da ne puste android tv app ;) mada samo ona i fali u spisku xD

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Нисам одавно ништа делио [emoji16]
Готит и кинг-бокс по пет налога свима који се јаве данас поподне. Свеже се скенира, па пре подне неће бити [emoji10]
Мак адресе као и увек.

Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
Spor ti taj skener ako mu treba ceo dan :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Не треба му цео дан, али рачунам да сваком ( као и увек ) дам по 5 налога од листе. Дакле треба ми по серверу барем 200 налога. Биће до подне ( два језгра у 2020-ој ).

ИЗМЕНА: Пошто се доста чланова јавило да добије само кинг-бокс ( без ГОТИТ ), уместо ГОТИТ дајем maxhd.
Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
Spor ti taj skener ako mu treba ceo dan :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Није скенер спор, већ напротив, јако је брз! Али за ове сервере што мој имењак нуди, користи се друга верзија, која ради више провера. Као покретач ове теме, сигурно знаш да немају све листе наше канале. Ако налетиш на добре проксије, скенер обради око 650 хиљада мак адреса за неких три сата. И кад нађе одговарајући, скенер дефинише да ли ту листу још неко користи. Није фер давати неком листе које се тренутно користе, јер тај који добије неће моћи нормално да гледа ту листу.
Друго, @salacue даје по 5 листа, па ако једна не ради, онда ће друга. Да се јави 20 људи, па то је 100 листи. Ретко који сервер има 100 листи у скенираном опсегу од 650,000 мак адреса.

Ајд што скенира минимум три сервера да би то поделио, ем што троши слободно време да подели те листе, довољно је да се мало тај и похвали. Зар не?
И маните се порука типа "Робин Худ". Боље је не написати ништа, него прозивати неког. Ова тема пре свега треба да буде прича о иптв, саветовању око добре ИПТВ, где купити, које програме користити, за који оперативни систем....
Ове бесплатне поделе листи је само шлаг на торту.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Само још једном да напоменем стара правила:
1. Прво и основно правило да би се листа добила: МИНИМУМ 100 коментара на нашем бенч форуму.
2. Немојте ми остављати поруке на профилној страници - на њих нећу одговорити. Свако ко испуњава први услов слободно на ПП нека се обрати и добија.
3. МАК адресе сервера су у питању, дакле иду у нпр СТБЕМУ. Немам и не делим .m3u листе.

Толико. Уживајте док трају.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno