Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je sportklub najbolji na red devils listi.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Zdravo.

Vidim da na LG WebOS stotu ima dosta IPTV aplikacija.

Ima li neka preporuka koju koristiti ili to zavisi od tipa liste koja će se ubaciti?

Ima li neki predlog za neku opštu listu koja se pokazala stabilno? Može i na PM
 
Ovu
siptv_logo.png


https://siptv.app/about/
 
Ili smarter pro
 
Tnx

Ako dobro gledam u prvu i treću se dodaju liste, a druga ima svoju listu.
 
Poslednja izmena:
Da li se usluga za za ovu aplikaciju naplacuje,ako da koliko je cena za istu ima li ogranicen vremenski period i kako se aktivira treba li mac adresa tv u mom slucaju je LG .Hvala.
Radi odlično, brzo. Povuče EPG. Oko 5 evra. Platiš 1 samo, i radi zauvek. Ubacujes sam listu ili daš MAC pa ti provajder ubaci.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Dok nisam kupio android box na LG smart televizoru sam koristio Ott player ili SS iptv. Ott player ima mogucnost automatskog azuriranja liste. Naravi se nalog na njihovom sajtu i ubaci url liste.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Smart iptv je 7 dana besplatno nakon toga 5,5 eura trajna aktivacija..generalno fina jedino njihov integrisani plejer nije sjajan ali postoje opcije externog pllejera ..Za razliku od drugih ne mora samo url vec mozete vasu listu preurediti kako zelite fino posloziti po grupama epg u itd
 
@kroki011 Probao ovaj Nitro...ali kako da resim konstantno pojacavanje zvuka? Kad god promenim kanal, zvuk ode na max.
 
Verovatno ima kao i u STBEmu da program koristi sistemski zvuk.

Settings/Common Settings/Use system sound ... (tako nekako, iz glave ...)
 
Nema toga. U STB ima ono - Always use system volume level, a ovde nema.
 
Uzeo tvviet zbog Arena - baš sam zadovoljan, iako je cena malo jača. Pogotovo sam zadovoljan kvalitetom HD kanala na TV-u.

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Uzeo tvviet zbog Arena - baš sam zadovoljan, iako je cena malo jača. Pogotovo sam zadovoljan kvalitetom HD kanala na TV-u.

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
A kvalitet SK, Nova sport?

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Vrlo dobar, za nijansu niži kvalitet nego kod SBB-a na kablu.

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Arene su odlične na tvviet, dok mi je SK bolji na red devils. Pa kome šta treba

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Male su to razlike..ja proba i koneske iptv...koje su dosta jeftinije..slika gotovo da nema razlike


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa ne bih se složio sa tobom. Arene ni u jednoj kineskoj listi nisu ni blizu onima na tvviet i reddevils listama.
 
Nisi probao..ne samo kineske ..probao sam i ovde kod nasih...gde je lista 3/5e mesec ..full hd kvalitet i bitrate veoma dobar


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kvalitet slike je svuda manje-više isti. Pravi test za IPTV liste su najgledaniji sportski događaji. Ako tada nema zastajkivanja kanala onda je lista dobra.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Arene su odlične na tvviet, dok mi je SK bolji na red devils. Pa kome šta treba

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
Kolika je pretplata na red devils? Jel to nas sk ili hrvatski? Imao sam neke liste gde je hrvatski sk mnogo bolji od naseg sk. Neki link za red devils?

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Немојте заборавити да вам квалитет зависи и од диагонале ТВ уређаја на ком гледате канал.
Није исто гледати на 32" и 55", то многи заборављају. Једино ако гледате на CRT, онда је све исто.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno