Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Verujem da ti radi, ali kao što rekoh - ako devedeset devetorici radi dobro i bez problema to ne znači da će tako da radi i stotom.
 
Koristim reddevils listu i prezadovoljan sam. Za 10e mogućnost gledanja na 3 uređaja istovremeno. Kvalitet slike na visokom nivou.
Mana mu je nedostatak catchup funkcije. Ima veoma solidnu videoteku.
Tvviet je što se catchup-a ubedljivo najbolji zato što ga imaju za svaki ksnal (osim za muzičke) i to do 7 dana unazad. Stabilni su kao i reddevilsi. Kvalitet slike odličan. Cena im je za ono što nude OK ali...ne treba svakom gledanje kanala na 3 uređaja. Za mene je 10e gornja granica kad je nelegalni iptv u pitanju.
Nova IPTV nudi najbolji odnos cena-kvalitet. Ovu uslugu sam koristio par meseci. Za 7 EUR sam imao mogućnost da pratim televiziju na dva uređaja. Sve bi bilo ok ja bih i dan danas bio kod njih da sa vreme nekih važnih sportskih događaja slika nije počinjala da secka. Zato sam i prešao kod drugog provajdera.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Vrlo korektan komentar i slazem se..hvala

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
BNN 6 godina koristim, informacija ko hoce da ima ozbiljnog provajdera, neznam za druge, probavao ih po par puta, ali se vracao Bitki i mogu sa sigurnoscu posle 6 godina, dakle naglasavam posle 6 godina da je BNN izuzetno ozbiljan provajder, naravno verovatno ima i boljih mozda, ali pretenciozno ovde navijati za nekoga, mene to ne zanima.
Izneo sam samo ono u šta sam se svojim očima uverio vezano za BNN.
 
Meni Neretva tj bitka radi mesecima ok..jos je koristim za dz

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
Наравно. Битку, кобилу, диоген, 2 брата... све то УСПЕШНО скенира и гледа бесплатно пола балкана.
Али... то је наша сурова истина. Плаћамо 2/3/5 долара нешто сумњивог квалитета јер нам је много да платимо регуларно.

Послато са Nova 5T
 
Regularno plaćamo kablovsku. Ovo je samo hobi.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Zasto placate kablovsku?
Mislim da nema potrebe za tim..

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
i ja mislim da je cista glupost placati kablovsku pored ovoga. da se zlopatim sa daljincem, i televizorom, kad mogu ko covek sa tastaturom i misem da pustam televiziju. ko u devedesetim da listam kanale dok ne prodje 10 minuta da nadjem ono sto mi treba, umesto samo da ukucas u pretrazi ime i za sekund pustis. neke stvari se nikad ne menjaju, ajde razumem neke tehnicki nepismene ljude, ali clanovi ovog foruma...
 
Kod mog provajdera ne može internet bez kablovske a i u stanu radi 4 TV-a.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Miš i tastatura za gledanje TV-a? I još pišeš da si u 21. veku i član si ovog foruma? Daljinski bato sa 10tak dugmadi i tkzv, džojstikom (gore,dole,levo,desno ,OK) + glasovna pretraga.:D:d:D:)
 
Poslednja izmena:
Zasto placate kablovsku?
Mislim da nema potrebe za tim..

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Ево ја плаћам кабловску и увек ћу је плаћати. Што каже наш народ, може ми се. Ипак је то услуга која стварно пружа задовољство и лакоћу.

Видим у пар порука горе причате о серверима са нашег подручја. Мала исправка, то нису сервери са нашег подручја, него хрватски, босански, македонски. То су сервери са хрватском адаптацијом и синхронизацијом. Замисли да пустим детету цртани "Пепа прашчић" или да гледам неки филм или Анимал планет и да се сморим око преведа са хрватског на српски, лакше ми гледати без превода. Спорт не пратим, документарне канале пратим, па за мене су канали и без превода задовољавајући. Мада од деце и не могу гледати ТВ.

Можда касније, кад одрасту, бацим се на сателите. Е то је добра слика!

Видим у последње време сервери код којих се може правити m3u листа често додају измене, па због тога се мењају лозинке и сам приступ серверима. Они који су добили листе од мене, а више им не раде, нека ми се обрате са цитираном поруком, па ћу да видим шта има новог. Мак адреса увек има, па захваљујући програмима СТБ емулатор, Тивимате, Advance player, на андроиду могу да гледају те листе, у Виндовс систему и даље најбољи СербианФорум ВИП плејер. Још једном да напоменем, листе се деле активним члановима овог форума. Што боља репутација, то боља листа хехехе.



Miš i tastatura za gledanje TV-a? I još pišeš da si u 21. veku i član si ovog foruma? Daljinski bato sa 10tak dugmadi i tkzv, džojstikom (gore,dole,levo,desno ,OK) + glasovna pretraga.:D:d:D:)

Мислим да је његова порука била сарказам на поруку изнад. Бар сам је ја тако схватио.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
meni nista ne menja windows kompjuter. mislim da ni jedan smart tv, android box i slicne dzidza bidze ne mogu da zamene pravi kompjuter. vec godinama imam komp koji je povezan na tv i sluzi kao dedicated media center. nije neka masina, neki truli i5, 12gb rama i 256 ssd, ali dovoljno da sve radi kako treba. mesecne pretplate za vpn, youtube premium, netflix i tv lista, pokriven si sa muzikom, filmovima i televizorom.
 
mozda... iskren da budem nisam probao high end smart televizore i android boxove, ali sumnjam da ista od toga moze da bude brzo kao pravi komp. imam telefon sa s865 procesorom i on i dalje znacajno sporije otvara web stranice od kompjutera.

sama ideja nabadanja slova na daljinskom u onoj truloj yt aplikaciji.... apsolutni i kompletni uzas.
 
Ma kakav pc i windows..idi begaj

Dobar TV sa youtube, netflix i jos par aplikacija + satelitski 4k resiver sa motorim i sve ide.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Solidan TV od 55+ inča i netflix dugme na daljincu = mir u kući :)
 
Ne može jednostavnije od 1 klika :)
Kakve Alekse i Kurane pored Google asistenta!
 
sve je to lepo, jedno dugme ili glas. lako otvoris netflix, yt, sta god. a onda? kako ga koristis? kad treba nesto da nadjes nabadas slovca po ekranu? mozda mu kazes sta ti se gleda, ali opet po mom iskustvu to glasovno kucanje ne radi tako dobro, pogotovu ne ako hoces sadrzaj na vise jezika
 
Ево ја плаћам кабловску и увек ћу је плаћати. Што каже наш народ, може ми се. Ипак је то услуга која стварно пружа задовољство и лакоћу.

Видим у пар порука горе причате о серверима са нашег подручја. Мала исправка, то нису сервери са нашег подручја, него хрватски, босански, македонски. То су сервери са хрватском адаптацијом и синхронизацијом. Замисли да пустим детету цртани "Пепа прашчић" или да гледам неки филм или Анимал планет и да се сморим око преведа са хрватског на српски, лакше ми гледати без превода. Спорт не пратим, документарне канале пратим, па за мене су канали и без превода задовољавајући. Мада од деце и не могу гледати ТВ.

Можда касније, кад одрасту, бацим се на сателите. Е то је добра слика!

Видим у последње време сервери код којих се може правити m3u листа често додају измене, па због тога се мењају лозинке и сам приступ серверима. Они који су добили листе од мене, а више им не раде, нека ми се обрате са цитираном поруком, па ћу да видим шта има новог. Мак адреса увек има, па захваљујући програмима СТБ емулатор, Тивимате, Advance player, на андроиду могу да гледају те листе, у Виндовс систему и даље најбољи СербианФорум ВИП плејер. Још једном да напоменем, листе се деле активним члановима овог форума. Што боља репутација, то боља листа хехехе.





Мислим да је његова порука била сарказам на поруку изнад. Бар сам је ја тако схватио.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Kada su deca u oitanju, u oravu si, ali za tako nesto, naravno pod uskovom da su deca mala i da im se tek formira recnik, imam hbo go i na eon-u ima crtaca, tako da je meni licno sasvim dovoljno da imam internet.
Sve zavisi sta ko zeli i to postujem. Mozda sam malo preterao sa onin sto sam napisao ;)

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Kad su deca u pitanju ja sam protiv toga da samostalno gledaju TV program, bilo koji. Sestrićima sam bio naskidao "normalnih " crtanih filmova i decijih emisija na tone sa srpskim sinhronom i samo su to gledali. Manji je problem bio u tome da li je srpski ili hrvatski jezik nego tematika istih. Jednostavno nema sedenja pred TV-om i PC-jem satima. Igra i knjige.
 
Poslednja izmena:
sve je to lepo, jedno dugme ili glas. lako otvoris netflix, yt, sta god. a onda? kako ga koristis? kad treba nesto da nadjes nabadas slovca po ekranu? mozda mu kazes sta ti se gleda, ali opet po mom iskustvu to glasovno kucanje ne radi tako dobro, pogotovu ne ako hoces sadrzaj na vise jezika

To kad gledaš iz Windows perspektive ni ne možeš da razumeš.

Taj tvoj računar je višestruko skuplji od prosečnog android boxa, i mora biti da bi glatko pustio video materijal koji box sa lakoćom pušta.

I nezamenjiva stvar je što to sve radi putem daljinca a ne tastature i miša, ne čuje se, ne vidi se, ne greje se i nema gomile kablova, a sve može da uradi što i ti na računaru, i bez problema će prepoznati tekst koji izdiktiras.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad su deca u pitanju ja sam protiv toga da samostalno gledaju TV program, bilo koji. Sestrićima sam bio naskidao "normalnih " crtanih filmova i decijih emisija na tone sa srpskim sinhronom i samo su to gledali. Manji je problem bio u tome da li je srpski ili hrvatski jezik nego tematika istih. Jednostavno nema sedenja pred TV-om i PC-jem satima. Igra i knjige.
Ja sam takodje skidao, ali se tesko nalaze sa nasom sinhronizacijom. Da li mozes ceo taj folder da odrsfis ds bude torrent pa da podelis sa onima koji su zaintereovani?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ja sam takodje skidao, ali se tesko nalaze sa nasom sinhronizacijom. Da li mozes ceo taj folder da odrsfis ds bude torrent pa da podelis sa onima koji su zaintereovani?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

najbolje je da stavi na google drive.
 
Ja sam skidao svasta, ali su to stari crtaci kada sam ja bio klinac pa je rezolucija losa i nema smisla pustati ih

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Imam ja nekih 90-ak sinhronizovanih dugometražnih crtića, oko 60-70GB. Nije sve srpska sinhronizacija. Ako ima zainteresovanih možda bih mogao dignuti to na Mega, imam tamo 50 GB. Svi su nazivi na engleskom zbog povlačenja info podataka u Kodi-ju!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja na beelink gt king za nešto manje od 90$ (black friday prošle godine) imam 4k interfejs na tv-u, mogu da pustim bilo koji remux bez seckanja, koristim kodi (sa elementumom i hbo go addonom), kad mi se surfuje, izvadim mini m&t komplet i lagano surfujem, ali 90% vremena ga koristim sa daljincem od tv-a. Ima i IPTV aplikacija sa kineskom listom za nedaj bože, pored kablovske, jer tako smo u mogućnosti. :) Sve to radi ultra brzo, bez seckanja, zastajkivanja, potpuno nečujno, ne zauzima mesto. Ne mogu da zamislim da mi sve ovo radi PC na windowsu, pogotovo za te novce.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno