Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam nikog prozivao bila je sala koju ti nisi shvatio ali posto si kolegin advokat moras da ga branis i ako ga niko nije napao.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Нисам одавно ништа делио [emoji16]
Готит и кинг-бокс по пет налога свима који се јаве данас поподне. Свеже се скенира, па пре подне неће бити [emoji10]
Мак адресе као и увек.

Послато са Nova 5T

Нисам одавно ништа делио [emoji16]
Готит и кинг-бокс по пет налога свима који се јаве данас поподне. Свеже се скенира, па пре подне неће бити [emoji10]
Мак адресе као и увек.

Послато са Nova 5T

Kako radi taj king box? Imama plaćeni gotit i ovaj tvoj gotit, i obe liste ne rade u isto vreme, uglavnom kad je neka utakmica (zvezda, kosarka npr). Ne znam da li je do lista, ili nestp moj provajder zeza u to vreme..

Da li bi king box bio bolji? Sta ima na tim maxhd listam?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Da li mozete da napisete url za taj maxhd?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
...
I drugo - postoji li neka kvalitetna lista koja nudi opciju gledanja kanala nekoliko dana unazad a da to nije tvviet. Oni su mi preskupi

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Има у појединим листама, али не за све канале.
61163f50f921324e96cf15a452cf2eed.jpg
f3d5604dada788e3e8cd552d843a3fdd.jpg
882a6195c3db981739492f91c0175a1a.jpg


@DjoleMC - Веруј ми да за пола сервера и не проверавам шта све има. Јави се ма ПП па гледај да ли има шта занимљиво.

Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
Jel moze preporuka za neku kvalitetniju (naravno i skuplju) IPTV listu od gotita i standardnih za 2-3$ mesecno. Platio bih 60/80e/$ za 12 meseci. Treba mi ipak nesto kvalitetnije i stabilnije, ako je to moguce, dakle bolji bitrate, 60fps po mogucstvu itd...
Probao sam Brutal IPTV na preporuku ovde, i nije lose, samo pre uplate na godinu, voleo bih da cujem jos neki predlog. Test je obavezan, pa makar se i placao kao na Brutal IPTV (msm na one od 24 ili 48h).
 
Има у појединим листама, али не за све канале.
61163f50f921324e96cf15a452cf2eed.jpg
f3d5604dada788e3e8cd552d843a3fdd.jpg
882a6195c3db981739492f91c0175a1a.jpg


@DjoleMC - Веруј ми да за пола сервера и не проверавам шта све има. Јави се ма ПП па гледај да ли има шта занимљиво.

Послато са Nova 5T
Mene unteresuju pre svega sportski kanali Tražim listu na kojoj sportski kanali imaju mogućnost gledanje unazad. pa onda kad zbog obaveza propustim neku utakmicu da mogu naknadno da je pogledam

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Koji IPTV program mogu da koristim na Windowsu? A da mogu da ubacim url sa MAC adresama.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
SFVip Player

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Interesuje me kad platim listu na aliexpres tamo pise stize za 10-15 dana dhl?sta ima to da ide preko njih zar mi ne moze to porukom poslat?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Šalju fizički na floppy disketi. [emoji2]

Šalim se, stiže porukom, to DHL je tu čisto reda radi :)

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Za gledanje IPTV na TVu koristim SSIPTV aplikaciju. Tv je vezan lan kablom sa modemom i internet mi je 120/15. Kanali na IPTV mi često koče. Probao sam sa smanjenjem Seek step amount ali nije rešilo problem. Da li neko ima rešenje?

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Nisi napisao da li koristis kupljeni iptv nalig ili vadis sam mac adrese sa odredjenim alatom

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nisi napisao da li koristis kupljeni iptv nalig ili vadis sam mac adrese sa odredjenim alatom

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Koristim liste koje nađem na netu i učitam ih u aplikaciju. Ne mogu na TVu da koristim to sa mac adresama. Bar mislim da ne mogu.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Zato tibi seckaju...ja koristim svoju i nikad problema


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bas tako, te liste koje javno kace ko zna koliko njih koristi, a nekad nema veze ni sama brzina interneta jer postoji migucnost da tvoj internet provajder "nije kompatibilan" sa samim serverom gde se nalazi lista

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
sbbkanali-2.png


Gledam sad ove ekskluzivne SBB kanale i na KING-BOX listi, koju sam dobio od Saleta, situacija je ovakva:
Nova Sport: FullHD
SportKlub 1: trenutno ne radi
SportKlub 2: FullHD hrvatska verzija
SportKlub 3: HD
SportKlub 4: SD hrvatska verzija
SportKlub 5: SD hrvatska verzija
SportKlub 6: trenutno ne radi
SportKlub 7: trenutno SK1 FullHD
SportKlub 8: trenutno SK2 FullHD
SportKlub 9: trenutno ne radi
SportKlub 10: trenutno SK HD FullHD
SportKlub Golf: SD
SportKlub 4K: nije u ponudi
Nova RS: trenutno ne radi
N1 Serbia: SD
Pikaboo: SD
Vavoom: SD
Lov i Ribolov: SD
Cinemania: FullHD (popravili su strim, bio je neki baš loš SD)
Grand: SD
Grand 2: HD
IDJ TV: HD
MINI TV: SD
Brainz: nije u ponudi
Fight Channel: nije u ponudi

NASA 4K (60 FPS), RAI 4K (50 FPS) i još neki XXX 4K izgledaju odlično - svaki detalj se vidi :D
Tako da šareno, ko kupuje, a bitni su mu SK i N1 kanali bolje da gleda neku drugu listu.
 
Poslednja izmena:
Pitanje TiVimate:
Kako da aktiviram EPG za Stalker portal? Kada taj isti portal unesem u SFVIP player, on učita EPG, ali ne znam kako to da namestim na Tivimate.
 
Требало би сам да повуче ЕПГ, као што повлачи у СТБЕМУ. Ја за ове Русе нисам ништа подешавао.
e6c6bcfe780002a82910c45823088789.jpg


Послато са Nova 5T
 
Meni na nekim listama povuce sam, ali generalno s EPG jedino nisam odusevljen na listama..ostalo sve za 10 pogotovo kad je free

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno