Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Баш сам и ја хтео да поделим нешто листа, па ме имењак претекао. Ја ћу за пет дана онда.

Него изгледа да имамо исте листе, мада ја имам и на другим северу.
70956b0422044eece67c5796f4258c2d.jpg


Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Занимљив овај готтит. Канали из једне земље у списку за другу земљу, наше арене фул СД... Једноставно не вреди више од 2$.
4ba323c3fecf424d6ca2d6035cf6e968.jpg
4a827d48c88578fc9d63a423f84f016f.jpg


Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ne košta ni 2$, godinu dana se uzme za tipa 19$. Za te pare avion, ćale u karantinu prezadovoljan. :D
 
Занимљив овај готтит. Канали из једне земље у списку за другу земљу, наше арене фул СД... Једноставно не вреди више од 2$.
4ba323c3fecf424d6ca2d6035cf6e968.jpg
4a827d48c88578fc9d63a423f84f016f.jpg


Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka

To su kanali Arena Sport iz Slovačke. Nemaju nikakve veze sa ovim arenama osim imena.
 
Pa mora malo da se pljune svaka lista koja nije tvviet. Sad je in iptv fanboyizam.
A to sto kod tvvieta ne mogu da isprave nazive kanala godinama, nema veze. Eto, ja malo njih da pljunem ;)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Прво није реч о арени него о шведским orange sport.
Друго, није фанбојизам него нешто реално. А што се тиче тввиет - слободно питај Лук Лука колико га смарам за све што му не ради како треба. Почев од логоа за арене, а послао сам му нове, преко БТ спорт канала и Ф1 који му мало-мало па не раде. А дотичне канале ( не арене, наравно) је на моју иницијативу убацио јер сам му дао , у том тренутку, изузетно стабилан УДП којег нико није имао, а после пола године када је стао тај УДП дао му стримове из дримбокса. Сад су и они стали, па се ради на стабилнијем трајном извору.
Што се назива канала тиче и за то га смарам - Б92, БК и ја звезда тв. За прва 2 поготову, а трећи ме не интересује јер сам навијач Партизана. А и то му тражим да убаци.
Сума сумарум - реците Кинезу шта да убаци, избаци и где греши, да посложи мало листе...

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ovaj, kako da ti kažem, u Švedskoj ne postoji Orange sport
 
У праву си. Разне нелогичности су ме изнервирале па нисам ни регистровао шта сам написао.
Поента је да је листа смеће и да не вреди ни тих 2$. Ја је у сваком случају нећу гледати. Поделио сам око 100 макова од те листе. Остало ми је још отприлике 300 па ћу и њих изделити овде и на СФ.
Клијентпортал, од тих листи на једну конекцију, за њу је закон.
А свима што кажу да је супер за те паре, јер им је много да плате нешто боље, саветујем да оставе и тих 2$ у џепу, а мене слободно нека контактирају било када и добиће за џабе такву листу.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Потражња на ПП, да не затрпавамо тему. Овде нећу одговарати. И нису листе него мак адресе за СТБ ЕМУ за андроид уређаје, као и СФ плејер за рачунаре.
Узгред, прекјуче ми човек тражи мак адресе, а потом их дели на bug.hr. Порука за њега и све који то раде - делите слободно, али ми реците за шта вам треба, како бих вам дао више макова. Да се не срамотите само са 3-4 подељена, ако сам вам дао 5.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ako neko hoce GOTIT nek se javi na pm, samo mac moze da se gleda u STB ili SF player.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Мислим да су добили довољно. Поделио сам за барем 30 корисника и свакоме по 5 налога.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Синоћ сам направио један програм за вађење тих листа, тако да ће их бити довољно за наш форум.
За сада раде само портали са мак адресама. Апликацији требају финесе да бих себе задовољио.

Да не трпамо тему, јавите се и мени приватном поруком кад вам требају листе.

Измена: немојте тражити програм. Он је само за моје потребе. [emoji14]

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Синоћ сам направио један програм за вађење тих листа, тако да ће их бити довољно за наш форум.
За сада раде само портали са мак адресама. Апликацији требају финесе да бих себе задовољио.

Да не трпамо тему, јавите се и мени приватном поруком кад вам требају листе.

Измена: немојте тражити програм. Он је само за моје потребе. [emoji14]

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока

ok,lepo od tebe,el ce radi sa StbEmu?
 
Доста ме њих пита са којим програмом могу да гледају листе које добију од мене и других. Ево вам и овде одговора. У питању је плејер направљен од стране нашег човека, осмишљен је и усавршаван се од стране више људи са SerbanForum.org. Одличан је плејер који је наравно и бесплатан ! Програм је направљен искључиво за рад у Виндовс систему. Колико сам упознат, неће се развијати на другим платформама. Довољно је преузети фајл и распаковати га. Отворити нову листу, убацити податке о имену листе, серверу и МАК адресу (или корисничко име и лозинка ако је листа у том облику).

Еви линкова за преузимање. Линкови су њихови и немају никаквих вируса и осталих глупости.

Kod:
SFVIP-Player-x64
http://www.mediafire.com/file/jevxudoqljgel38/SFVIP-Player-x64.zip

SFVIP-Player-x86

http://www.mediafire.com/file/h2i2tdmzrx897qq/SFVIP-Player-x86.zip

Ако вас интересује више о плејеру, можете се информисати на њиховом форуму.
Тема о СФ ВИП Плејеру

Ако сте присиљени на андроид платформи, моје листе можете пуштати са програмима који су намењени за андроид ТВ платформу, мада их можете користити и на обичном андроид систему.

Програми су:
StbEmu (Free)
имате и про верзију која се плаћа или је можете наћи бесплатно ако сте сналажљиви.

ОТТ Нavigator iptv
програм је добар, али више није на гугловој продавници. ;)

Још једном да поновим, листа има довољно за све и увек ће их бити за кориснике форума, само немојте ми тражити сваких 20 дана јер листе које вам дајем трају и по годину дана. За кориснике који су мање присутни на форуму, добијају по две листе, корисници који су јако утичу на квалитетни рад на нашем форуму, добијају по 6 листа које су трају и до годину дана.
 
Стипсо! Шта ограничаваш људима листе? Ја делио свима по 5, без обзира на активности на форуму [emoji23]

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Radi sve kao sat, jedino me koci sto imam ogranicen net pa posle imam 2/2 protok.

Mada Net Limiter pokazuje da jako malo protoka vuce vecina kanala pa bi mozda radilo sve i na 2/2.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ako moze i meni lista [emoji3]
Hvala

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Потражња листи на ПП. Овде не одговарам, да не затрпавамо тему.

Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
 
Ima li neka alternativa za stbemu za linux?

Radi mi na stbemu ali ume da kasni video za tonom, jer radi u Memu na sporijoj masini.

Radi mi u Kodiju na linuxu, ali u njemu sporije ucitava listu i ima samo jednu dugacku listu pa nije bas komforno za koriscenje.

Probacu kasnije preko wine da li radi ovaj sfvip ako nista drugo ne nadjem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno